Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Meni se čini, mada možda grešim, da je u toku ''opravka" Radičevića, ista ona koja je urodila plodom kod Jankovića, individualni rad, treninzi sa ekipom, bez odigravanja utakmica. Ako na nešto Alimpijević kuka konstantno otpočetka sezone to je na nedostatak vremena za treninge, i te reči dobijaju na težini kad se vidi kako smo odigrali kad je bila pauza od 7 dana. A i ima logike jer on forsira igru visokog tempa i to se odrazi posle nekog vremena na igrače kad u kontinuitetu igraju bez prestanka.
    OK, ima smisla, samo ne znam da li imamo vremena za tako nešto ... Ročesti se dosta troši, a pomalo mi deluje i nervozno zbog toga.
    Šta znam, ja bih tu malo pojačao (1/2) ima još mnogo da se igra ... ako ima lovudže, mogućnosti.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Sta znaci to "da je urodilo plodom kod Jankovica"? Nama treba neko ko ce moci da da doprinos, ne da se odusevljavamo sa time sto ubaci po koji sut i izblokira nekog igraca Igokee. Radicevic je predvidjen da organizuje igru kad Rochestie nije na terenu.
      Super, ako "nema para" za pojacanja (kako su onda trazili Iversona), nece biti ni para od pobeda u evroligi, a sledece neka istu odjave, bilo bi posteno.

      Ovde ljudi govore kako Radonjic nije uspeo da se plasira u 8, mi bi bili dzak za nabijanje bez bilo koga od cetvorice nosilaca igre. A ocekivati da ce njih cetvorica stalno sutirati kao u transu je los sf film.
      Minimum jedno kvalitetno pojacanje i jedna zakrpa (neka sami odaberu sta u reketu, sta na 1-2).
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Ako kupis sezonsku, posaljes donaciju klubu, ili jos bolje sam izaberes igraca i kupis ga onda ok , a pitati se kako najsiromasniji klub Evrolige nema para za skupo pojacanje cista glupost u rangu one predsezonske da Je Miler smesan igrac za Partizan. Dekard tacna konstatacija Radicevic radi individualno neke stvari , u klubu misle da je najveci problem u glavi, videcemo, meni se Jankovicev napredak svidja, samo da nastavi.

        Comment


        • Aman, bre - prestanite sa medjusobnim prepucavanjima ili to raspravite na PP.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ma u klubu nemaju para sad da dovedu ni Entonia Majlsa.
            Sve radimo po principu ,,dodjem ti,,

            Comment


            • Ma da, to se prica uveliko, provejava i kod Covicevih izjava , kao da oni ne vide da se Radicevic nije snasao i da treba zamena, ako nesto jeftino uleti to je to ako ne guramo ovako.

              Comment


              • Ko god ne proigra, problem je u glavi Ko god da neki kos on je poceo da ''igra'' I tako u krug...

                Sustina jeste da to nece biti bas ozbiljni igraci ali treba ih ubaciti u funkciju tima ili izbaciti...

                Nemamo para a mi placamo 70-100k mesto ljudima u prvom redu da gledaju utakmicu, plus trening salu I teretanu..I onda kao nema para hehe
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Problem je sto kada se prica o Enisu, odmah se pomisli na Radicevica i onda je Enis ubica strasan igrac sve sto nam treba itd

                  Comment


                  • Problem je što kada se uporedi sa Radičevićem svako ispadne ubica i strašan igrač.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Radic toliko kida da su mnogi prizivali Ficu,Pota,Rebu bebu...

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Sta znaci to "da je urodilo plodom kod Jankovica"? Nama treba neko ko ce moci da da doprinos, ne da se odusevljavamo sa time sto ubaci po koji sut i izblokira nekog igraca Igokee. Radicevic je predvidjen da organizuje igru kad Rochestie nije na terenu.
                        Super, ako "nema para" za pojacanja (kako su onda trazili Iversona), nece biti ni para od pobeda u evroligi, a sledece neka istu odjave, bilo bi posteno.

                        Ovde ljudi govore kako Radonjic nije uspeo da se plasira u 8, mi bi bili dzak za nabijanje bez bilo koga od cetvorice nosilaca igre. A ocekivati da ce njih cetvorica stalno sutirati kao u transu je los sf film.
                        Minimum jedno kvalitetno pojacanje i jedna zakrpa (neka sami odaberu sta u reketu, sta na 1-2).
                        Jankovic i Jovanovic su dovedeni kao zalog za buducnost.
                        Zato smo zadrzali Bjelicu, doveli Lesorta/Antica i trazili visoku dominantnu 5-icu (Ajversona)
                        Ovaj visoki je bio planiran od samog starta, a niski je posledica lose forme/igre Radicevica.

                        Radicevic je prva i jedina opcija (ako ne racunamo Davidovca) za Roca. Kako on nije zadovoljio moramo dovesti kombo beka.
                        1. Roc
                        2. pojacanje
                        3. Davidovac/Radicevic
                        4. Feldin
                        5. Dobric
                        6. Lazic
                        7. Dangubic
                        8. Bjelica
                        9. Jovanovic/Jankovic
                        10. Pojacanje
                        11. Lesort
                        12. Antic

                        Na sve ovo se nadovezalo dovodjenje Keselja, sto
                        bi znacilo vise minuta Lazica na poziciji 2.

                        Ako pogodimo sa pojacanjima ovaj tim je nagazna mina za sve protivnike

                        Comment


                        • Dzejkob Pulen (grabing popcorn)

                          Comment


                          • Ajmo gazda potpisuj tu bracu Ball, naravno najvece pojacanje ce nam biti Lavar sa najavama da smo bolji od Warriorsa

                            Comment


                            • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                              Ajmo gazda potpisuj tu bracu Ball, naravno najvece pojacanje ce nam biti Lavar sa najavama da smo bolji od Warriorsa
                              LiAngelo na poziciji Stretch 4 bi nam bio najbrzi put u FIBA Europe Cup

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                LiAngelo na poziciji Stretch 4 bi nam bio najbrzi put u FIBA Europe Cup
                                Lavar na poziciji crnog Nese Ilica pa da napadnr kup Rajmunda Saportea

                                Comment

                                Working...
                                X