Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by kronostime; 08-08-17, 15:52.

    Comment


    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
      Sta je Ristovic do sada uradio? Mozes li da se setis necega, a da Covic nije uradio?
      A kako mi mozemo da znamo sta je on uradio ili nije?Jel ti znas sta ko od njih striktno radi u klubu svaki dan?Kojom metodom si dosao do zakljucka da on ne radi nista?

      Strasna uvreda je zabari.Eno tuzilo nas pola Italije.Ovo o tviteru necu dalje,glupo je do bola.Neverovatno koliko ozbiljno shvatate jebene tvitere,fejse i ostalo.A sa druge strane nastavljas i da vredjas pa necu ulaziti u tu polemiku jer mi je neverovatno da je na jednom civilizovanom forumu tako nesto dozvoljeno.Bilo bi dobro da odes recimo pa da mu kazes to u lice pa da nam spases klub od daljeg blamiranja i vrtoglavog pada koji dozivljavamo kao klub od kad je on u njemu

      Comment


      • Ja ipak mislim da je ovo demant za Pullena.
        Inace, ja bih volio da dodje.

        Comment


        • Marinković!

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Marinković!
            Sta???

            Comment


            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
              Barabo, zamalo da mi promakne: srecan rodjus! Pa da se uskoro zajedno deremo na televizor.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Marinković!
                https://media2.giphy.com/media/l0MYI...LhcI/giphy.gif
                Attached Files
                Last edited by SaKe24; 08-08-17, 15:54.

                Comment


                • Kao sto napisa Vatrogasac covjek pise sa svog privatnog profila. Sto se ne bi zezao? Srozavanje ugleda bi bilo da se tako zeza neko ko stoji iza zvanicnog profila kkcz.

                  Comment


                  • Originally posted by Vatrogasac View Post
                    A kako mi mozemo da znamo sta je on uradio ili nije?Jel ti znas sta ko od njih striktno radi u klubu svaki dan?Kojom metodom si dosao do zakljucka da on ne radi nista?

                    Strasna uvreda je zabari.Eno tuzilo nas pola Italije.Ovo o tviteru necu dalje,glupo je do bola.Neverovatno koliko ozbiljno shvatate jebene tvitere,fejse i ostalo.A sa druge strane nastavljas i da vredjas pa necu ulaziti u tu polemiku jer mi je neverovatno da je na jednom civilizovanom forumu tako nesto dozvoljeno.Bilo bi dobro da odes recimo pa da mu kazes to u lice pa da nam spases klub od daljeg blamiranja i vrtoglavog pada koji dozivljavamo kao klub od kad je on u njemu

                    Reci da se salis. Ako je za tebe "zabari" ok, i to od strane lica koje oficijalno zastupa Zvezdu, ok, tvoj problem, ali onda nemoj da se pozivas na neku civilizaciju. Smesno je.

                    Sve sto ti ne pase je nebitno? On nije kriv za ono sto kaze/napise? To ne odslikava osobu?

                    Da idem da mu kazem u lice? Pa da se pobijemo i time vidimo ko je u pravu, jel?

                    Ja sam te pitao sta je on tacno do sada uradio, i ti ocigledno ne mozes da navedes nijednu stvar.

                    Ja napisem da srozava ugled kluba, ti razumes "vrtoglavog pada koji dozivljavamo kao klub". Genijalno.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Originally posted by Srdjan88 View Post
                      Kao sto napisa Vatrogasac covjek pise sa svog privatnog profila. Sto se ne bi zezao? Srozavanje ugleda bi bilo da se tako zeza neko ko stoji iza zvanicnog profila kkcz.
                      on tamo pise u svojstvu clana kluba i na taj nacin predstavlja i klub u javnosti
                      a ponasa se, najblaze receno, kao pubertetlija

                      Comment


                      • Originally posted by Srdjan88 View Post
                        Kao sto napisa Vatrogasac covjek pise sa svog privatnog profila. Sto se ne bi zezao? Srozavanje ugleda bi bilo da se tako zeza neko ko stoji iza zvanicnog profila kkcz.
                        To nije zezanje, to je idiotizam. Ako je nekome to smesno, trebao bi da se preispita.

                        Btw, ako bih se ja tako "zezao" i neko od mojih poslovnih saradnika/partnera to snimi, dobio bih otkaz momentalno. To sto on pise sa svog privatnog profila ne menja cinjenicu da je direktor kluba.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • https://68.media.tumblr.com/460aad1a...t3l5o1_500.gif
                          Moja reakcija kad vidim da brane ovog coveka sto radi sa grejalicama, Boze me sacuvaj.

                          Comment


                          • Jel dosta o Ristovicu?

                            Comment


                            • Originally posted by djuras View Post
                              on tamo pise u svojstvu clana kluba i na taj nacin predstavlja i klub u javnosti
                              a ponasa se, najblaze receno, kao pubertetlija
                              Gdje pise da tvituje u ime kluba? Vuk niksa u ime kluba. Nigdje mu ne stoji da je direktor kluba.

                              Comment


                              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                                Gdje pise da tvituje u ime kluba? Vuk niksa u ime kluba. Nigdje mu ne stoji da je direktor kluba.
                                Ali on jeste direktor kluba, ljudi koji citaju znaju da je direktor kluba, novinari koji ga citiraju sa tvitera znaju da je direktor kluba....
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X