Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U evrokupu ove sezone u 10 utakmica (mada zadnje dvije ukupno 15 minuta igrao) 8 ppg na 51%, slobodna 45% na prilično veliki uzorak (18/40), 4 i po skoka. Ja ga lično nisam gledao ove sezone, ali sam ga se nagledao prošle zato i u Endesi i u eurocupu, ozbiljno je odigrao završnicu eurocupa.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Oduševljen pojacanjem iz prostog razloga sto su sada vece sanse da bizgovi sa tribine odjebu.
      Ma koliki bizgovi bili oni su ti koji prave atmosferu o kojoj svi pricaju...normalno ja kao i svaki normalan covek je protiv krimosa itd,ali atmosfera sa delijama i bez nije ista...isao sam recimo i protiv cedevite gde je bila puna hala,pa malo malo cujem nekoga ko pljuje i psuje nekome mater,ja ipak vise volim pesmu da cujem...da ne pominjem da se protiv cedevite zacula pesma slomiti ruke iako delija bilo nije

      Comment


      • Takodje se nadam da se konacno rushi shipka barijera sa transferima, i da cemo gledati talentovane igrace sa celog Balkana, bez obzira na veru i pasos.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Sa ljudske strane pogodjen bingo. Salimo se malo za nacionalnost, ali verujte na rec. Mnogo dobar decko. Igracki, videcemo.. Dobrodoslica.

          Comment


          • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Omic je vazio za velikog talenta igrajuci u Olimpiji.
              Kasnije je u Gran Kanariji imao dobre partije. Epizode u Efesu i Hapoelu lose.
              Elem ako nista dobili smo novog Stimca po nacinu radovanja kad god da kos.
              Koliko para toliko muzike

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Vredi te pare. Samo se nadam da nije ugovor do juna. To bi bilo sranje. Bar dve godine

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Gledao sam ga prije dvije godine, jake ruke, dobar skok, ostalo nista. Jel ima low post? Konkretno, jel nam neophodan? Ako si ga gledao ove godine, ima li tu sta?

                Comment


                • Sad bas gledao Cedevitinu stranu kaze lik gde su nama pojacanja a oni kazu nemamo pare )))

                  Ok pojacanje po meni, ono sto nam treba, skok i odbrana...6 stranaca u timu alal vera
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Comment


                    • Ja sam zadovoljan,za te pare i nije moglo bolje

                      Comment


                      • Ovo nije zajebancija?[emoji19]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          I tako.
                          Nekad ne treba trcati pred rudu priznajem, jos jedan dokaz da ili je pao dogovor sa grupom u stilu ako mogu Sisic, Kanga, Boaci i mnogi drugi u fk zasto bi KKCZ bio izuzet od tog pravila.
                          Ili je jednostavno Covic presekao i rekao gledam KKCZ i njen interes a kakve ce biti posledice od grupe i reakcie pa cemo to videti.

                          Iskreno nisam verovao da ce doci do potpisa i svi nagovestaji su bili da nece doci do potpisa bas iz gore spomenutog razloga. Ogradio sam se novim upisom kada je doslo do obrta u odluci.

                          Comment


                          • Omic je u Olimpiji bio bekap Begicu, i pred kraj sezone Begic je napustio Olimpiju ili se povredio, ne mogu da se setim. Od tog trenutka Omic je do kraja sezone pruzao brutalne partije kao prvi cemtar.. Mnogo bolju karijeru sam ocekivao od njega.. Posle te sezone ni jednom nije uspeo da ponovi takve partije kao sa kraja te sezone sa Olimpijom.Pitanje je kol8ko cemo mi uspeti to da izvucemo iz njega, ali siguran sam da u njemu ima mnogo potencijala

                            Comment


                            • Omića želim u Zvezdi još od odlaska Marjanovića! U Banjoj Luci sam 2015. gledao meč Srbija-Slovenija. To je bila naša generalna proba pred Eurobasket. Vjerujte da je na tom meču zgazio Kuzmića i Raduljicu. Poslije meča sam drugu rekao da bih Omića volio vidjeti u Zvezdi što prije.
                              Oduševljen sam! Krivo mi je samo što nije došao ranije, bez problema bi igrali četvrtfinale Evrolige, potpisujem! Opet imamo gromadu pod košem, čak 216 cm visok. Već ima dobru karijeru. Igrao odlično u Gran Kanariji. Bio član idealne petorke Evrokupa. Osvojio Evrokup sa Unikahom. U Efesu se kratko zadržao. U najboljim je godinama, samo 25!
                              Bravo, bravo i još jednom bravo za Alimpijevića zbog ovog!
                              Imam pouzdane informacije da je momak ljudina u svakom smislu. S njim smo jači za minimum 20%, definitivno. Nadam se da će produžiti ugovor s nama. On i Lesor bi naredne sezone mogli postati ubitačan centarski tandem!
                              Uživajte drugovi, sada smo kompletirali roster. Dosta više o tome kako fali ovo, fali ono. Ne fali nam više ništa! Ne pamtim kada smo ovoliko kvalitetnih pojedinaca imali u svojim redovima! Nadam se da ćemo postati i strašno jak tim!
                              Idemo po tripletu, a u Evroligi bude šta bude.
                              Last edited by mikara92; 20-01-18, 00:00.

                              Comment


                              • Za ABA ligu odlicno pojacanje, u EL videcemo, nekih 7-8 poena i isto toliko skokova je ok.
                                Zna li neko kakav je u defanzivi, kako brani pik?

                                Comment

                                Working...
                                X