Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda rokada sa FMPom za neke igrace? Glava za glavu, bek za beka, centar za centra.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Comment


      • Samo za slučaj ako je neko čekao neku potvrdu pa da ide na spavanje, Feldin je upravo zapratio na instagramu djevojku Enisa. Mislim da je sve jasno, laku noć cigani

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Samo za slučaj ako je neko čekao neku potvrdu pa da ide na spavanje, Feldin je upravo zapratio na instagramu djevojku Enisa. Mislim da je sve jasno, laku noć cigani
          On je u Lejkersima ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            dobro je da si preduhitrio kronosa☺

            Comment


            • Zapratio je i Ročestija, Jankovića i Kvinsija, na instagramu.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Originally posted by nine33 View Post
                Zapratio je i Ročestija, Jankovića i Kvinsija, na instagramu.
                Ako je i Kvinsi zapratio njega onda je to sigurica da se sprema neki novogodisnji paketic Enis, Kvinsi.
                Last edited by Manda77; 02-12-17, 01:03.

                Comment


                • Samo bi zeleo sve da vas pozdravim u ovoj noci (ili jutra) velike pobede u Madridu,

                  Ovi sto su kompjuterski obrazovaniji od moje malenkosti neka okace neku lepu pesmu od BOB DILANA.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Samo za slučaj ako je neko čekao neku potvrdu pa da ide na spavanje, Feldin je upravo zapratio na instagramu djevojku Enisa. Mislim da je sve jasno, laku noć cigani
                    Možda Enis treba da se zabrine...
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Enis je odlican igrac!

                      Comment


                      • u ovom trenutku mislim da je to najbolje i najjeftinije resenje. na koliko je potpis? bilo bi odlicno da ga spedece godine uparimo sa tajlerom.

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          u ovom trenutku mislim da je to najbolje i najjeftinije resenje. na koliko je potpis? bilo bi odlicno da ga spedece godine uparimo sa tajlerom.
                          mislim da to nista jos nije reseno ,a da je nesto kod Miska jeftino to nema teorije ...ako dodje platicemo ga mi fino to je sigurno

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Samo za slučaj ako je neko čekao neku potvrdu pa da ide na spavanje, Feldin je upravo zapratio na instagramu djevojku Enisa. Mislim da je sve jasno, laku noć cigani
                            Mislim da je tako i Ikardi zapratio Wandu, pa je posle preoteo Lopezu.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Samo bi zeleo sve da vas pozdravim u ovoj noci (ili jutra) velike pobede u Madridu,

                              Ovi sto su kompjuterski obrazovaniji od moje malenkosti neka okace neku lepu pesmu od BOB DILANA.
                              Koju[emoji3]

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Koju[emoji3]

                                Bilo koju da izaberes neces pogresiti.

                                Samo neka je veselo!!!

                                Comment

                                Working...
                                X