Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Amon RA View Post
    nisam stigao da ispratim, el moze video sa predstavljanja iversona i zagorca?
    Si grafiku sredio?
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Si grafiku sredio?
      Crkla graficka.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Crkla graficka.
        Ko se ovde sve spominjao treba mu super kompjuter (NASA da uzajmi ) da napravi ono njegovo...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Umalo zaboravih, baš mi se sviđa Brajan Konklin iz Limoža. Jako, jako inteligentan i namazan igrač.
          Hmmm, juce izasao sa 5 faulova u relativno kriticnom momentu za Limoges i sa jednim ili dva zicera like M. Bjelica... Ok, mislim da mu je jedan faul bio izmisljen ili od Nemice ili Turcina (nisam siguran). Dobar igrac, ali neka ipak dodje Quincy ako vec neko mora da dodje...

          Ne mogu a da se ne osvrnem na Millera i Gossa. S poludistance ta dvojica 3/4 jucerasnje utakmice nisu znali da promase. Vrlo frustrirajuce. Tek na kraju sveli procente suta u normalnije vode. Nadam se da imamo recept za to u ponedeljak.

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Hmmm, juce izasao sa 5 faulova u relativno kriticnom momentu za Limoges i sa jednim ili dva zicera like M. Bjelica... Ok, mislim da mu je jedan faul bio izmisljen ili od Nemice ili Turcina (nisam siguran). Dobar igrac, ali neka ipak dodje Quincy ako vec neko mora da dodje...

            Ne mogu a da se ne osvrnem na Millera i Gossa. S poludistance ta dvojica 3/4 jucerasnje utakmice nisu znali da promase. Vrlo frustrirajuce. Tek na kraju sveli procente suta u normalnije vode. Nadam se da imamo recept za to u ponedeljak.
            Sve zavisi kako će sudije da sviraju agresivnu odbranu. Sinoć kad je Limoć zategao nisu mogli da opepele koš.
            Ako budemo igrali kao i protivMZT u 4/4 sa sudijskom podlogom od tad, nemaju šanse.
            Ako se budemo jurili ko više i ko brže u koš, gubimo preko 10 razlike.

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              Hmmm, juce izasao sa 5 faulova u relativno kriticnom momentu za Limoges i sa jednim ili dva zicera like M. Bjelica... Ok, mislim da mu je jedan faul bio izmisljen ili od Nemice ili Turcina (nisam siguran). Dobar igrac, ali neka ipak dodje Quincy ako vec neko mora da dodje...

              Ne mogu a da se ne osvrnem na Millera i Gossa. S poludistance ta dvojica 3/4 jucerasnje utakmice nisu znali da promase. Vrlo frustrirajuce. Tek na kraju sveli procente suta u normalnije vode. Nadam se da imamo recept za to u ponedeljak.
              Kad ih stisnu Laza i Danga nece znati gde je levo.. Sve ispod 10 razlike za nas smatracu za moj zestok promasaj.

              Comment


              • Navijači Kvinsija zatrpavaju na tviteru, a u stvari bi trebalo Čovića ako misle da dodje,

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Navijači Kvinsija zatrpavaju na tviteru, a u stvari bi trebalo Čovića ako misle da dodje,
                  Kao da su Gossovi Svedoci malobrojniji?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Kao da su Gossovi Svedoci malobrojniji?
                    Ma ćuti ,mislim da mnogi baš previše ozbiljno shvataju značaj tih mreza ih kad bi se tako dovodili igrači..

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Navijači Kvinsija zatrpavaju na tviteru, a u stvari bi trebalo Čovića ako misle da dodje,
                      Za to su potrebne samo dve stvari,

                      - da Covic ima twiter,
                      - da KK CZ ima 1.1 milion USD kako bi otkupilo ugovor.

                      Comment


                      • Pa bolje je da se napravi neki kompromis tu.
                        Da mi uzmemo jedan deo ugovora,a on da igra kod nas. I ovako ne racunaju na njega,tako da je bolje da plate jedan veci deo,nego sve.
                        Mada,znajuci Covica,od toga nema nista.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Za to su potrebne samo dve stvari,

                          - da Covic ima twiter,
                          - da KK CZ ima 1.1 milion USD kako bi otkupilo ugovor.
                          Posto samo Bamberg insistira na raskidu saradnje onda ce morati da isplate poprilicnu sumu novca da bi izasli iz ugovora, ako se to desi onda mi ne moramo placati 1.1m koliko je dobijao kod svaba, vec sam siguran da bi pristao na manji dio jer bi vec dobio pozamasnu svotu na osnovu prekida ugovora od Bamberga. Problem discipline i sta sve on nosi sa sobom i da li nam je ta kocka sada potrebna i koliko bi kostala je na Covicu da odredi, a po prikazanom do sada on zna kada da preuzme rizik.

                          Comment


                          • Da, Milerova cena je sad sigurno manja nego kad je dolazio u Bamberg, realno je to sa aspekta novca i njemu odgovara da odigra u Evroligi do kraja sezone nego da sedi kući ali pitanje je volje naseg kluba.

                            Comment


                            • Jedni pisu kako se ni ne trazi ikakvo pojacanje zbog nemanja sredstava, drugi kako se aktivno trazi pojacanje i da imamo drugih alternativa kada je vec Ajverson otpao. Daj Boze da i Covic sam zna sta zeli. Ako neko ima siguran info iz kluba nek nam razjasni situaciju da ne mastamo uzalud ako nema nista od dovodjenja novog igraca

                              Comment


                              • Ispravite me ako gresim, ali u hipotetickoj Kvinsi prici jedan od faktora za njegovo dovodjenje je i to sto bi njega u EL mogli da registrujemo tek od 16tog kola, posto ga je Brose registrovao za prvi deo EL.

                                Comment

                                Working...
                                X