Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitadze ide u NBA i Misko nece dati nikome.
    Ja ne znam zaista zasto ne razmislite malo svojom glavom.
    Svi bi mi voleli takvog igraca u klubu ali jednostavno to je nemoguca misija.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Bas tako, to je toliko nerealna prica za Bitadzea.
      On ce biti drugi Jokic za Miska.

      Nego da zavrsimo tog istorijskog Iversona pa da uigramo ovaj grom tim.

      Comment


      • Bitadze je moja zelja,nista vise...niti sam ja neki insajder koji govori da ce on doci...da se ja pitam,ja bih sve pokusao da ga dovedem

        Comment


        • Dolaze nam novogodisnji praznici a ako vratimo film u poslednje dve godine oko nove godine uvek se neko pojavi kao novogodisnji poklon u nasem timu, da vas cujem navijaci koga bi Deda Mraz mogao da nam posalje za ngodinu............ako sto vise zelja napisemo ovde mozda i dodje do Deda Mraza pa se i necija zelja ispuni.

          #stay tuned

          Comment


          • Recimo Kešelja van tima za početak
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Quincy Miller jer ga je Enis zapratio kad i ostale momke iz tima.

              Comment


              • Samo brat Jameel ...
                evo malo od jučerašnje utakmice ... 27p, 14sk
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Naravno da opet pokusavamo dovesti Ajversona.
                  Ali u kakvoj li formi moze biti neko ko ne pika basket vec pola godine???

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Naravno da opet pokusavamo dovesti Ajversona.
                    Ali u kakvoj li formi moze biti neko ko ne pika basket vec pola godine???
                    Nikakvoj, plus je transfer propao dva puta i vidi se da mu se bas i ne dolazi kod nas sto je lose za hemiju tima. Zar je moguce da nemamo drugih opcija, bez obzira sto je on jedini slobodan el centar?

                    Comment


                    • Ima prica da ce Makabi raskinuti Ugovos sa Parahovskim il kako se vec lik zove.
                      Daj da opljackamo banku i dovedemo ga.
                      Da uparimo njega i Rocestija da haraju EL kao nekada u Niznjem.

                      Comment


                      • Priča se da Ajverson nije baš u vinklu, e sad, ako su lagali mene ...
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Boris Savovic

                          Neka petica defanzivna, mrsko mi uopste gledati ko moze...Neko da ih otera iz reketa Gazda NC je uvek bio mekog srca za novu godinu
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Niko.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Niko.
                              nači, prazna čarapa kad nismo bili dobri, tako nam i treba ...
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Moj brat Djenka
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X