Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    E to da jurimo...ko sav normalan svet...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      E to da jurimo...ko sav normalan svet...
      Mogu da zamislim kritike u slucaju losijih partija.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Kad dolazi kod vas mesto Vanje, Vanja pali u Bilbao
        Enis nas hoće ali pitanje hoće li nas Miško!
        Videli smo da se i Zagor ne pita,isto je i sa Enisom. . Samo pare su bitne a mi tu ne možemo parirati

        Comment


        • Originally posted by Drakarys;1747562[B
          ]Gledam hajlatse Radicevica[/B], i dve stvari su mi zapale za oko.
          Tu je skupljeno otprilike sve korisno što je uradio u Španiji.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Imamo još osam četiri dana da sjebemo transfer
            ....
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Mislim da je sasvim nemoralno da uopšte razmišljamo o pojačanju nakon što je klub juče slavodobitno objavio da nam je bivši igrač oprostio dio para koje je zaslužio i po ljudskom i po božjem zakonu.

              Comment


              • Originally posted by quentin View Post
                Mislim da je sasvim nemoralno da uopšte razmišljamo o pojačanju nakon što je klub juče slavodobitno objavio da nam je bivši igrač oprostio dio para koje je zaslužio i po ljudskom i po božjem zakonu.
                Ih kao da je to nesto novo.
                Duguje se mnogima jos iz sezone Bobija i ekipe.
                Al jbg tako je kako je. To je realnost

                Comment


                • Ovde su uglavnom igra na dođem ti na žalost.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Enis nije igrac za nas, on moze uspeti samo ako trosi dosta lopti, divljak klasican po meni...Ima toliko igraca a mi zapeli za jos jednog miskovog a bekova ima bar tonu na svetu....
                    Onda bolje da nam Misko bude predsednik, ne vidim sto bi to bilo losije...ili bar ''predsednik kluba navijaca''

                    Sad ispade da niko ne radi sa nama sem Misko, imas bar 100 bekova koje mozes dovesti da ti odrade posao a ovako moras gurati Enisa jos jednog NCAA igraca, totalno nepotrebno po meni...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Enis nije igrac za nas, on moze uspeti samo ako trosi dosta lopti, divljak klasican po meni...Ima toliko igraca a mi zapeli za jos jednog miskovog a bekova ima bar tonu na svetu....
                      Onda bolje da nam Misko bude predsednik, ne vidim sto bi to bilo losije...ili bar ''predsednik kluba navijaca''

                      Sad ispade da niko ne radi sa nama sem Misko, imas bar 100 bekova koje mozes dovesti da ti odrade posao a ovako moras gurati Enisa jos jednog NCAA igraca, totalno nepotrebno po meni...
                      Aj ti nadji boljeg za 10k mesecno majstore.

                      Comment


                      • Sto bi mi placali 10k evra igraca..Sta je to genijalnost uprave, da uzme sve Miskove igrace I onda kaze eto za 10k...Dao bi Misko to sve dzabe...

                        Razmisljanje Vam je skroz pogresno I tako cak ni navijac EL tima ne sme da razmislja a kamoli neko iz uprave....

                        Sreca da nas posluzi I zdravlje Bjelica, Antica I Rocestija...Samo slep ali I glup covek ne vidi sta se radi....Dizanje ljudi sa sumnjivom prosloscu u svim sferama sporta dovoljno govori nama kao naciji. Uz to ide prica, pa nema ko bolji....

                        Ogranicili su nas u razmisljanju ali I zeljama...Generalno smo kao drustvo dotakli dno I sve sto je lopovsko I kriminogeno nama je normalno.....

                        Eto Misko I NC rade kombinacije da Zvezdi bude bolje, veruj u Snezanu I sedam patuljaka, u Jednoroga, Sarcu itd...

                        Mi posle 5g EL nismo stvorili system, sta vise ovo je toliko nakazno da to vise nije ni smesno...Kad se desi neki rezultatski krah bice sve jasnije.....

                        Vi ne znate sta je system tacno da se skine go pred vama..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Druze,smanji malo dozivljaj...
                          Nema ja sta kome da verujem,ni Jednorogu,ni Sarcu.
                          Enis ako dolazi,igrace za 10-12k mesecno. Bilo koji ozbiljniji kombo iz razvojne ne bi ni usao u razgovor bez 20-25k na stolu,a posto vidim da bas nisi upucen,finansijska situacija je u klubu blago receno katastrofalna i pitanje je kako ce se izgurati sezona,a i da li ce na celu ostati taj sto ti pricas da nam maze oci.
                          Toliko.

                          Comment


                          • Pa nasi klubovi u poslednjih 10god zive od menadzerskih kombinacija, ne vidim sta tu nije jasno. Da nije tog istog Miska (za koga i nemam neko preterano misljenje) pola ovih igraca kod nas ne bi ni prismrdelo. Samo slep covek to ne vidi.
                            I kakav sistem da stvoris kada na sredini sezone ne mozes zatvoriti budzet za tu sezonu. Kakva je finansijska situacija mi imamo jos i vrh sistem.
                            A sto se tice Ennisa i 10k, obe ruke za potpis. Pa ispodprosecni Ameri u Rumunskoj ligi igraju za 7+k. Jedan Stiven Markovic je onomad imao 20+k.
                            Last edited by Vinsanity87; 08-12-17, 12:33.

                            Comment


                            • Ej, ne diraj nam Stivena. Potpisujem sve što si rekao.

                              Comment


                              • Originally posted by Mardukas85 View Post
                                Ej, ne diraj nam Stivena. Potpisujem sve što si rekao.
                                Taman posla, gotivio sam ja naseg kengura Samo sam morao da ubacim podatak da shvate koliko su to danas male pare za cak i prosecnog igraca...

                                Comment

                                Working...
                                X