Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    ... mada u tom scenariju Janković gubi mesto u timu, a takav epilog mi se ne sviđa, taman je počeo da dolazi do svoje igre. Shvatio je da mora da se fokusira i na odbranu, problem je sad da smanji pravljenje nepotrebnih faulova (mada se sa tim jednako suočava i Bjelica), verujem da će i to doći tokom sezone na svoje mesto.
    Ne gubi, igrace kao i do sada. Jer Pera ti nece biti tu svaku tekmu. Uz to imas igrace koji setaju izmedju 4 i 5. Jankovic minutazu koju ima moze da zadrzi, a mi da skinemo potrosnju Bjelici pre svega.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • sledece sezone nema problama sa centrima, cak peroticu cemo imati-

      Lesort
      Jovanovic
      Odzo
      Ristic
      Pero Antic (nadam se da ce igrati)

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Ne gubi, igrace kao i do sada. Jer Pera ti nece biti tu svaku tekmu. Uz to imas igrace koji setaju izmedju 4 i 5. Jankovic minutazu koju ima moze da zadrzi, a mi da skinemo potrosnju Bjelici pre svega.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Što se toga tiče ja bih već sad rasteretio i Bjelicu i Peru u ABA, da igraju ispod 20 minuta, a dao više minuta dinamičnom JJ duu
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ako se dovodi centar sa faksa pre bih voleo lammersa, govana ili erika miku nego ristica

          Comment


          • Mislim da nije realno da Pero igra i sledeće godine (nažalost), čovek je došao ovde da završi igračku karijeru i prisustvujemo njegovoj labudovoj pesmi. Uživajmo dok traje.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Ako se dovodi centar sa faksa pre bih voleo lammersa, govana ili erika miku nego ristica

              Nemam predstavu kakav je Ristic sada igrac.. Znam da je bio najveci talenat 95 generacije, ali kako tamo rade sa centrima ne bi me cudilo da je na istom nivou iz juniorskih dana, osim u pogledu fizikalija.. Video sam nedavno njegovu sliku, impresivno izgleda fizicki.
              Gazda je rekao da su obvljeni razgovori sa njim i da je on nas igrac, pitanje je samo kada ce zavrsiti taj fax.

              Comment


              • Odzo moze da prodje kao Bolden...

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Ako se dovodi centar sa faksa pre bih voleo lammersa, govana ili erika miku nego ristica
                  Ako bi mogao samo da nam i kazes za koliko bi para ti igraci igrali do kraja sezone pa da ovde donesemo sud o tome da li i koliko to klub moze da isprati finansijski.

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Jankovica bolje u fmp da smo sibnuli,mada ni tamo ne bi imao minutazu jer lik nakupi 3 faula za 2 minuta

                    Zasto samo njega, dodaj Jovanovica, Radicevica, Keselja, pa zasto ne i Dangubica juce je dobio 5 licnih i promasio otvoreni sut za tri, teraj to u Fmp, Lesorta isto tako sta koji moj tu iskace na pola terena pravi faulove, sve to u Fmp a da se probere nesto umesto njih iz Nba, Cska, Olimpijakosa.Pa kada i oni zakazu posle mesec na oporavak u Fmp.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Odzo moze da prodje kao Bolden...
                      Ojo i Bolden ne mogu ni u istu rečenicu, osim kad se objašnjava da ne mogu u istu rečenicu. [emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ako bi mogao samo da nam i kazes za koliko bi para ti igraci igrali do kraja sezone pa da ovde donesemo sud o tome da li i koliko to klub moze da isprati finansijski.
                        Covek je pricao o slledecoj sezoni. Do kraja sezone nece nijedan kao sto nece ni ristic dok ne diplomira i ne zavrsi ncaa

                        Comment


                        • Danguba je sinoć odigrao skoro odličnu utakmicu, bez obzira na 5 penala.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ojo i Bolden ne mogu ni u istu rečenicu, osim kad se objašnjava da ne mogu u istu rečenicu. [emoji23]
                            Sto ne mogu? Mozda ga nece traziti Makabi, ali neki od slabijih klubova, za slicnu marzu nije da je bas nemoguce.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Sto ne mogu? Mozda ga nece traziti Makabi, ali neki od slabijih klubova, za slicnu marzu nije da je bas nemoguce.
                              Neće on igrati uopšte u EL, to smem da potpišem, suviše je sirov.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Neće on igrati uopšte u EL, to smem da potpišem, suviše je sirov.
                                Al za godinu-dve ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X