Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Izgleda da smo sve zavrsili sa Enisom.
    Okle info?

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Koji će nam q
      Pitaj ove u klubu.Po meni dobar potez, dobijamo jos jednog igraca u rotaciji, igraca koji moze da pogodi u serijama, moze na prodor sto je i najbitnije, mi takvog igraca u ekipi bas i nemamo koji ce da se zaleti u dva igraca i ode do kraja, koliko sam uspeo da vidim ima i solidan broj asistencija.

      Comment


      • Originally posted by Manda77 View Post
        Pitaj ove u klubu.Po meni dobar potez, dobijamo jos jednog igraca u rotaciji, igraca koji moze da pogodi u serijama, moze na prodor sto je i najbitnije, mi takvog igraca u ekipi bas i nemamo koji ce da se zaleti u dva igraca i ode do kraja, koliko sam uspeo da vidim ima i solidan broj asistencija.
        Laki mode on:

        Lik će biti srećan ako nađe Eurocup ekipu, da ponovim još jednom ne treba nam ni za kurac.

        Laki mode off
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          On bi da ostane radicevic,skuplji igrac,ali sa vecim potencijalom
          Originally posted by dekkard View Post
          Laki mode on:

          Lik će biti srećan ako nađe Eurocup ekipu, da ponovim još jednom ne treba nam ni za kurac.

          Laki mode off
          Enis je za Radičevića bukvalno svemirski brod. Enterprajz. Rosinante. Galaktika.


          Da igraju basket 1na1 i to do 21, i da Radičević ima 15 fore, Enis bi ga dobio u 101 od 100 basketa.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Anus je q na biciklu, ima prosek igre od preko 33 minuta, forsiraju mu se brojke, a šut za tri ispod 30%, zabija se u kontrama kao muva bez glave u odbranu, ne ume da položi levom, puno izgubljenih loptu svaku utakmicu... nije za EL ekipu, a za Radičevića ćemo videti da li si možda u pravu, imaće on još šanse da poboljša igru, od njega zavisi.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ako se radi o višegodišnjem ugovoru 3-4 godine, Enis je dobro rešenje ... druge opcije ne bih razmatrao.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Inace mi nemamo puni sutera za 3 poena pa cemo da propadnemo od enisovog suta za 3... I to je taj procenat pokvario u poslednjoj utakmici...od enisa ocekujem da zameni tejlora bar 15min na kecu i da dobije jos neke minute na 2...od njega 10p po mecu puna kapa,svakako jeftinija i bolja varijanta od radicevica koji kako kroci na teren da vodimo 15razlike za ta 3 minuta koliko je u igri prosuli bi lagano... tejlor,enis,davidovac na kecu feldin,lazic,enis na 2,danga,feldin i dobric na 3...bice tu minuta za sve,sezona je duga...da se sve sklopiti,od viska glava ne boli,boli ako imas radicevice u ekipi

                Comment


                • Feldin je 2 kao i Enis,ja sam za to da dodje ali ne rešavamo problem pleja(Radičević)
                  Keš sto pre da nadje drugu ekipu

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Inace mi nemamo puni sutera za 3 poena pa cemo da propadnemo od enisovog suta za 3... I to je taj procenat pokvario u poslednjoj utakmici...od enisa ocekujem da zameni tejlora bar 15min na kecu i da dobije jos neke minute na 2...od njega 10p po mecu puna kapa,svakako jeftinija i bolja varijanta od radicevica koji kako kroci na teren da vodimo 15razlike za ta 3 minuta koliko je u igri prosuli bi lagano... tejlor,enis,davidovac na kecu feldin,lazic,enis na 2,danga,feldin i dobric na 3...bice tu minuta za sve,sezona je duga...da se sve sklopiti,od viska glava ne boli,boli ako imas radicevice u ekipi
                    Ovo nije tačno i pre utakmice sa Zadrom je imao procenat manji od 30% za 3, a na toj poslednjoj utakmici je naročito bio katastrofalan, bukvalno zbog njega su izgubili od jedne od najslabijih ekipa u ABA i to na domaćem terenu.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Enis je dobar igrač za Aba,za El tanak čini mi se,ali vredi probati

                      Comment


                      • Tacno,moja greska...mislio sam da je bolje sutirao...

                        Comment


                        • Ne bi on u ovoj sezoni doneo ništa naročito, al momak ima potencijala, ako gledamo malo dalje ... bar 3 godine.
                          To, kako trenutno igra u Megi, nije toliko bitno ... e sad, o visini ugovora i našim mogućnostima, to je već posebna priča.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Ne bi on u ovoj sezoni doneo ništa naročito, al momak ima potencijala, ako gledamo malo dalje ... bar 3 godine.
                            To, kako trenutno igra u Megi, nije toliko bitno ... e sad, o visini ugovora i našim mogućnostima, to je već posebna priča.
                            Ali pazi, nije on tako mlad igrač, ima već 26 godina.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nije tvoja greska.
                              Ovo sto je dekard rekao je ili neinformisanost ili laz,svakako neistina.
                              Enis je pre utakmice sa zadrom imao 32% za 3.
                              Drugo, mega je ekipa za nabijanje statsa u kojoj je i ob divljao kao i mnogi i uzimao teske suteve sto kod nas nece biti slucaj. Tako da,polako,relax,momku je prva sezona u evropi i pro kosarci. Videcemo jos sta moze,a uz to ostatak sezone ce igrati za vise od upola manje novca nego muceni radicevic za koga je jordan licno.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ali pazi, nije on tako mlad igrač, ima već 26 godina.
                                Jasno, al ni on, pa ni mi nemamo previše mogućnosti ... ja bih radije Nedovića, al se Laki ne slaže
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X