Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ma taj Makabi nije normalan ako ga uzme. Zagorac je ispao smesan sto nije na pocetku sezone dosao u CZ I krneuo da ima ulogu of pocetka. Sad I ako dodje sigurno nece imati ulogu kakvu bi imao na pocetku sezone. Ne ovde, nego nigde. Misko je vec dosadan sa tim spletkama, dobar je on za igrace ali za klubove zna da bude smrt.

    Sve u svemu daj tog Koltona pa da se igra EL eto peti stranac, sesti bi bio previse.

    Nestao Laki21 posle minijatura Jankovica sinoc
    Originally posted by Ivan9 View Post
    Pokusava da se seti sta je sve juce radio pa i da u cetvrtak ponovi sve istim redosledom.
    Dosta!
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Bio bi stvarno red da se Zagorac više ne spominje, gdje će nastaviti karijeru (Makabi), to nas ne zanima. Očekuje se Ajversonov potpis sutra i pričajmo o njemu.
      Last edited by mikara92; 31-10-17, 14:12.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          Nestao Laki21 posle minijatura Jankovica sinoc
          Originally posted by Ivan9 View Post
          Pokusava da se seti sta je sve juce radio pa i da u cetvrtak ponovi sve istim redosledom.
          Evo me u banji kuliram i uživam i pratim šta piskarate

          Kao što već rekoh , nikog srećnijeg od mene da dečjarac najednom postane Lari Tica

          Pogledah snimak sinoć, lepo je to izgledalo u zadnjoj četvrtini, no sada dolazi čuveno ALI - ništa se tu specijalno nije promenili - dečko je za razliku od dosadašnjeg ispucavanja pogodio dva šuta spolja, i odigrao par puta uspešno licem ka košu. U odbrani i dalje gubljenje uglavnom, pokupio par skokova. No i dalje nije odigrao ništa što ga izdiže iznad nivoa dobrog basketaša. Takođe, MZT nije apsolutno nikakav reper za bilo šta, pogotovu u zadnjoj četvrtini gde odbrana nije ni postojala sa njihove strane.

          Evo u četvtrak Bamberga pa Partizana, nek oplodi momak, ja presrećan. No plašim se da od toga neće mnogo da bude.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ajverson nas izgleda iskulirao i 2.put, nevjerovatno! Sve je bilo dogovoreno faktički i lik uradi opet istu stvar! Neviđen bezobrazluk!

            Comment


            • Je l' realno da je Ajverson odustao opet? Imamo li neku alternativu koga umesto njega, nemoguce da je bio jedini izbor?

              Comment


              • ako je uradio drugi put istu stvar treba ga tako ocrniti da ko god ga uzimao da razmisli 5x

                Comment


                • Originally posted by mikara92 View Post
                  Ajverson nas izgleda iskulirao i 2.put, nevjerovatno! Sve je bilo dogovoreno faktički i lik uradi opet istu stvar! Neviđen bezobrazluk!
                  Mislim da znam gde ce da ide....

                  Comment


                  • alo je l holmes slobodan? ako jeste ponuditi 250k i ljubav i zatvaraj radnju...

                    Comment


                    • Mislim da smo rešili da se okrenemo postojećim resursima i napravimo od Jovanovića i Lesora micke zveri. Nemamo mi para ni za Ajversona, niti za njemu slične po ceni.

                      Comment


                      • Comment


                        • Kako nemamo para ako je sve bilo dogovoreno i bio je planiran do kraja sezone? Ajverson je ispalio, al pitanje je imamo li neku alternativu koga dovesti umesto njega..

                          Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            koja su to druga resenja? 😂

                            Comment


                            • Originally posted by ivica14 View Post
                              koja su to druga resenja? [emoji23]
                              Dragan Apic na poziciji mrtvog belca.

                              Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Mislim da smo rešili da se okrenemo postojećim resursima i napravimo od Jovanovića i Lesora micke zveri. Nemamo mi para ni za Ajversona, niti za njemu slične po ceni.
                                Super su ti postojeci resursi koji zavise koliko ce jos moci da vuku Milko i Roch.
                                Ako je ista dobro, to je da su Zagorac i Iverson dva igraca koja nam nikako ne trebaju. Krila vec imamo na kilo, a da gledam jos jednog igraca koga ce puniti sve cetvorke, hvala, ali ne. Iverson mozda samo zbog post igre, ali nam to i nije toliko bitno koliko dve rupe na 1-2 i 4.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X