Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije unazađen Lazarević, jednostavno ne poseduje kvalitete da bi bio u EL ekipi. Potpuno neupotrebljiv u napadu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Daj, brate mili. Jaka Blazic i Enis poredjenje? Stvarno? Nemojmo se zajebavati, mislim da Urac vise podseca na Jovana Koprivicu.

      Comment


      • Enis ce se odlicno uklopiti u tim, trci I sutaj ko I kako stigne je njegova mera.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nije dovoljno samo da šuta, mora i da pogodi
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Da ne ispadne da repliciram ,samo iznosim ono kako ja to vidim.
            Ovaj momak Enis,ono malo sto smo ga gledali,ne odaje utisak igraca koji je stabilan sa loptom,da zna organizovati napad,drugim recima da igra pleja.To da podseca na Djenku,mozada u pojedinim situacijama(kradje i kontre), mislim da nema sanse da odigra u odbrani i u preuzimanju kao i u organizaciji napada unosenjem do obruca i sl.
            Sto se malog Lazarevica tice,sigurno ima kvalitet za 10|15_og igraca u rotaciji.Bar je mogao i moze odigrati protiv Brzoja,Bosnjaka i slicnih ,a to da li je unazadjen vracanjem iz Evrope u Zeleznik je glupo objasnjavati.Postenije bi bilo da je i poceo sezonu u FMP u

            Comment


            • Jameel Warney honored as 2017 USA Basketball Male Athlete of the Year
              Eto, šta ja pričam već danima ... a još je iz Miškove bratske agencije (excel)
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by L a z a R View Post
                Da ne ispadne da repliciram ,samo iznosim ono kako ja to vidim.
                Ovaj momak Enis,ono malo sto smo ga gledali,ne odaje utisak igraca koji je stabilan sa loptom,da zna organizovati napad,drugim recima da igra pleja.To da podseca na Djenku,mozada u pojedinim situacijama(kradje i kontre), mislim da nema sanse da odigra u odbrani i u preuzimanju kao i u organizaciji napada unosenjem do obruca i sl.
                Sto se malog Lazarevica tice,sigurno ima kvalitet za 10|15_og igraca u rotaciji.Bar je mogao i moze odigrati protiv Brzoja,Bosnjaka i slicnih ,a to da li je unazadjen vracanjem iz Evrope u Zeleznik je glupo objasnjavati.Postenije bi bilo da je i poceo sezonu u FMP u
                Dzenkins ne zna da organizuje napad

                Comment


                • Misko retweetovao Jameel Warneyevu nagradu [emoji41] ajmo zalizani sad je vreme da meni i jos nekima ostvaris vlazne snove [emoji41]

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Lepo bi legao on, taman da se ratosiljamo Kešeljuge
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Misko retweetovao Jameel Warneyevu nagradu [emoji41] ajmo zalizani sad je vreme da meni i jos nekima ostvaris vlazne snove [emoji41]

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                      Meni, mislis li da on moze da igra peticu u Evropi? Ili ovako da postavim, sta mislis da bi Dzamil rešio od problema u ekipi i zbog cega ti je wet wet wet?
                      Ps. Da ne shvatis pogresno, ovo nije pitanje u fazonu "vidi ga sto lupa", stavise, nego me zanima tvoje mišljenje.

                      Comment


                      • Jameel treba da igra 4 pre svega. Onda moze na 5 rotacija da bude lessort/pera a Milko da pomaze. Kljucno je spustiti Bjelkana na 20min igre.

                        Covek zna da rola, defanzivac paklen i skakacka masina. Uz to je zver u reketu. On je undersized pa zato nema NBA ugovor ali za Evropu bi nas zategao samo tako, a i atketa je i moze da igra brzu kosarku takodje.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • I boje su na mestu ... ma sve što nam treba

                          kupi nam Čovo kupi Jameela Warneya
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Idemoooo Zalizani odradi to.

                            https://youtu.be/8EVtLSQTTVc

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Jameel treba da igra 4 pre svega. Onda moze na 5 rotacija da bude lessort/pera a Milko da pomaze. Kljucno je spustiti Bjelkana na 20min igre.

                              Covek zna da rola, defanzivac paklen i skakacka masina. Uz to je zver u reketu. On je undersized pa zato nema NBA ugovor ali za Evropu bi nas zategao samo tako, a i atketa je i moze da igra brzu kosarku takodje.

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                              ... mada u tom scenariju Janković gubi mesto u timu, a takav epilog mi se ne sviđa, taman je počeo da dolazi do svoje igre. Shvatio je da mora da se fokusira i na odbranu, problem je sad da smanji pravljenje nepotrebnih faulova (mada se sa tim jednako suočava i Bjelica), verujem da će i to doći tokom sezone na svoje mesto.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Jankovica bolje u fmp da smo sibnuli,mada ni tamo ne bi imao minutazu jer lik nakupi 3 faula za 2 minuta

                                Comment

                                Working...
                                X