Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Tebra nije svaki dan Badnji dan...niti ce se stalno desiti Jovic...primeri rebic,rakicevic,cvetkovic,mekel,rajan tompson imas koliko god hoces primera,a ti se bas za Jovica uhvatio...jednom se desi tako nesto u 15-20god da neko vaskrsne
    Ja nijednog trenutka ne tvrdim da će biti isti scenario kao kod Jovića, samo dok postoje šanse da se to desi ne bi trebalo nikoga odbacivati. Iskreno mislim da ima još vremena da pokaže da li poseduje potreban kvalitet za EL ekipu ili ne. Ako se pokaže odlično, ako ne onda se traži alternativno rešenje, ali dovoljno kvalitetno da može da igra kod nas, a ne nekog ko pokušava da povrati karijeru izgubljenu povredama , pogrešnim izborima i sopstvenim projekcijama na kojoj poziciji bi trebalo da igra.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Mozda i Keselju dati sansu da pokaze da moze da bude zamena za Simona? Mislim da to tvrdis jer vecina omalovazava Radicevica i jedva ceka da mu vidi ledja. Pa ono, kao da strcim od gomile. Ja ne mislim da je on bas tako los igrac, ali na osnovu vidjenog ova ekipa nije za njega. Neka trazi sebi bolji fit.
      I nema mnogo vremena, nece neko jako dobar biti slobodan u januaru. Ko jos dovodi igrace u januaru?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Niđe veze Kešelj i Radičević, dva igrača koji se nalaze na potpuno različitim mestima u svojim karijerama, prvi kome je zenit prošao prerano i drugi koji zenit tek treba da dostigne. Jedina nepoznanica je koliki je taj zenit kod potonjeg. Pritom Kešelj nema sekund kvalitetne igre ove sezone, što kod Radičevića nije slučaj.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Je l' treba opet da kačim Jovičevu statistiku iz njegove prve polusezone?
          Ono što sam okačio je statistika karijere za obojicu.
          Last edited by Laki21; 09-12-17, 02:18.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Jovic nije igrac kom je statistika merodavna stvar. Decko je pre svega vrhunski odbrambeni i pik igrač. Ko zna koliko je prosečno faulova bilo na igracima koji su posle pika Jovica i Cirbesa ili drugog centra dobili loptu. Koliko je tu samo timskih odbrana, udvajanja i pravovremenih rotacija i preuzimanja. Ne pise to nigde.
            Radicevicu je misaona imenica igra iz pika i to kroz karijeru, ne samo sada. Odbrambeno ima predispozicije da bude solidan, ali jos to nije kako treba.
            Mozes porediti i Musu Kesedziju sa Jovicem, ista distanca ce biti - nidje veze. U ovom sistemu igre, (suterski napad, dosta individualnih akcija, svi na defanzivni skok...) Radicevic prosto nema sta da ponudi.

            Comment


            • Radicevic je imao svoju sansu, ocigledno je nije iskoristio ni na treningu ni na utakmicama...
              Dolazi Enis, koji ce nam i te kako znaciti u rotaciji
              Videcemo i ko ce doci na poziciji 4-5

              Comment


              • On je sve to postao vremenom, na početku se ekipa u ogromnoj meri oslanjala na MWilla. Ima malo i do koncepcije igre, kad imaš igrača od 221 pod košem nemaš previše opcija kako da postaviš igru, imaš očigledne prednosti, ali isto tako i nedostatke. I sa Cirbesom pnr na početku je bio dosta problematičan, i njemu je trebalo vremena da se adaptira. Sa Davidovcem smo dobili privremeno rešenje na backup jedinici, a na stručnom štabu i samom Radičeviću je da pokušaju da dovedu njegovu igru na pristojan nivo u nekom razumnom roku.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Jel postoji tema za Bivse igrace KKCZ???

                  Comment


                  • Originally posted by Stefi View Post
                    Radicevic je imao svoju sansu, ocigledno je nije iskoristio ni na treningu ni na utakmicama...
                    Dolazi Enis, koji ce nam i te kako znaciti u rotaciji
                    Videcemo i ko ce doci na poziciji 4-5

                    Nadam se da se ne razmislja u pravcu 4/5 igraca, misljenja sam da bi nam klasicna petica mnogo toga resila.
                    Pre svega pik en rol, i igru na postu.

                    Uz Enisa naravno, to bi bio sasvim respektabilan tim.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Kako nebitno, rođače? Sve je bitno, a da li je ili nije za nas odluka je na struci i verujem da će doneti doluku koja je u interesu kluba.
                      Ово је најважнија ствар.
                      Ако СТРУКА каже може, занас је то закон.
                      ШББКББ, је за нас да се разонођавамо, струка мора да мисли на будућност.
                      Е сад, ако се струка потруди да и навијачи буду задовољни, (што се никад неће догодити и да освојимо ЕЛ) то ће бити савршено.

                      Comment


                      • Originally posted by Drakarys View Post
                        Nadam se da se ne razmislja u pravcu 4/5 igraca, misljenja sam da bi nam klasicna petica mnogo toga resila.
                        Pre svega pik en rol, i igru na postu.

                        Uz Enisa naravno, to bi bio sasvim respektabilan tim.
                        Centar koji dobro rola i ima igru ledjima na postu kosta fino. Taj film necemo gledati. Uvek mozes iskopati nekog Estebana Batistu koji ce odraditi taj deo u napadu, ali u odbrani i skoku bi bio igrac manje. Logicnije mi je naci visokog koji ce pokrpiti defanzivu, skok i gradjenje reketa, a u napadu sta ubaci iz odbojke i otpadaka ubaci.

                        Comment


                        • Pošto budem u Banjaluci, idem do Laktaša danas na utakmicu Igokea-Mega. Želim potvrdu od Enisa da je to to

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Centar koji dobro rola i ima igru ledjima na postu kosta fino. Taj film necemo gledati. Uvek mozes iskopati nekog Estebana Batistu koji ce odraditi taj deo u napadu, ali u odbrani i skoku bi bio igrac manje. Logicnije mi je naci visokog koji ce pokrpiti defanzivu, skok i gradjenje reketa, a u napadu sta ubaci iz odbojke i otpadaka ubaci.
                            Ne znam... Nekako, treba nam i odbrana i napad od te petice. Cisto da se prosire opcije u napadu, ako zabaguje sut. Igra ledjima, spustanje dole i mozda malo jaci blokovi. Naravno, cak i osrednji napadacki kvalitet bi doveo do skupljanja odbrane sto bi opet otvaralo prostor za sut... i tako u krug. Moguce je da bi uz takvog centra Radicevic proradio (ako se uopste racuna na njega).
                            Sve u svemu, osrednja petica (i u odbrani i u napadu) bi dala lep doprinos ovoj ekipi, a ne bi zatvorila Lesora previse, jer se valjda on ipak projektuje za prvu opciju i zaradu u nekom trenutku.
                            E sad, da li to postoji, tj. da li je u nasem plateznom rangu, stvarno nemam pojma.
                            Last edited by Grof; 09-12-17, 12:46.

                            Comment


                            • Stize li Enis?

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Stize li Enis?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X