Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje lozenje dok gledam Kvinsijeve klipove, decko je ubica.Moj omiljeni stranac u Zvezdi.
    Last edited by Manda77; 31-10-17, 23:42.

    Comment


    • Originally posted by Manda77 View Post
      Koje lozenje dok gledam Kvinsijeve klipove, decko je ubica.Moj omiljeni stranac u Zvezdi.
      Uh meni posle Markusa takav majstor koji kad mu se igra moze sve sa loptom se retko vidja ovde.

      Comment


      • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Uh meni posle Markusa takav majstor koji kad mu se igra moze sve sa loptom se retko vidja ovde.
          Bas to, kad je grobarima utrpao 20p za poluvreme, bruka kakava je to igracina.
          Mojoj sreci ne bi bilo kraja kad bi se vratio.
          Last edited by Manda77; 31-10-17, 23:49.

          Comment


          • Originally posted by many men View Post
            Lazic igra podjednako dobro i na 2 i na 3 u zavisnosti od potrebe.
            Prosle sezone je igrao dobar dio minuta na 2 (Dzenkins na 1 zbog povreda Jovica) a i imali smo onu horor petorku sa kojom smo cesto otvarali meceve:
            Jovic/Dzenkins, Lazic, Dangubic, Mitrovic, Kuzmic
            Ne znam gde si ti gledao tu horor petorku koja je pocinjala meceve?
            Statistika u evroligi kaze da su meceve u prosloj sezoni zapocinjali:

            Jovic 23 igrao, 23 zapoceo.
            Jenkins 30 igrao, 29 zapoceo.
            Dangubic 24 igrao, 24 zapoceo.
            Mitrovic 28 igrao, 27 zapoceo i
            Kuzmic 30 igrao, 30 zapoceo.

            Lazic je zapoceo 6 meceva (primetiti da je Dangubic zapoceo 24), Guduric 4, ostali nesto sitno. Ta "horor" petorka o kojoj pricas je bila Jovic - Jenkins - Dangubic - Mitrovic - Kuzmic.
            Igrao je Lazic i na 2 (u paru sa Dangubicem, ili redje, Simonom), ali, ako se pogledaju minutaze Jovica, Woltersa, Jenkinsa i Gudurica (plemejkeri i bekovi) dobije se 23:53 + 26:05 + 15:04 + 18:47, dakle, nesto preko 80 minuta. Naravno, stvarna zbirna minutaza je manja zbog Joviceve povrede i propustanja meceva.

            Da bi Laza mogao da igra na dvojci, trojka mora da bude swingman, tipa Rivers iz Panatinaikosa. Uostalom i nije toliko bitno (kao sto je napomenuo Geronimo ) ko igra sta, ali moras u petorci da imas minimum dva igraca koji su u stanju da budu pretnja sa loptom u rukama i da je znaju spustiti na parket. Danguba - Laza tandem je bio samo kad je Radonja pokusavao da cuva razliku.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Kvinsi brate, dolazi! Možete zamisliti petorku Ročesti-Feldin-Dangubić-Miler-Lesor? Film za odrasle u prevodu! S Kvinsijem smo legitiman kandidat za Fajnal for Evrolige, bez ikakvog pretjerivanja! U tom slučaju nebo nam je granica!

              Comment


              • Gledam ovaj miks Kvinsija u dresu zvezde i bukvalno mi suze krenule na oci. Vrati ga Covicu kad vec covek zeli da se vrati, taj kvalitet pod tim uslovima i za te pare ne mozes naci, plus prosao kroz nas sistem, dokazan. Pobedi sujetu zbog zvezde i nas navijaca

                Comment


                • Umalo zaboravih, baš mi se sviđa Brajan Konklin iz Limoža. Jako, jako inteligentan i namazan igrač.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Kako bi se Alimpije snasao sa njim? I Bolden je vruca glava, ali sa njim je radio kratko, i uz to je Kvinsi jedan visi stepen ludila.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Covic ne zeli Kvinsija...

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Da sutne 3p iz coska, moze, da uleti po ceonoj liniji, moze, da cuva sve trojke EL, moze, sta to njega diskvalifikuje da odigra dobro na SF? Njemu prirodna jeste 2 ali igrao je on i na 3 dosta i to zapazeno za ovih 7god. koliko ga pratim.

                        Luidji Datome? Toliko o sposobnosti cuvanja svih trojki... Laza je car, ali ne moze bas sve trojke da cuva; vecinu da.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post

                          Luidji Datome? Toliko o sposobnosti cuvanja svih trojki... Laza je car, ali ne moze bas sve trojke da cuva; vecinu da.
                          Joj ovde si mi gurnuo prst u oko dobro, jedna utakmica al i bio mu je na svakom sutu, al kad je Luidji klasa.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Joj ovde si mi gurnuo prst u oko
                            Nije mi bila namera :-)
                            Nego cisto savet - pazi kada upotrebljavas, nikada, uvek, svi, niko... uvek se nesto potkrade
                            A Luidji jeste zesci majstor, a izgleda i gotivac. Cak je i Zok pricao da mu je jedan od omiljenih igraca.

                            Comment


                            • Igrao je Lazic kod nas trojku i to veoma uspesno
                              Kad se samo setim odbrane gde Jovic ceka na kapici a sa jedne strane Dzenkins a sa druge strane Lazic. Ispod kosa Kuzmic, kulira, ceka da vidi koji junak moze da prodje pored ove trojice
                              Verujem da je igracu sa loptom prolazilo kroz glavu: "bolje ja da se vratim na svoju polovinu nego da idem TAMO"

                              Comment


                              • nisam stigao da ispratim, el moze video sa predstavljanja iversona i zagorca?
                                FILIPE ODLAZI!!!

                                Comment

                                Working...
                                X