Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vatrogasac View Post
    Sto mislis da ga Covic drzi u klubu ako je nesposoban i glup?
    Cime to sve dokazuje?Nemoj samo da kazes na tviteru.Koga boli qrac za tviter i drustvene mreze,pogotovo sa njegovog privatnog
    Zasto je Svemirko bio tu? Zato sto je sposoban?

    Kako koga boli? Gde ces bolju i direktniju vezu? To sto taj covek zna da napise samo vredja inteligenciju i srozava ugled kluba, sto ne spada u obaveze jednog direktora.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Joj, kad se sjetim prica zainteresovana Barsa [emoji23] Avelino, Andora po mjeri za nesretnog Muslija

      Comment


      • [IMG][/IMG]
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ako je Pullen, iskreno se nadam da cemo se u ugovoru zastiti od bilo kakvih "bojkota", "revolucija" i "qrcobolja" kojima ja Jacob bio sklon u prethodnim klubovima...Igracki nije sporan uopste ali je previse "prituzbi" na njegovo ponasanje van terena od ljudi iz bivsih klubova...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
            Zasto je Svemirko bio tu? Zato sto je sposoban?

            Kako koga boli? Gde ces bolju i direktniju vezu? To sto taj covek zna da napise samo vredja inteligenciju i srozava ugled kluba, sto ne spada u obaveze jednog direktora.
            Kako ja mogu da znam sta radi Svemirko i da li ista radi,nisam zaposlen u klubu.Ja sam pitao za Ristovica,zasto je nesposoban da radi svoj posao i zasto je glup
            Ne znam zasto bi neko njegove tvitove shvatao toliko ozbiljno.Covek pise sa svog profila i uopste ne vidim sta je to toliko uzasno i strasno da bi se dizala bas tolika frka da se on vredja na ovaj nacin
            To da srozava ugled je tek nonsens.Na koji nacin?Tvitovima?Koga je to vredjao?
            Covek se zeza i nikoga ne vredja,to sto neko drustvene mreze shvata previse ozbiljno i sto mu se necije sale ne svidjaju ne znaci da on nekog vredja niti da srozava ugled kluba.Ja ne vidim kako nam je on to srozao klub a tu je od kad je Covica

            Comment


            • Upravo tako Vatrogasac, pazi molim te covek se najobicnije zeza, jer je to fora odavno, btw njegov privatni nalog tako da to srozavanje ugleda kluba nema poente.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Meni ovo vise zvuci kao da ne palite grejalice toplo je...fazon ne lozite se..Mada se prica da je jedan prihvatio I da je gazda poslao poslednju ponudu Pulenu da prihvati..Ako odbije znaci ovaj drugi se aktivira odmah tako se prica
                Cek nas je Pullen odbio prvi put? To nisam znao, oko cega je problem bio ako znas?

                Comment


                • Originally posted by 011 View Post
                  Cek nas je Pullen odbio prvi put? To nisam znao, oko cega je problem bio ako znas?
                  [emoji383] [emoji383] [emoji383] [emoji383] [emoji383] [emoji383]

                  Comment


                  • http://www.mozzartsport.com/vesti/mu...-malagi/174841

                    dejane, izadji polako iz topica, BRZO !

                    Comment


                    • Originally posted by Vatrogasac View Post
                      Kako ja mogu da znam sta radi Svemirko i da li ista radi,nisam zaposlen u klubu.Ja sam pitao za Ristovica,zasto je nesposoban da radi svoj posao i zasto je glup
                      Ne znam zasto bi neko njegove tvitove shvatao toliko ozbiljno.Covek pise sa svog profila i uopste ne vidim sta je to toliko uzasno i strasno da bi se dizala bas tolika frka da se on vredja na ovaj nacin
                      To da srozava ugled je tek nonsens.Na koji nacin?Tvitovima?Koga je to vredjao?
                      Covek se zeza i nikoga ne vredja,to sto neko drustvene mreze shvata previse ozbiljno i sto mu se necije sale ne svidjaju ne znaci da on nekog vredja niti da srozava ugled kluba.Ja ne vidim kako nam je on to srozao klub a tu je od kad je Covica
                      Sta je Ristovic do sada uradio? Mozes li da se setis necega, a da Covic nije uradio?

                      Pisao sa svog ili tudjeg profila ne menja cinjenicu da je idiot, i da to sto pise niti je smesno, a jos manje pametno. Kao direktor kluba pisati o "zabarima" kod utakmice sa Armanijem je sta? Sala? Nije uvreda? Smesno?

                      Covek se redovno blamira svojom gluposcu, bez da ga iko bije po usima, i zasto je to tesko reci? Postoje valjda neki standardi u zivotu.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Genije

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          [emoji383] [emoji383] [emoji383] [emoji383] [emoji383] [emoji383]
                          Predpostavio sam da je to jedan od problema uvek kada mi pregovaramo sa igracima , sve dok ne spuste cenu na nama prihvatljivu. A zar nije bilo price da su i u pitanju klauzule u ugovoru, oko kasnjenja plata i ostalih stvari, da bi se mi kao klub osiguirali?

                          Comment


                          • Kad malo bolje razmislim, uopšte ne mogu da zamislim prelazni rok bez Pulena.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Kad malo bolje razmislim, uopšte ne mogu da zamislim prelazni rok bez Pulena.
                              Barabo, zamalo da mi promakne: srecan rodjus! Pa da se uskoro zajedno deremo na televizor.
                              Ja sam covek fin i suptilan.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Kad malo bolje razmislim, uopšte ne mogu da zamislim prelazni rok bez Pulena.
                                Ako treba i sledece godine da slusamo o Pullen ceo prelazni rok onda bolje sad da ga dovedemo, da se ne pominje sledece godine.Vise mi je muka od tog Pullena uskore ce poceti da mi izlazi iz frizidera.
                                Last edited by Manda77; 08-08-17, 15:44.

                                Comment

                                Working...
                                X