Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj bre gol da se primi...nema opustanja...Borjan juri rekord..
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Mora da se napiše da je Le Talek danas odigrao na zavidnom nivou, bez obzira na težinu meča.

      Agresivan, borben, nije puno grešio kada je lopta kod njega/nas....nekarakteristično za njega, uvek je nešto rezervisano izgledao, poziciono....valjda skapirao da mu visi mesto ili video od Branka kao se to igra.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Milan Purovic, kako sam voleo tog momka strelac u Bragi, na derbiju, i transfer u Sporting.
        Privatno mnogo dobar i vaspitan momak.

        Comment


        • A kad će igrati ti Ilići ako ne sad?


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Nemoj ove prijateljske tekme ljubi te brat, ovo možemo i ti i ja da đuskamo.

            Odbrana ovog Radnika je za šamaranje, svaka lopta koja je prešla preko njih bila je šansa i to stopostopna.
            Ja ne videh ništa prijateljsko na terenu. Odlična igra Radnika, doduše pregruba, uz sumnjiv penal. Igraju visoko i zato Zvezda ima puno šansi iz kontri. Kao kad bi Zvezda igrala tako u evropi. Isto bi prošla kao Radnik...
            This is the beginning of your day
            Life is more intricate than it seems
            Always be yourself along the way
            Living through the spirit of your dreams

            https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

            Comment


            • A da Miloje sad izvadi Boaćka i sve što valja?? .. valja ih sačuvati.

              Comment


              • Next level.sa Andjelkovicem u timu ne primiti gol

                Comment


                • Rutinski, za sada sve po planu.

                  Comment


                  • Originally posted by Knipex® View Post
                    Ja ne videh ništa prijateljsko na terenu. Odlična igra Radnika, doduše pregruba, uz sumnjiv penal. Igraju visoko i zato Zvezda ima puno šansi iz kontri. Kao kad bi Zvezda igrala tako u evropi. Isto bi prošla kao Radnik...
                    Pazi, prijateljska ili ne, realno je da ovo Zvezda dobije.

                    Može dosta angažovanije od strane gostiju, evo kod 4:0 su napokon počeli da trče svi u oba smera.....bilo kako bilo smem ruku u vatru da stavim da u slučaju da bude gusto ovi bi se sklonili, onako drugarski. Sreća pa dunu ovaj gospodin penal na vreme.

                    Comment


                    • Ha..ovo je sad interesantna izmena...i zanimljiva formacija...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Ne znam zašto se rizikuje sa Kangom, nije baš da nam je neophodan u nastavku utakmice.

                        Comment


                        • Svidja mi se kako Pesic igra.Dosta inteligentan igrac, nije klasicni domaci napadac,koji pojma nema.Sjajno je podvalio loptu Donaldu kod drugog, a prije par minuta je fino propustio loptu i pokusao da odigra dupli pas sa Boacijem

                          Comment


                          • Pešić može da igra lažnu devetku ili kako već, malo iza Boaćea. Mislim da to i igra i vraća se nazad.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Stvarno šta će nam ovaj na terenu kod 4:0 ?

                              Comment


                              • Najvise se pominje srnic po forumima i kritikuje, neka neko pogleda statistiku ove godine, pa neka nastavi da kritikuje ako ima obraza. Jasno da nije cr, ali miloje zna znanje i jedva cekam da se pojedini detaljnije uvere u kvalitete kako srnica tako i zuleta. Mada realno zacutali su pljuvaci savica i le taleka, da se mi navijaci pitamo niko ne bi ni igrao.

                                Comment

                                Working...
                                X