Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Posto od igraca nekog nema nista, onda sledece stvari:

    - Ne mora nijedna da se dobije vise u EL. Fokus na igrace koji su dovedeni kao baza.
    - Bjelicu capovati na 20 minuta. Jankovic mora da igra drugih dvadeset. Kakav god kanal bio.
    - Pera Antic ne mora da igra vise od 10 minuta, i to jednom nedeljno. Ostalo je nevazno. Jovanovicu Minute.
    - Lazica skinuti na 15 minuta. Rochestog skinuti na 20 minuta. Ostatak minutaze dati Ennisu i Dobricu.
    - KRK je apsolutno nebitan. Opet tu poginuti i unistiti fizicki ekipu je glupost. Nek ga uzme ko hoce, nek igraju samo mladi...

    To je to. Play off ABA moze da se dotera rotacija po zaslugama, i da se Peri da vise minuta i sl. Dotle, ne zelim da gledam gluposti.
    Sa ovim se slazem, jer svakako sl godine moramo da racunamo na ove mladje pa zasto ih ne istrpiti sad kad imamo mogucnosti. Nosioce dozirati i u PO svom silom na titulu.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Posto od igraca nekog nema nista, onda sledece stvari:

      - Ne mora nijedna da se dobije vise u EL. Fokus na igrace koji su dovedeni kao baza.
      - Bjelicu capovati na 20 minuta. Jankovic mora da igra drugih dvadeset. Kakav god kanal bio.
      - Pera Antic ne mora da igra vise od 10 minuta, i to jednom nedeljno. Ostalo je nevazno. Jovanovicu Minute.
      - Lazica skinuti na 15 minuta. Rochestog skinuti na 20 minuta. Ostatak minutaze dati Ennisu i Dobricu.
      - KRK je apsolutno nebitan. Opet tu poginuti i unistiti fizicki ekipu je glupost. Nek ga uzme ko hoce, nek igraju samo mladi...

      To je to. Play off ABA moze da se dotera rotacija po zaslugama, i da se Peri da vise minuta i sl. Dotle, ne zelim da gledam gluposti.
      Ništa od toga druže nažalost. Svaki je trofej za naš klub važan. Zašto da KRK prepustimo Partizanu ili Megi? Možemo mi pričati šta god hoćemo, ali samo su trofeji ono što se pamti. Onaj ko misli da će Janković igrati 20 minuta, a Lazić 15 itekako se vara. Možda u KLS jedino. Nismo mi brutalno jaki a i većina igrača ne uliva neko povjerenje, tako da ovi nosioci igre će i ubuduće imati minutažu kao do sada. I ja bih volio da se desi to što i ti želiš ali ništa od toga. U Evroligi se nismo proslavili, ali tripleta se uzeti mora, tu izgovora nema. Nama su jedini protivnici u borbi za tripletu: Budućnost, Cedevita i Partizan. Njih ako ne možemo savladati, i ne zaslužujemo onda Evroligu.
      Last edited by mikara92; 19-01-18, 19:06.

      Comment


      • I Sarac sve si rekao i nista,...Znaci sad se gleda ko se kome svidja...stabilna uprave..sledece godine cemo igrace placati u konzervama..Sta je to kod Omica diskutabilno?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Posto od igraca nekog nema nista, onda sledece stvari:

          - Ne mora nijedna da se dobije vise u EL. Fokus na igrace koji su dovedeni kao baza.
          - Bjelicu capovati na 20 minuta. Jankovic mora da igra drugih dvadeset. Kakav god kanal bio.
          - Pera Antic ne mora da igra vise od 10 minuta, i to jednom nedeljno. Ostalo je nevazno. Jovanovicu Minute.
          - Lazica skinuti na 15 minuta. Rochestog skinuti na 20 minuta. Ostatak minutaze dati Ennisu i Dobricu.
          - KRK je apsolutno nebitan. Opet tu poginuti i unistiti fizicki ekipu je glupost. Nek ga uzme ko hoce, nek igraju samo mladi...

          To je to. Play off ABA moze da se dotera rotacija po zaslugama, i da se Peri da vise minuta i sl. Dotle, ne zelim da gledam gluposti.

          Sve se slazem osim ovog za KRK, igraju se maksimalno tri utakmice, od cega u prvom kolu gde ti dolazi KLS ligas obicno se igra u cetvrtak.Tu stvarno mozes odmoriti vise od pola nosioca. Polufinale mozes da naletis na fmp, megu ili KKP.
          Sto znaci imas relativno laksu utakmicu ako natrcis na nekog od prva dva pomenuta a ako igras sa KKP onda je to vise borba sa raketama i bakljama nego sto ce se igrati kvalitetna kosarka.
          Secas se kakvi su tektonski poremaciji bili u klubu i kako se po stampi
          trazila ostavka Radonjica zbog ispadanja u polufinalu. Ista je situacija i ove godine, Kup je vazan jer svako igra za trofej, samo je pitanje koliko ce ova ekipa imati potrosnju do dolaska do tog trofeja.

          Ne mogu da se setim ali u februaru su opet fiba prozori tako da ce biti vremena za vise treninga plus ta kup pauza i odmor od El i Aba lige.Idealan period za oporavak i spremanje tima za mart.

          Comment


          • ako nesto i treba da se ptopisti onda je to KRK.
            Previse je tu matoraca da se moze racunati da budemo dovoljno jaki na svim poljima.

            Comment


            • Kako smo celo leto birali pojacanja bolje sto nikog ne dovodimo minut do 12.
              Mogu misliti na sta bi licilo to pojacanje?

              Comment


              • Mislim da je poenta bila da u EL ne mozemo izganjati PO pa je onda sasvim nebitno na kojoj smo poziciji i u takvom ambijentu je bolje izgubiti utakmicu a razigrati igrace, u KLS realno smo medju prve 3 ekipe pa i tu mozemo a sve to u cilju da sl sezone kad se uradi doselekcija ne moramo da gledamo djecije bolesti.

                Comment


                • @losmisk


                  Zasto provociras, ajde iskreno, jesam li te pomenuo u mom postu?

                  Comment


                  • Originally posted by mikara92 View Post
                    Ništa od toga druže nažalost. Svaki je trofej za naš klub važan. Zašto da KRK prepustimo Partizanu ili Megi? Možemo mi pričati šta god hoćemo, ali samo su trofeji ono što se pamti. Onaj ko misli da će Janković igrati 20 minuta, a Lazić 15 itekako se vara. Možda u KLS jedino. Nismo mi brutalno jaki a i većina igrača ne uliva neko povjerenje, tako da ovi nosioci igre će i ubuduće imati minutažu kao do sada.
                    Ja sam rekao kako bi da smo normalni trebalo da se radi. Imamo derbi od tekmi do plejoffa koje su nezgodne i to je to. Ti ljudi treba da dobiju prostor da bi se videlo sta mora da se menja a sta da ostane. KRK je toliko nebitno takmicenje, a uz to ima toliki potencijal da nam ukanali ekipu fizicki koja vec ima problema s tim. Odigrati to u par dana, odlazi sve u kurac, pogotovu ako im se ne sredjuje minutaza pre toga.

                    To koliko smo jaki je nevazno, jer prvi necemo biti a realno osim derbija nema tekme za koju treba da se zapne.

                    A to sta ce biti, ne ocekujem previse s obzirom na to kako se radilo od pocetka sezone. Prilicno gorak ukus cele sezone, makar uzeli ABA, KLS i KRK na kraju...

                    Comment


                    • Slažem se sa svim ovim Manny-jevim stavkama, što se KRK tiče, fokus bi tu trebalo da bude da svi igrači izađu iz njega nepovređeni, tri su utakmice, za to vreme je pauza u ABA tako da nema nekog preteranog razloga da ne pobedimo u sve tri i uzmemo i taj po svemu beznačajan trofej, ali neka i njega u vitrini.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        @losmisk


                        Zasto provociras, ajde iskreno, jesam li te pomenuo u mom postu?
                        O boze, samo pitam sta se desava..Posto kako ti kazes, ti su u skupstini kluba..Pa rekoh da vidim sta ima novo..Trazimo li nekog
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Ja sam rekao kako bi da smo normalni trebalo da se radi. Imamo derbi od tekmi do plejoffa koje su nezgodne i to je to. Ti ljudi treba da dobiju prostor da bi se videlo sta mora da se menja a sta da ostane. KRK je toliko nebitno takmicenje, a uz to ima toliki potencijal da nam ukanali ekipu fizicki koja vec ima problema s tim. Odigrati to u par dana, odlazi sve u kurac, pogotovu ako im se ne sredjuje minutaza pre toga.

                          To koliko smo jaki je nevazno, jer prvi necemo biti a realno osim derbija nema tekme za koju treba da se zapne.

                          A to sta ce biti, ne ocekujem previse s obzirom na to kako se radilo od pocetka sezone. Prilicno gorak ukus cele sezone, makar uzeli ABA, KLS i KRK na kraju...
                          Slažem se to u vezi gorkog ukusa. I meni je krivo što se u Evroligi nije uradilo više, ipak je to takmičenje za 15 nivoa iznad ABA lige, igraš sa najkvalitetnijim timovima, tu vidiš zapravo koliko si jak. A što se tiče igračkog kadra, sem Davidovca koliko-toliko, mi nijednog drugog igrača nismo izbacili.

                          Comment


                          • Potpisuje li Ziga Dimec?

                            Comment


                            • Ja se ne slazem da ne moramo da dobijemo nijednu u el.Za te pobede se ipak dobijaju pare, a treba platiti ovolike igrace(i Keselja ).U javnosti bi se stvorila negativna atmosfera oko kluba.
                              Kup je isto bitan.Odmah bi pocele price, ako ne mogu da dobiju kkp i Megu, kako ce Buducnost.Trazila bi se smena...

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Slažem se to u vezi gorkog ukusa. I meni je krivo što se u Evroligi nije uradilo više, ipak je to takmičenje za 15 nivoa iznad ABA lige, igraš sa najkvalitetnijim timovima, tu vidiš zapravo koliko si jak. A što se tiče igračkog kadra, sem Davidovca koliko-toliko, mi nijednog drugog igrača nismo izbacili.
                                A Danguba što igra sezonu karijere?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X