Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savi u dzep Erteale, COltone, Jeksone i razne sampione a pazi bogati ne moze da sacuva Ulanovasa na postu, koga nije mogao ni prosle a niti moze bilo koji bek u evropi kad igra na postu.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Ulanovas je jaci igrac od Maciulisa, kakva crna dvojka?! Pre moze da igra 4 nego 2.
      Lazic je celu proslu sezonu igrao na poziciji 3, retko su on i Dangubic zajedno igrali. Simonovic je 90% vremena provodio na 4, Lazic i Dangubic na 3, Jenkins i Guduric na 2. Upravo jer napadacki moze da pogodi iz coska, ne zna ni da sebi kreira sut, a nema ni prodor.

      Zato kazem, trojka nam ne treba, pogotovo igrac sa prosecnim doprinosom, na 10-15 minuta. A ne treba to ni Zagorcu, ni Misku.
      Šta pričaš Ulanovas četvorka sa 198 ??? Ova i prethodna sezona nemaju blage veze jedna s drugom i Bjelica je igrao 5, pa sad igra 4. Ove godine igrači igraju svoje prirodne pozicije. Zagorac je polivalentan igrač, što lepo reče Geronimo pokriva tri pozicije i sa svojim skillom bi se savršeno uklopio u roster.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Zagor je mlad,kvalitetan,inteligentan,lucidan igrac,još može da napreduje,domaci je igrac i šteta ga je ne dovesti,kraj price

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Besmisleno je porediti dva igrača sa potpuno različitim fizikalijama kao što su Laza i Rade, jedan 196 drugi 205cm, različita igra u potpunosti, Laza iznuđeno odigra na tri ali celu utakmicu teško , a ove godine teško brani i dvojke (Ulanovas). Da ne spominjem da nema napadačke produkcije ove sezone, to što ti spominješ ćoškarenje i čeoni ulaz... Rade, ili neki takav tip igrača bi nam dosta značio, 10 minuta da odigra na 3, 5 minuta na 4, s njegovom brzinom uklopio bi se kod Alimpijevića ko bombona.
          Ne znam, nisam pametan, nekako nemam visoko misljenje o njemu a i pristrasan sam priznajem. Gledajuci na tim i ono sto do sada pruzaju, po mom ukusu bi bila cetvorka sa low post igrom i dobrim skokom. Takav igrac bi mogao lako da postane Lesor ako je voljan da uci i napreduje u tom segmentu jer trenutno je ocajan i tu moze jedino da napreduje, tijelo ima, samo tehniku da popravi.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Šta pričaš Ulanovas četvorka sa 198 ??? Ova i prethodna sezona nemaju blage veze jedna s drugom i Bjelica je igrao 5, pa sad igra 4. Ove godine igrači igraju svoje prirodne pozicije. Zagorac je polivalentan igrač, što lepo reče Geronimo pokriva tri pozicije i sa svojim skillom bi se savršeno uklopio u roster.
            Igrao je i 4 u small ballu, ali nije 2. Inace, ako je on bek, ko je prosle godine igrao krilo u Zalgirisu? Pangos, Westermann, Lekavicius, Seibutis, Milaknis i Ulanovas - proslogodisnja spoljna linija Zalgirisa. I kao sto vidis, Ulanovac je tu i najjaci i najvisi, dakle igrao je krilo.
            Ove godine:

            Micic, Valinskas
            Pangos, Milaknis
            Ulanovac, Toupane - ove godine.

            Da ne pricam da Lazic NIJE igrao na 2 u Zvezdi, dvojka je Feldeine. Lazic mahom igra na 3. Zato je i cuvao trojku, odnosno Ulanovasa.

            Protiv sam nagomilavanja igraca, pogotovo onih koji vec godinu dana nisu nista ozbiljno igrali na pozicijama koje nam ne trebaju. Nama treba niski, brzi ballhandler kao Jenkins, ne dvometras. Treba nam igrac koji ce pomoci u zatvaranju skoka i zastiti obruca i treba nam igrac koji ce odmeniti Bjelicu na 4. Nista od toga nije Zagorac.

            Nagomilavanje nas je i dovelo dotle da sada imamo 2 pleja, 1 beka, 4 coskara u napadu (+Lazarevic koji je takodje krilo), 1 cistu cetvorku koja ne igra, 2 igraca na 4/5 i dve petice koje nemaju sut za 4, a snagu ili visinu za 5. Zapravo, Jovanovic tu deluje i dosta dobro.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Ne znam, nisam pametan, nekako nemam visoko misljenje o njemu a i pristrasan sam priznajem. Gledajuci na tim i ono sto do sada pruzaju, po mom ukusu bi bila cetvorka sa low post igrom i dobrim skokom. Takav igrac bi mogao lako da postane Lesor ako je voljan da uci i napreduje u tom segmentu jer trenutno je ocajan i tu moze jedino da napreduje, tijelo ima, samo tehniku da popravi.
              Odmah da kažem da te priče "grobar je i zato ne može da igra kod nas" kod mene ne piju vodu, uvek se rukovodim isključivo kvalitetima koje neki igrač poseduje i da li bi njima mogao da doprinese poboljšanju igre. Rade ima lepu visinu, brzinu, šut, ball handling, verujem i da je ojačao u NBA, sa 22 godine još je mlad, a s druge strane ima i dovoljno iskustva da igra u EL ekipi srednjeg ili donjeg segmenta što smo mi (nažalost)... Ali, najverovatnije mlatimo praznu slamu
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Šta pričaš Ulanovas četvorka sa 198 ???
                Pa i Hains je petica sa 198!

                Comment


                • Originally posted by Svarog View Post
                  Pa i Hains je petica sa 198!
                  #izuzetakkojipotvrđujepravilo
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Uostalom, mozes da igras onu poziciji na kojoj si sosoban da sacuvas protivnika.

                    Comment


                    • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Lazic je celu proslu sezonu igrao na poziciji 3, retko su on i Dangubic zajedno igrali. Simonovic je 90% vremena provodio na 4, Lazic i Dangubic na 3, Jenkins i Guduric na 2. Upravo jer napadacki moze da pogodi iz coska, ne zna ni da sebi kreira sut, a nema ni prodor.

                        Zato kazem, trojka nam ne treba, pogotovo igrac sa prosecnim doprinosom, na 10-15 minuta. A ne treba to ni Zagorcu, ni Misku.
                        Lazic igra podjednako dobro i na 2 i na 3 u zavisnosti od potrebe.
                        Prosle sezone je igrao dobar dio minuta na 2 (Dzenkins na 1 zbog povreda Jovica) a i imali smo onu horor petorku sa kojom smo cesto otvarali meceve:
                        Jovic/Dzenkins, Lazic, Dangubic, Mitrovic, Kuzmic

                        Comment


                        • Od svih pominjanih igraca Kvinsi bi nam najvise doneo, u svakom segmentu. ( Skok, zastita obruca, 10-15 poena u rukama)

                          Voleo bih, jako bih voleo.

                          Drago mi je da ne dolazi Ajverson, samo me plasi da li uopste I razmisljamo o dovodjenju nekoga? I na kojoj poziciji...

                          Comment


                          • Dajte tog Kvinsija i da porobimo evroligu
                            Last edited by Czbg9; 31-10-17, 23:27.

                            Comment




                            • Kvinsi, varati se kuci!!!

                              Comment


                              • Voleo bih da se Kvinsi vrati, cisto da ga vidim sa Lesorom u kontri.
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X