Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    O boze, samo pitam sta se desava..Posto kako ti kazes, ti su u skupstini kluba..Pa rekoh da vidim sta ima novo..Trazimo li nekog
    Trazili jesu, nasli nisu.

    Comment


    • Ja sam nesto saznao za Vidmara...za Omica i nisam bas..Pa mi to cudno bas..Posto je pod ugovorom..prica se da ima EL izlazak ali da ga ima otisao bi valjda u Real itd..to je onda fixno....Pa mi je taj deo cudan...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ja imam informacije da pregovaramo sa Vidmarom i još jednim ozbiljnim centrom. Da li će neko potpisati do ponoći stvarno ne znam. Daj Bože!

        Comment


        • Vidmar je davno zavrsena prica, burek portali zajedno sa Air ballom malo kasne, presrecu twiter prepiske i nagadjanja na forumima. Omic nije opcija iz gore navedenog sto sam napisao.
          Postoji jos neka minimalna nada do ponoci za jednog kojeg je Greg Popovic trenirao ali mislim da bi se to vec objavilo da je gotovo. Jedino ako Covic ceka da se zavrsi utakmica u Zelezniku pa da poentira sa zvukom sirene.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            A Danguba što igra sezonu karijere?
            Danguba je okej, ali opet kad uzmeš u obzir da je ovo njemu već 4. sezona u našem klubu, nije on napedovao toliko da ću biti očaran njime. Odbranu je uvijek igrao dobro, ali njegov napadački učinak je skroman. Samo 2x je bio dvocifren u Evroligi ove sezone. Ipak je to po meni jako malo, ako se uzme u obzir njegov staž u našem timu i to da ima veću slobodu kod Alimpijevića. Bolji je nego prethodnih sezona definitivno, ali mišljenja sam da njegov plafon nije pretjerano visok. Ništa to nije spektakularno. Kod Gudure sam poslije 4-5 mečeva vidio da može strašan igrač postati (a i postaće). Kod Dangubića ne, iako ima brutalne fizikalije. Najveći problem kod Dangubića je taj što ti ne možeš da zaključiš koju poziciju on treba da igra, tj. za koju poziciju je stvoren. Nekada se mislilo da ga treba oprobati kao plejmejkera, odustalo se od toga, bek šuter nije, sada igra trojku. Ne znam stvarno.
            Last edited by mikara92; 19-01-18, 19:58.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Vidmar je davno zavrsena prica, burek portali zajedno sa Air ballom malo kasne, presrecu twiter prepiske i nagadjanja na forumima. Omic nije opcija iz gore navedenog sto sam napisao.
              Postoji jos neka minimalna nada do ponoci za jednog kojeg je Greg Popovic trenirao ali mislim da bi se to vec objavilo da je gotovo. Jedino ako Covic ceka da se zavrsi utakmica u Zelezniku pa da poentira sa zvukom sirene.
              Neki Jeff Ayres?

              Comment


              • Dangubic prilazi vise kosu i trci u ledja...Sto je pozitivno..ali treba vise takvih meceva da ima...Sa tim da mu je izmena Keselj...ima vremna koliko hoce On vise lici na nekog skakaca u vis sa svojom gradjom..ala Dragutin Topic...malo vise vodjenja lopte, itd...Cega se on boji da preuzme odgovornost...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ja znam da smo jurili Ajversona svo ovo vreme. Tako da.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ja znam da smo jurili Ajversona svo ovo vreme. Tako da.
                    Ako je trako, sve u klubu treba da bude sramota, isti nas je ispalio dva puta pa bi i treci put.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Postoji jos neka minimalna nada do ponoci za jednog kojeg je Greg Popovic trenirao ali mislim da bi se to vec objavilo da je gotovo.
                      Bobinator!

                      Comment


                      • Originally posted by mikara92 View Post
                        Danguba je okej, ali opet kad uzmeš u obzir da je ovo njemu već 4. sezona u našem klubu, nije on napedovao sad da ću biti očaran njime. Odbranu je uvijek igrao dobro, ali njegov napadački učinak je skroman. Samo 2x je bio dvocifren u Evroligi ove sezone. Ipak je to po meni jako malo, ako se uzme u obzir njegov staž u našem timu i to da ima veću slobodu kod Alimpijevića. Bolji je nego prethodnih sezona definitivno, ali mišljenja sam da njegov plafon nije pretjerano visok. Ništa to nije spektakularno. Kod Gudure sam poslije 4-5 mečeva vidio da može strašan igrač postati (a i postaće). Kod Dangubića ne, iako ima brutalne fizikalije.
                        Napredak se ogleda najviše u raznovrsnosti u igri, ne preza da povuče kontru, završava ulazom, floaterom, zakucava iz čeonog ulaza, ima ODLIČAN šut za tri, šutira i midrange, uz standardno dobru odbranu - radi sve one stvari koje smo očekivali da radi kad je došao kod nas. Tek je ove sezone postao kompletan igrač.
                        Brojke koje ima treba posmatrati kroz prizmu da je u najboljem slučaju četvrta ili peta ofanzivna opcija. Pritom, on tek treba da uđe u svoj prajm, i ako bi žalio za nekim igračem koji bi nakon ove sezone otišao iz kluba to bi bio on. Uporedi njega i Lazića, na primer, bez emocija, čisto igrački. Prošlih sezona obojicu je krasila odlična defanziva i nedostatak napadačkog asseta. Ove godine Danguba se nadogradio jer je shvatio šta diže cenu igraču.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ja znam da smo jurili Ajversona svo ovo vreme. Tako da.
                          Sa njim se zavrsila prica jos jesenas, niko ga nije zvao i neko ti dao pogresnu informaciju. Iverson nas je odbio dva puta, a poznato da nije prihvatio ni ponudu Galatasaray krajem prosle godine.
                          Covek ne igra kosarku vec 9 meseci.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Napredak se ogleda najviše u raznovrsnosti u igri, ne preza da povuče kontru, završava ulazom, floaterom, zakucava iz čeonog ulaza, ima ODLIČAN šut za tri, šutira i midrange, uz standardno dobru odbranu - radi sve one stvari koje smo očekivali da radi kad je došao kod nas. Tek je ove sezone postao kompletan igrač.
                            Brojke koje ima treba posmatrati kroz prizmu da je u najboljem slučaju četvrta ili peta ofanzivna opcija. Pritom, on tek treba da uđe u svoj prajm, i ako bi žalio za nekim igračem koji bi nakon ove sezone otišao iz kluba to bi bio on. Uporedi njega i Lazića, na primer, bez emocija, čisto igrački. Prošlih sezona obojicu je krasila odlična defanziva i nedostatak napadačkog asseta. Ove godine Danguba se nadogradio jer je shvatio šta diže cenu igraču.
                            Naravno da ima dosta veći plafon od Lazića, tu nema diskusije. Koliko god Branka volio, mislim da je on košarku života odigrao prošle sezone i to je to.
                            Last edited by mikara92; 19-01-18, 20:14.

                            Comment


                            • Bobi ne bi ostavio cent....Lakse mu tamo maskotu da izigrava...Ne postuje sebe ni malo..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Bobi ne bi ostavio cent....Lakse mu tamo maskotu da izigrava...Ne postuje sebe ni malo..
                                Pa za 21milion bih spavao sa 10 midgeta i to bukake fazon da mi rade a ne sjedio na klupi NBA tima

                                Comment

                                Working...
                                X