Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O finansijama su morali da misle kada su dovodili keselja,radicevica i jij tandem

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      O finansijama su morali da misle kada su dovodili keselja,radicevica i jij tandem
      Sve odlični igrači i pun pogodak uprave
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • I zamisli da su jos tebe "pametnog" postavili za SD-a...pa mi bi vec na polusezoni obezbedili F4 EL
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ih pa ja priznajem da ne znam,ali zato jai ne dovodim igrace,al ovi sto dovode bi trebali da znaju

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Ma imamo tuki mesecno.
            19. je rok za dolazak igraca,ako ne dodje do tada,guramo sa ovim sto imamo.
            Shvatite ljudi,finansije su katastrofa,doci ce igrac jedino ako naleti neka dobra kombinacija sa kojom bi dobili odredjeni kvalitet za manje para.
            Jedino sto mene brine to su Pera i Milko.
            Matori su,a previse toga zavisi od njih dvojice...
            Ovo ne postoji ni kod braće Anderson, što reče Nebojša iz Beograda (nije ovaj naš)
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ovo ne postoji ni kod braće Anderson, što reče Nebojša iz Beograda (nije ovaj naš)
              I onda potpises Rocestija za 3x manji ugovor

              Comment


              • Ratko Varda slobodan. Uklapa se po neigranju odbrane, nedostatku ikakvog odraza, mlohavosti i ball hogu. Potpisuj. Bjelica za siromasne.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  I onda potpises Rocestija za 3x manji ugovor
                  Koliko to onda realno vredi Ročesti? Milion €?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Ratko Varda slobodan. Uklapa se po neigrahttp://www.sportklub.info/forum/images/smilies/biggrin22.gifnju odbrane, nedostatku ikakvog odraza, mlohavosti i ball hogu. Potpisuj. Bjelica za siromasne.
                    Iskusan NBA, Partizan, EL igrac - taman jos jedan da psuje Alimpija.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Koliko to onda realno vredi Ročesti? Milion €?
                      Pa uhvatili smo trenutnu trzisnu vrijednost, koja je priznaces, daleko ispod realne. Mi smo zatvorili roster odavno, ako se ponudi neki centar koji nudi instant kvalitet za smjesne pare, zaduzicemo se. Slazem se da je realno poput bajke ali mozda se desi cudo, pa tako funkcionisemo godinama

                      Comment


                      • Juce bas nesto pricam sa ortacima tipa sastavljanje ovosezonskog tima. Pa Covic je dugogodisnje sportski radnik, poznaje kosarku, stvorio je toliko igraca i od FMPa stvorio ozbiljnu organizaciju. Sa parama koje mi "imamo" tesko bi se moglo bolje. Kao takvi moramo rizikovati: Djenka (Armani) Kuz (PAO) Simonovic (PO)... Bilo je i promasaja al to je realnost. Pa zamislite da smo ko Armani bacili 50mil i da nemamo nac. titulu i da smo 2x zadnji u EL. Skontas onda da ljudi u upravi rade na granici sa maximumom. Moja zamjerka sto vec 2-3 godine stagniraju i ne idu korak dalje pre svega finansijski sto je opet usko vezano za sportski dio.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Koliko to onda realno vredi Ročesti? Milion €?
                          Pa imao je u Lokomotivi 800.000. Bar se tako pisalo.
                          Dovodjenje igraca u ovom periodu apsolutno znaci da ti igraci igraju ispod trzisne vrednosti. Osim da trazimo igraca pod ugovorom, placamo obestecenje sto naravno nismo u stanju.
                          Mnogo igraca picevsi od Vilijamsa, Rocestija itd,itdsu dovodjenji za dosta manje para od prethodbnih ugovora a doneli su timu ekstra kvalitet.
                          Tako da to nije.nista novo niti nesto sto postoji samo u pricama brace Grim.

                          Comment


                          • Da sletimo na zemlju, kvalitetan centar, dokazan i bez ugovora u januaru i za male pare, ne postoji. Imali smo par razgovora sa interesantnim kandidatima ali kad je Pero uletio u pricu tu se stalo sa potragom. Ja licno ne ocekujem dolaske sto zbog finansija sto zbog toga sto imamo dva mlada centra.

                            Comment


                            • Meni je interesantno da smo jurili Ajversona a doveli Lesora totalnu suprotnost.
                              Evo Alimpije izjavi da smo hteli Micova.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Juce bas nesto pricam sa ortacima tipa sastavljanje ovosezonskog tima. Pa Covic je dugogodisnje sportski radnik, poznaje kosarku, stvorio je toliko igraca i od FMPa stvorio ozbiljnu organizaciju. Sa parama koje mi "imamo" tesko bi se moglo bolje. Kao takvi moramo rizikovati: Djenka (Armani) Kuz (PAO) Simonovic (PO)... Bilo je i promasaja al to je realnost. Pa zamislite da smo ko Armani bacili 50mil i da nemamo nac. titulu i da smo 2x zadnji u EL. Skontas onda da ljudi u upravi rade na granici sa maximumom. Moja zamjerka sto vec 2-3 godine stagniraju i ne idu korak dalje pre svega finansijski sto je opet usko vezano za sportski dio.
                                Većínu stvari si ovde rekao, samo još da se podvuče, ako se želi napraviti rezultatski iskorak (F4, titula), on se ne pravi sa igračima koji pokušavaju da povrate karijeru već sa onima koji su u prajmu. Dok je ovakva situacija, plejof i neka otkinuta pobeda u njemu je maksimum koji možemo doseći.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X