Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
    Za mene je Goss>Pullen

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
    Anyway

    Comment


    • Znači Goss?


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by djuras View Post
        znaci centar i plej do 150k, a feldeine 350-400k?
        nema to smisla, tako da nije ni tacno
        Ima smisla ako se planira i vrhunski igrac na 4 na koga ce se puci sav novac

        Comment


        • Pazi treskanje o pod zbog Gossa je presmesno. Pogotovu sto ga je malo ko gledao. Opet kazem to je igrac koji nece biti nikako totalna propast, jer ima previse znanje i vestine u sebi. Mozda nece da zapali navijace ko Marcus prve sezone i slicno, ali sigurno donosi kvalitet na poziciji koji nemamo.

          Opet kazem, ne bi on bio ni meni prvi pick za pleja, ali daleko od toga da je doveden los igrac...

          Comment


          • Koja je logika da se na pleja da 200k mozda i manje, a na Feldina 350k? Mislim da nam je plej mnogo bitnije i vaznije mesto od beka, samo jos centra od 150-200k da dovedemo i onda sve pare na 4-ku, al malo sutra nema od cetvorke nista.

            Comment


            • Koliko sam gledao klipove, koji mogu da prevare ali uglavnom na gore, ne verujem da će biti prvi plej ako dodje. Svakako je doveden za to(ako dodje uopšte) ali presporo mi deluje, nema ni snagu, ne znam za šut. Ali Rakićević, Radičević, Goss i da Feldin nekad prenese i to je to. Meni je ovo dobro dovodjenje ako nije doveden da pravi čuda tj ako će doći jaka 4 i 5.

              Comment


              • Inace mi smo poznati kao ekipa koja svake sezone dovodi ozbiljne EL igrace, bivse NBA zvezde i skupe ball hogere......"ciganjska je tuga pregolema, prelazni rok je a dream team-a nema"...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Valjda kreces od toga dal ti se igrac svidja/uklapa u sistem/ima kvalitet pa onda gledas dal imas finansijski prostor. Ja znam gomilu 500k+ igraca u Evropi koji bi bili kurac kod nas. Ako nadjes sta ti treba a ne platis ga previse to bolje...

                  Comment


                  • Nismo mogli goreg od Gossa. Tražićemo mi Pota iz FMP-a

                    Comment


                    • Goss je dokaz koliko novca imamo.
                      Jad i beda.
                      Sad sam pogledao statistiku sa Letnje lige.
                      Pitanje je dal.moze gore.
                      Koliko para toliko muzike.

                      Comment


                      • Goss poslednja sezona,statistika

                        http://i.imgur.com/gMus3bz.png
                        Attached Files

                        Comment


                        • Originally posted by Vatrogasac View Post
                          Goss poslednja sezona,statistika

                          http://i.imgur.com/gMus3bz.png
                          Koledz kosarka

                          Comment


                          • Ako je višegodišnji ugovor, ima smisla ... cenim da u klubu gledaju 2-3 sezone unapred.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Goss je dokaz koliko novca imamo.
                              Jad i beda.
                              Sad sam pogledao statistiku sa Letnje lige.
                              Pitanje je dal.moze gore.
                              Koliko para toliko muzike.
                              Daleko je on od loseg igraca itd .Ali glavni problem igraca koji dolaze sa koledza je da se prilagode na evropski stil igre,za plejmejkere je to mozda i najteze.Meni je ovaj eventualni potpis WIll odlican da je on planiran za drugog pleja Jovicu npr.Ali ovako kao vodju tima i najbitnijeg igraca ...

                              Comment


                              • Još samo malo

                                Comment

                                Working...
                                X