Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde je ovde levo odnosno ignore

    Comment


    • Nema tu velike filozofije, ako se Francuz ukopi u ekipu, ako bude imao pleja koji ce ga hraniti loptama i bude usao i timski sistem odbrane i skokova, bice dabl dabl zver. Ako se pak ne uklopi, bude lutao i sam trazio pozicije za sut, bice izgubljena vreca misica koji sutira cigle.

      Jednostavno Zvezdina snaga je u sistemu, i svaki igrac u tom sistemu treba da pokaze vrline a sakrije mane. Ako ispadne iz njega bice obratno, vrline se nece videti a mane ce dominirati

      Comment


      • Pa dobro to zdrav Jovic je odlican defanzivac nismo bas izgubili posto se on veci deo sezone stedeo u odbrani. A Simon mi je bio prevelik kockar i nedovoljno dobar 1 na 1, pogotovo dole, da bih ga ocenio vise od prosecnog defanzivca.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Simon ne zatvara ljude kao Branko, Djenka ili Jovic. Zato na helpside uvek dolece kad treba da se rotira, svaku loptu kroz reket koja ide na krilo on naskace i pokusava da preseca, kad treba da se skrati ugao za trep on to radi. Krakat igrac koji ima visinu i brze noge i to onda otezava protok lopte. To mnogo znaci, opet kazem pre svega u zonskim shemama. Uz to bio je jedini igrac koji je mogao da pokrije Stretch 4ku igraca na rosteru..
          Da, ali je meni ostalo da je previse puta bespotrebno isao na ta presecanja gde je pucala odbrana. A kad mu je bilo mrsko imao je i ono alibi mahanje rukama. Nije nesto da zameram, samo konstatujem.

          Comment


          • CJ Fair? Da li ta faca ima ugovor? Igra trojku, ali mogao bi se ko Miler spustiti na cetvorku i eto instant poena.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Lessort svima vec u rosteru, a potvrde za njega jos uvek nema. Prejebasmo i onu razanj spreman, a zec u sumi

              Comment


              • Originally posted by dzambolaja View Post
                Lessort svima vec u rosteru, a potvrde za njega jos uvek nema. Prejebasmo i onu razanj spreman, a zec u sumi
                Bas sam hteo da pitam dali je ozvaniceno,na portalima nema nista o tome

                Comment


                • Nista jos od zvanicnih potvrda i vec sam dobro zabrinut. Ne mogu da vjerujem da je tolika neozbiljnost ljudi u klubu (konkretno mislim na zvanicni twiter nalog).

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Nista jos od zvanicnih potvrda i vec sam dobro zabrinut. Ne mogu da vjerujem da je tolika neozbiljnost ljudi u klubu (konkretno mislim na zvanicni twiter nalog).
                    Sutra medicinski pregled i ako sve bude ok ide potpis. Mislim da klub ne zeli "Ali Traore" scenario.

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by dzambolaja View Post
                      Lessort svima vec u rosteru, a potvrde za njega jos uvek nema. Prejebasmo i onu razanj spreman, a zec u sumi
                      On je došao sigurno, čim je na RSB stavljen na glasanje mislim da je to završeno, ali Goss nije stavljen. Oni su tamo striktni po tom pitanju koliko znam i nikada ne greše. Kad želim da budem siguran da li je neko potpisao udjem tamo i pogledam, pre svega za fudbal.

                      Comment


                      • Bogi, vidi tamo jel fali tonera za fax

                        Comment


                        • Jedino ako ne cekaju i to drugo pojacanje pa da ih objave zajedno.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Nista dok Blic ne objavi. I Fersu.

                            Comment


                            • Originally posted by dzambolaja View Post
                              Bogi, vidi tamo jel fali tonera za fax
                              Moze biti, jos malo pa ulazimo u period noci kada ponestaje tonera

                              Comment


                              • Jel istina da Lessort ima problema sa vidom?

                                Comment

                                Working...
                                X