Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
    Nema meni šta da bude jasno, meni je sve kristalno jasno. Biće jasno i većini ovde kada bude krenula sezona.
    Daj bre covece koji je tebi djavo?Sezona nije ni pocela, nisi odgledao ni jednu utakmicu i vec ti je sve kristalno jasno, nemoj da lupas gluposti, molim te.

    Comment


    • DJ Cooper bi predstavljao idealnog parnjaka Lessort-u. U ovom trenutku je on mnogo bolja opcija i od Pullen-a(kvalitetan igrač, ali bi bilo samoubistvo dovesti ga na ovakav tim, s tim da još ne znam šta da očekujem od Radičevića, ako se on do sledeće sezone razvije u igrača sličnog Joviću i barem približnih kvaliteta kao Jović onda bi bilo idealno dovesti Pullen-a ili sličnog igrača) i od MWG-a koga sam gledao samo na klipovima i ne deluje mi ništa specijalno. Zna od svega po malo ali nema nijednu izraženu vrlinu u igri.
      EDIT: Mada je u principu svejedno koga ćemo dovesti jer će ga pojesti Bejker iz Partizana kao što će Skin da pokida Lessort-a.
      Last edited by Eric Cartman; 08-08-17, 21:19.

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Ne, ako argumentovano zastupas i stojis iza svojih tvrdnji. Dizes tenziju bespotrebnim jadikovanjem i ne znam sta pokusavas.
        Pričam sa više argumenata od mnogo ljudi ovde. Ne dižem ja nikakvu tenziju. Samo iznosim svoje mišljenje. Ako su vama ok pojačanja, meni apsolutno nisu. Ovo je forum. Valjda i jeste fora da ne misle svi isto.

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          @MannyCalavera

          blago ovog PDF-a
          Ja sam toliko toga naucio od coveka za ovo kratko vreme da je to neverovatno.
          Svaka cast majstore.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Pravda za Bobija!

            Comment


            • Citam malo o ovom Gossu posto ga je ocigledno malo nas gledalo...i ono sto stvarno bode oci je da svi odreda pominju tu njegovu lidersku ulogu i fanaticnu zelju za pobedom....tacno mogu da ga zamislim pred 20k ljudi koji vriste u Areni...to su osobine koje najvise cenim kod sportista...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Citam malo o ovom Gossu posto ga je ocigledno malo nas gledalo...i ono sto stvarno bode oci je da svi odreda pominju tu njegovu lidersku ulogu i fanaticnu zelju za pobedom....tacno mogu da ga zamislim pred 20k ljudi koji vriste u Areni...to su osobine koje najvise cenim kod sportista...
                Decko je bas fajter, dizu ga jake tekme, lozi se puno. Ne bi me cudilo da kljuca u hali kao Djenka i da iz njega izbija to. Ima on svojih nedostataka ali definitivno ko god ga potpise, dobija radnika i fajtera koji ne pravi gluposti na terenu. Takav igrac retko kad bude promasaj. Moze da bude slabiji nego sto neko ocekuje ili da ne bude izuzetan ali nece nikada da bude neki Mekel.

                Comment


                • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                  Pričam sa više argumenata od mnogo ljudi ovde. Ne dižem ja nikakvu tenziju. Samo iznosim svoje mišljenje. Ako su vama ok pojačanja, meni apsolutno nisu. Ovo je forum. Valjda i jeste fora da ne misle svi isto.
                  Mislim da si nam stavio do znanja u ovih 90 poruka da ne mislis isto.Samo mora li svaka da bude ista?Ja te argumente nisam video nigde.

                  Comment


                  • Sad sam tek malo pogledao ozbiljnije ovog Francuza i sto ga vise gledam sve sam zadovoljniji. Mislim da jos nismo imali centra s tako brzim nogama a i Maik i Kuzma su imali brze noge, definitivno cemo poboljsati odbranu od pika koja je osnov napada maltene svih evropskih ekipa. Ono sto je bitno i zasto nisam voleo da vidim Muslija na toj poziciji je da u odbrani necemo mnogo izgubiti odlaskom Kuzme, on je bio masivniji i jaci na nogama ali ovaj klinac je skocniji i brzi. U napadu je vec druga pesma, Kuzmine poene iz zidanja cemo morati da trazimo na drugoj poziciji, Lesort sto uhvati iz pika i ofanzivnog skoka to mu je.

                    Takodje, uopste se ne slazem da cemo defanzivno biti slabiji nego prosle godine, bar ne mnogo, pod uslovom da dovedemo pleja koji ce makar deo Jovketove odbrane igrati. Nasa dva kljucna defanzivca Laza i Danguba su ostali. Feldein je takodje odlican defanzivac, nije jak kao Djenka ali je dosta krakat i ima brze ruke, ne mislim da cemo ni tu mnogo izgubiti. Simonovic je precenjen u tom pogledu, ne kapiram kako je on sad u prici kao neki elitni defanzivac. Na utakmicama na kojima se trudio dobacivao je do solidne odbrane a imao je i utakmica gde je bio opasan liability, srecom uglavnom na kraju sezone kad vise to nije ni bilo bitno jer smo se prosetali kroz zavrsnicu ABA i domace lige.

                    Cini mi se da ce nam dosta toga zavisiti od toga kako se bude pokazao ovaj nas JJ duo koji smo doveli iz SAD. Obojica su u teoriji zanimljivi igraci ali prva sezona u Evropi i cinjenica da ni u SAD nisu bas nesto preterano pokazali ostavlja upitnik kad je njihov buduci ucinak u pitanju. Ako oni pokazu dobar kvalitet na konju smo.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                      Nema meni šta da bude jasno, meni je sve kristalno jasno. Biće jasno i većini ovde kada bude krenula sezona.
                      I ok, napisao sam već, vrlo je moguće da krenu porazi, epski takozvani raspadi, mozda tek kao četvrti udjemo u plej of, mozda izgubimo finale kupa, mozda nas tuče i Bamberg u Beogradu, pa šta?. Ovaj tim kreće iz početka, napravljen je restart, ne uzima se instant kvalitet već se dovode mladi i talentovani igrači koji će biti od višestruke pomoći klubu a i pored toga ja ti kazem ovaj tim će da se bori za trofeje e sad što su mozda tvoje ambcije nerealne to je druga stvar, mi nismo Csk a da je svake godine sve manje od fajnal fora neuspeh, polako i strpljenja mislio sam da su mozda nakon one Cibone i teranja Radonjića neki navijači naucili se strpljenju i da veruju malo u skauting i struku svog kluba.

                      Comment


                      • Ne znam sto se raspravljate sa likovima koji zive u svetu iz maste, u kojem mi mozemo da dovedemo vrhunske igrace u oba pravca, koji su zreli za NBA startere ali ih niko nije primetio, oni zele samo u Zvezdu, i to sve naravno za 200k.
                        Last edited by Vlax; 08-08-17, 21:33.

                        Comment


                        • Bice ovo sve super, gosp. Alimpijevic je mlad covjek kome je ukazana sjajna prilika, poznat kao veliki radnik on je sigurno nece prokockati. Kad to kazem pre svega mislim na skauting utakmica, pripremu kao i uvjezbavanje linija tima. Autoritet se gradi, cak i najveci treneri svojim znanjem moraju da ga brane iz sezone u sezonu! Od ovih mladih momaka ne ocekujem nista osim da zagrizu i da pokidaju na treninzima a dokle ih to moze dovesti... pa nebo je granica!

                          Comment


                          • Originally posted by Vlax View Post
                            Ne znam sto se raspravljate sa likovim koji zive u svetu iz maste, u kojem mi mozemo da dovedemo vrhunske igrace u oba pravca, koji su zreli za NBA startere ali ih niko nije primetio, oni zele samo u Zvezdu, i to sve naravno za 200k.
                            Može baš solidan tima da se napravi za lovu koju imamo. Evo Cedevita pravi vrh tim a nema mnogo veći budzet od našeg.

                            Comment


                            • Originally posted by taliesin View Post
                              Takodje, uopste se ne slazem da cemo defanzivno biti slabiji nego prosle godine, bar ne mnogo, pod uslovom da dovedemo pleja koji ce makar deo Jovketove odbrane igrati. Nasa dva kljucna defanzivca Laza i Danguba su ostali. Feldein je takodje odlican defanzivac, nije jak kao Djenka ali je dosta krakat i ima brze ruke, ne mislim da cemo ni tu mnogo izgubiti. Simonovic je precenjen u tom pogledu, ne kapiram kako je on sad u prici kao neki elitni defanzivac. Na utakmicama na kojima se trudio dobacivao je do solidne odbrane a imao je i utakmica gde je bio opasan liability, srecom uglavnom na kraju sezone kad vise to nije ni bilo bitno jer smo se prosetali kroz zavrsnicu ABA i domace lige.

                              Cini mi se da ce nam dosta toga zavisiti od toga kako se bude pokazao ovaj nas JJ duo koji smo doveli iz SAD. Obojica su u teoriji zanimljivi igraci ali prva sezona u Evropi i cinjenica da ni u SAD nisu bas nesto preterano pokazali ostavlja upitnik kad je njihov buduci ucinak u pitanju. Ako oni pokazu dobar kvalitet na konju smo.
                              Pazi u odbrani timski padamo sigurno. Postoji velika razlika izmedju timske odbrane i individualne. Danguba i Lazic su flasteri koji su bili kaceni najboljim igracima u bekovskim linijama ali izgubili smo igrace koji pogotovu u zonskim shemama donose kvalitet vise poput Jovica, Jenkinsa, Simonovica. Radi se o igracima koji su sve linije dodavanja naskakali, jer su imali kosarkaski IQ i veliku duzinu. Kuzmic je bio veliko sidro u odbrani, gde se zona uvek igrala efektivno. Tako da u switchu dobijamo plus sa Lessortom, ali bice jebeno protiv motion ekipa koji igraju napad koji nije potpuno dominantan na picku.

                              Opet ne kazem da cemo biti losi defanzivno jer vec sada imamo 4-5 igraca koji defanzivno daju plus na terenu, i to je dobra baza. Ali je nerealno u prvoj sezoni novog tima i sa ovim sto trenutno imamo da budemo tako dobri.
                              Last edited by MannyCalavera; 08-08-17, 21:35.

                              Comment


                              • Jos prosle godine slao sam slao mailove za Jovanovica i Jankovica, sada stigli, jedino steta sto Radonja nije tu da ih digne na jedan ozbiljan EL nivo. Mnogo sam happy sto svi igraci su tu na visegodisnje ugovore posto imamo ekipu za duze staze i surov kvalitet!

                                Radicevic je bio glavni nosilac igre za Sevillu u ACB ligu, 100% ima nama dobro da legne. Potencijal da se digne koj nivo je instant.
                                Otao je "tata" Milko da pokaze put mladim igracima, puno znaci.

                                Lessort je bas nam ono sto treba, speed, skakavac, rim protector igra super pik and rol. Svako ko ogledao tekmu protiv Monaka zna sta mozemo od njega da ocekujemo. Jeben kvalitet i potencijal i imace mnogo bolje cifre kod nas.

                                Uz Lazica, Dange, Dobrica i of course Fedeina stvarno super slozen tim. Po mom imamo sve da budemo zajebani (uz dobrog pleja)

                                Pisacu kao i prosle godnie kada se kukalo, a svi znamo kako se to zarvsilo.
                                -Mlada smo ekipa uz nekoliko iskusnih igraca, znaci super mix. Ima bogami mnogi da se muce sa nama.


                                Jedino gde mi pada muka je na "kouca" slabo ga znam, nisam ga nikad analizirao. Nije lako voditi klub kao Zvezda.
                                Neznam sta moze, neznam dal moze da drzi svlacionicu kada duva jak vetar, neznam dal moze on ove mlade igrace da digne na veci nivo kao sto Radonja znao da uradi. Ali daj boze, mlad i zeljan dokazivanja i dobio je zivotnu sancu. Nemoze da kuka na igracki kadar.
                                (A to sto se pise o njemu sve mi deluje super)


                                Ostao jos plej i zatvara se pekara... Za sad imamo jak i perspektivan tim. I am big believer!






                                *Kao obicno, padezi,glagoli, gramatika crc, prc je kao ranije.
                                Last edited by Debeljuca sa Vidikovca; 08-08-17, 21:38.

                                Comment

                                Working...
                                X