Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Ja bih bas voleo da dovedemo bitadzea...dao bih 300.000e misku odmah! Ugovor na 4 godine i da nas kurac boli sa oprostenjem

    Ti bas imas puno optimizma u vezi naseg finansijskog stanja kada mozes da pomislis da nas klub ima 300 k da da samo za obestecenje??? 4 godine ugovor po 150 k godisnje znaci da platimo 1 miion eur za igraca....... mozda se desi i to cudo u zavisnosti od toga kako ova optuznica bude isla i kojem smeru,


    Sto se tice naseg novog pojacanja, drago mi je da je sve proslo kako treba i da bocni vetrovi sa juga nisu pokvarili prvobitni dogovor.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ti bas imas puno optimizma u vezi naseg finansijskog stanja kada mozes da pomislis da nas klub ima 300 k da da samo za obestecenje??? 4 godine ugovor po 150 k godisnje znaci da platimo 1 miion eur za igraca....... mozda se desi i to cudo u zavisnosti od toga kako ova optuznica bude isla i kojem smeru,


      Sto se tice naseg novog pojacanja, drago mi je da je sve proslo kako treba i da bocni vetrovi sa juga nisu pokvarili prvobitni dogovor.
      Dzaba pises posto ima ovde ljubitelja lika i dela velikog vodje i njegovog brata a i oko vetrova isto dzaba pises posto
      likovno nisam bio nesto talentovan pa ne mogu da crtam. A dokaz je i pisanje mocarta kako prelazi u Saragosu i sl.
      Ali dobro nikada se necemo nauciti pameti.
      Dobrodoslica Dilanu Enisu koji je 56. stranac u nasoj istoriji i prvi Kanadjanin u nasem dresu.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Da da ja sam vucicev covek bla bla...bolje za bitadzea te pare da damo nego za koltona od koga ne mozemo da zaradimo nista...

        Radicevic 150k,dogodine 200k,one tamo 250k
        Stvarno nemam uvid u nase finansije,sramota me je
        Uzgred ja nisam rekao da imamo pare da ga dovedemo...da mi imamo pare ne bi rasprodali ceo tim,ja bih u ovoj situaciji bio prezadovoljan i odzom najiskrenije...bitadze je samo moja zelja
        Last edited by Czbg9; 09-12-17, 19:52.

        Comment


        • Bolje sacekati do sredine januara na Ristica, izgleda da ce tako i biti

          Comment


          • Originally posted by VladaVlada View Post
            Bolje sacekati do sredine januara na Ristica, izgleda da ce tako i biti
            Ristic kao i Lesort tek ya godinu dve pravi igrac za El ...na njih se mora cekati to je jasno ...ali mozda se to cekanje isplati

            Comment


            • Ristic je opcija koliko sam cuo,samo je problem sto izgleda nece moci pre marta...tj on nece hteti

              Comment


              • Dobar potpis za nas, 12 miskov igrac+ trener. Kako kaze Daba nema para,...Racunas 1+1...Nema tu NC ili AV...NC gostuje na Pinku,Happy manite se tog spina, da je AV protiv NC ovog ne bi bilo na funkciji za 24 sata...

                Drugo da pitam ove upucenije, kad nam je bio najveci budzet za igrace u zadnjih 4 godine?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Aj ne budite smesni sa Risticem.
                  Znate li do kada traje ncaa,a kada draft?
                  Shvatite vec jednom da on nece postaati nas igrac pre sledece sezone

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Aj ne budite smesni sa Risticem.
                    Znate li do kada traje ncaa,a kada draft?
                    Shvatite vec jednom da on nece postaati nas igrac pre sledece sezone
                    Tako je. A koliko ja znam, na Arizoni i završava fakultet, tako da neće istu napustiti prije maja, juna, naravno, ako kod njih tad zavrsava godina za studente.

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ja bih ozbiljno da dovedemo odza

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Ja bih ozbiljno da dovedemo odza
                        Mislim da je on jos uvek slabo koristan na EL nivou. Vise je zanimljiv kao pojava, pa ga dobar deo prizeljkuje zbog toga u CZV dresu, nego sto je to realno kosarkasko znanje i umece.

                        Comment


                        • Za el se slazem 100%,ali msm da bi aba ligu obezbedili...a obzirom da pare nemamo odzo dodje kao logican potez

                          Comment


                          • Bice tu jos igraca iz El koji ce dobiti nogu u sred sezone ...moze se dobro pazariti ali treba imati srece i naravno novca za EL igraca

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Mislim da je on jos uvek slabo koristan na EL nivou. Vise je zanimljiv kao pojava, pa ga dobar deo prizeljkuje zbog toga u CZV dresu, nego sto je to realno kosarkasko znanje i umece.
                              + 10000000000

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Da da ja sam vucicev covek bla bla...bolje za bitadzea te pare da damo nego za koltona od koga ne mozemo da zaradimo nista...
                                Za Bitadzea bi dali 1m, a za Coltona oko 200k.
                                Sam uvidi koja je finansijska razlika u pitanju. U ovakvom finansijskom momentu to je nemoguce.

                                Comment

                                Working...
                                X