Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Keselj nije nikakav kusur. Ko je upucen,moze da ti potvrdi.
    Jednostavno je uprava probala sa Keseljom da dobije novog Simona,bezuspesno,ali su pokusali. Dali mu platu 80k i sada sa Miskom pokusvaju da ga uvaljaju negde,odnosno da neko taj ugovor preuzme. Rizik je bio mali,dobitak je mogao biti dosta veci,tako se u razmisljali u upravi. Moje je misljenje da uopste o Keselju nije trebalo biti pomisli,ali sta je tu je.
    Naravno da Misko gleda svoj interes,a ko ne gleda?
    Treba se naci jednostavno sa njim neka zlatna sredina. Da bude lepo njemu,a i nama. Obostrana korist.
    + 1.000.000
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Ma kakav jebeni Ennis. Što dalje od kluba.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ma kakav jebeni Ennis. Što dalje od kluba.
        Koga bi ti zeleo za tu poziciju 1/2?
        Naravno,shodno nasim mogucnostima...

        Comment


        • On bi da ostane radicevic,skuplji igrac,ali sa vecim potencijalom

          Comment


          • Pa sa Radičevićem imamo ugovor, ako nema izlaza povoljnog po klub, normalno je očekivati da se i dalje pokušava izvući bilo kakav benefit iz njegovih igara. I ovako nije jeftin a tek ako moramo da mu po ugovoru platimo sve tri ili u najboljem slučaju do kraja godine (kao i Kešu) mi smo u teškoj buli.
            E sada zamislite sva ta Šilbovanja, koliko su nam ona odnela para ili siroti Lipovij?
            Mi smo siromašan klub sa vrlo ograničenim sredstvima i svaki takav potez poskupljuje dolazak zamene kao da smo angažovali kakvog top igrača, da pojasnim, klub umesto da za godinu isplati 150000 evra platiće 300000 evra ili čak i više, toliko se nije dalo u prelaznom roku jer para nemamo a sada će da izdvoje i za onog koga ćemo da batalimo i onoga kojeg begenišemo...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ne znam koliko koštaju ni jedan ni koliko bi koštao drugi, nisam ni pošto poto da Radičević ostane, dao bih mu još malo vremena da se pronađe, ali ničije strpljenje nije beskrajno. Za sada DaviDovac sasvim solidno pokriva tu poziciju backup playa, mi već imamo 1/2 igrača, a to je Feldeine. Takođe, primetio sam da ima tu još alternativnih rešenja, pogotovo kada protivnik ne igra press na prenos lopte, onda više različitih igrača ima taj zadatak, ne plej obavezno. Halida sam gledao u više utakmica, data mu je ogromna minutaža a nije nabio ne znam kakve brojke, procenti su još skromniji i to u slabijem takmičenju iako igra u ekipi gde su jedino te dve stvari bitne. Prošla sezona je dobar pokazatelj kolika je vrednost kvalitetnog pleja (Wolters), pominjala se cifra od 220k $ za polusezonu, ako bi gledali koga da dovedemo gađao bih igrača sličnih karakteristika.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ennis za novac koji bi dosao bi bio pun pogodak,mi da dovedemo munforda npr i platimo ga duplo vise necemo dobitu duplo bolje igre nego sa ennisom...ja bih bio prezadovoljan kada bi ga doveli jer je jak fizicki,igra bolju odbranu od tejlora plus ima poene u rukama...davidovac ok,ali ko je rekao da ne mogu svi zajedno da igraju? Mogu i ennis i tejlor u istoj petorci,feldin moze na 3 takodje...lazarevic bi tu ispao sto i ne bi bila neka steta

                Comment


                • Ennis je jednostavno nedovoljno kvalitetan za EL, zavaljao bi njega Miško odavno da je mogao. Za Lazarevića, ovakvog kakav je sad, se slažem, praktično je neupotrebljiv u napadu, Laza je Westbrook za njega.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Igrac Enisovih karakteristika je sve sto treba ovom timu i ono sto nedostaje.
                    Ne bih se uopste slozio sa tobom dekkarde da je Feldin 1/2 igrac,kao ni vecina na forumu. On to nikada nije ni bio. On je vise neki spot up suter koji nije neki kreator za sebe,a bogami nije ni vest sa loptom u rukama. Taj profil igraca 1/2 je recimo Djenka,Enis,pa i Munford.
                    Feldin glumi tog igraca na terenu,iako nije to nikada bio niti ce biti,a dolaskom jednog 1/2 igraca mislim da bi i Feldin bio produktivniji.
                    Ja dizem obe ruke za Enisa po tim uslovima o kojima se govori. Tek mu je prva sezona evropi,u ABA ligi vec pravi razliku,a ima i potencijal da bude legitiman EL igrac.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Inače svuda u svetu sportom kao biznisom se bave fini pošteni ljudi ... jeste ovo virtuelni svet ali probaj bar malo da se kontrolišeš
                      Eto mu izjave, sve si rekao, ne bih ja tu nista dodavao ;)
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Nadam se da si mislio na konja Kraljevic Marka a ne na moje ime ovde na ovom forumu. Ne vidim poentu ako si na mene mislio da me stavljas u ove bajkovite likove ovde jer ne znam sta sam i kojim mojim postom tebe citirao ili napisao bilo sta da bi se sprdao sada sa mojim ovde imaginarnim imenom.
                        Naravno da sam mislio na konja, sto se odmah osecas prozvanim..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ma kakav jebeni Ennis. Što dalje od kluba.
                          Džaba, moraćeš da progutaš žabu ... ništa strašno, to smo Daba i ja više puta radili
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Mi smo postali upgrade verzija Mege...

                            Ko je probao sa Keseljem taj je bio idiot...I apsolutno nikakve veze on nema se Simonom koji zivi sportski zivot, mozda veci I of Lazica...Ko je njega doveo je potpuni idiot I 80k je sica za nas, nema sta..Ko je pratio obe karijere tu se nema sta dodati...I apsolutno sam siguran da je njihov DIL, naravno da niko nije lud da to tako kaze...Rece ovim njihovim sa tribune da je upravo mali rizik velika nagrada... Rizik je u principu mali a nagrada ocajna...ali dobro..moze on dati kos tricu ali on covek ne zna da hoda..kosarkaski....Pa ko god ga je video pet dana sa loptom a zna ista o kosarci to je bilo jasno...

                            Npr sto nije dobio probni period kao svi klubovi PA AKO ISPUNI NEK POTPISE, KAO NEKO BI GA OTEO....e moji vi

                            Lavrio je sad timcina za njega..mozda Panionios posto je tamo Dalo, pa se nadju..al tamo dobijes 3k mesecno max..
                            Last edited by LosmiSK; 08-12-17, 16:34.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Izgleda da smo sve zavrsili sa Enisom.

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Izgleda da smo sve zavrsili sa Enisom.
                                Koji će nam q
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X