Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma koga boli za igru, golove
    Divljacki start ovog goveda na Jovicicu.
    Jbt taman zaigrao i da mu ovo uradi.
    Ma daj
    Bem ti fudbal

    Comment


    • Jebes i utakmicu pored onakve povrede.
      Povraca mi se kad vidim Mazicevu facu.
      Pih!

      Comment


      • Drinčića ako ne suspenduju, treba se žaliti. Malo i Mažić po ušima da dobije. Tipičan nemač pojma Mažić.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • I Mazic???????
          Fuj sramoto jeedna

          Comment


          • Originally posted by Talični Tom View Post
            Veoma loše.
            I?
            Kakve to veze ima sa hvalospevima za Račića,kad je dečko smešan,nemač pojma,
            i još jedan u nizu menadzerskih igračića manekena.

            Donald me je nečim zadužio,da neku slošu partiju mogu da proguram.
            Čime nas je Račić zadužio?Lepom frizurom,nosi se u trendu,šta?
            Ima bre da ore teren a ne da izgleda kao deda od 40 leta na istom.
            Čime ?
            Foraš klasičan, imaš post kad ga poredim sa Jovičićem.
            Da ima neke uprave nikada on ne bi uzimao nama novca koliko uzima, a ne bi verovatno ni igrao.

            Za Račića ja sve pišem u perspektivi kakav bi mogao ili trebao da bude. Mlađan dečačić.

            Uvek pre naš mlad igrač, nego neki polupani stranac.

            Ruiz, Rikardinjo, Le Talek, a sa njima i Donald, pomozi Bože da ih ne gledamo više u dresu Zvezde od septembra.

            Comment


            • Originally posted by abizolirni View Post
              Nemoj ovo molim te. Nema potrebe a po pravilima jebiga stavljas moderatora u nezgodan polozaj
              Hvala na upozorenju.
              U pravu si.ALi sam stvarno popizdeo.
              Presela mi i utakmica i veče i pobeda.
              Otvorenim djonom ,sa namerom i ništa.Ni faula i kartona.
              Ukanalio i dečka i nas.Motor ove ekipe,najbitniji šraf može se reći.

              A nema govora da li je bilo namere ili ne.naravno da jeste,što govori i njegovo ponašanje
              u nastavku utakmice.
              Govedo smrdljivo.i MAžić nije nista manje.
              sigpic
              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ma dobro kakva pravila čovek je iznerviran. Ne vredja on nikoga ovde nego vredja Drinčića. Zaslužio je.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                I sam sam se jednom tako izlupetao na vlastitoh igraca prije nekoliko god. i DD je fino objasnio... imas zelju za pljuvanjem, otvori word i naseri se koliko hoces, na kraju obrisi i gotovo. Mislim da nema potrebe da se javno tako pise o nekome.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Čime ?
                  Foraš klasičan, imaš post kad ga poredim sa Jovičićem.
                  Da ima neke uprave nikada on ne bi uzimao nama novca koliko uzima, a ne bi verovatno ni igrao.

                  Za Račića ja sve pišem u perspektivi kakav bi mogao ili trebao da bude. Mlađan dečačić.

                  Uvek pre naš mlad igrač, nego neki polupani stranac.

                  Ruiz, Rikardinjo, Le Talek, a sa njima i Donald, pomozi Bože da ih ne gledamo više u dresu Zvezde od septembra.
                  Vidiš i ja sam za to.Pre mladjani naš momak neki stranac.
                  Postavlja se pitanje ima li mladjanih momaka koji zaslužuju mesto pre Terzinog klinca Račića.
                  Jedini benefit u njegovo slučaju je što je mlad.I to je to.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Dobra partija veceras, rutinski, jedina mrlja povreda Jovicica.

                    Comment


                    • Sjebao samo se sa ovom povredom Jovicica

                      Comment


                      • Znam ali pisanje o Drinčiću je najmanje što bih mu sad uradio. Ne treba pisati ali čovek nekad ne može da se kontroliše.

                        Taman nam krenulo, i sad idemo bez najboljeg igrača tj najvažnijeg na Krasnodar i Partizan. Što?

                        Evo ja ću da kažem, zbog jedne PIZDE Drničića koji NESPORTSKI lomi NAMERNO našeg igrača.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by 011 View Post
                          Dobra partija veceras, rutinski, jedina mrlja povreda Jovicica.
                          nekako i nisam bas odusevljen igrom u odbrani. Nisu igraci Cuke toliki znalci da smo svaki put morali udvajati a po nekat i sa trojicom ici na njohovog ofanzivnog.

                          Comment


                          • Originally posted by Talični Tom View Post
                            Vidiš i ja sam za to.Pre mladjani naš momak neki stranac.
                            Postavlja se pitanje ima li mladjanih momaka koji zaslužuju mesto pre Terzinog klinca Račića.
                            Jedini benefit u njegovo slučaju je što je mlad.I to je to.
                            Nzm o kom se momku radi ?

                            Ja ovo pozdravljam. I guranje Adžića i Račića u ovoj našoj kokošarskoj ligi. Nek skupljaju minute momčići, pa polako....vidiš da svako leto golemo omašimo sa strancem.

                            Mouče, Ruiz, Rikardinjo....svi najavljeni kao da Ronaldinjo dolazi.....a s druge strane pogledaj Radonjića i sve ti jasno.

                            Comment


                            • Originally posted by abizolirni View Post
                              nekako i nisam bas odusevljen igrom u odbrani. Nisu igraci Cuke toliki znalci da smo svaki put morali udvajati a po nekat i sa trojicom ici na njohovog ofanzivnog.
                              .

                              Slazem se da ima prostora za napredak i jos bolju igru u odbrani, ali u odnosu na proslu sezonu i onog mojkovackog cirkuzanta nebo i zemlja.

                              Comment


                              • Sramota kakav je teren na Marakani.
                                Uzas

                                Comment

                                Working...
                                X