Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rodney View Post
    Jbg nacuo covek koji su moguci problemi, pa trazi avansno pare od Covketa

    Ne, ali stvarno, ako je vec potpisao ugovor ne razumem zasto mu je dozvoljeno da dodje kasnije na pripreme u odnosu na sve druge igrace pod ugovorom?
    Feldin je sa reprezentacijom, valjda Dominikane, isto kao i Lazić kod nas.

    Comment


    • Meni taj Lesort izgleda kao igračina ali nešto ne štima. Zašto ga Brose nije uzeo, zašto cena nije veća za takav kvalitet, ti garantovani minuti šta će mu, ako je dobar izboriće se nismo mi Real sa viškom centara. Onda nisu ni Čović ni Alimpijević ludi znaju oceniti.

      Comment


      • Fala Ljudi!!!

        Mogla bi za rođendan neka zverka da padne
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Srecan rodjendan Laki sve najbolje

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Fala Ljudi!!!

            Mogla bi za rođendan neka zverka da padne
            Imam ja kuci neku divljac, no ne znam smes li u tim godinama na ovu vrucinu
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Pridružujem se rođendanskim čestitkama, sve najbolje Laki!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Fala Ljudi!!!

                Mogla bi za rođendan neka zverka da padne
                Lakaro sve naj i da te matorog, zaobidju povrede

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  dajte ljudi sta pisete
                  sta ako se ne snadje igrac koga je neko drugi platio?
                  pa nista jbt, nece igrati
                  kao da cova, radonja i svemirko nisu imali svojih promasaja i skupo placenih igraca koji nisu igrali
                  sa lesortom bi bio klasican low risk-high reward

                  Ma svakako, ali ukoliko bi Miško insistirao na tome da ima određenu minutažu, možda čak i onda kad ne zasluži, to bi možda bio problem. Zato i kažem - najsigurnije da ga sami dovedemo, em nemamo takve brige, em možda Mišku bude i mnogo onih 30%, tako da pušti đaola

                  Sve najbolje Laki!
                  Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                  Comment


                  • Sve najbolje Laki.

                    Comment


                    • Originally posted by kum žoržo View Post
                      Dobro jutro.



                      Srecan rodjis Laki!

                      Kume i ti si presao na ovaj forum.Lepo,
                      bas mi je drago.

                      Comment


                      • Laki sve najbolje.

                        Comment


                        • Srecan rodjendan Laki sve najbolje
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Lakice ol d best da si mi ziv i zdrav.

                            Comment


                            • Ajmo da dodamo jos jednog malca. Jawun Evans sa Oklahoma State-a je draftowan kao Williams-Goss ali nece biti mesta za njega na rosteru (u Clippersima je gde su tu vec Beverly, Teo i Austin Rivers). Tako da ga ceka D-League ili negde preko bare da igra. Malo je vise combo, nego sto je pure play ali je dobar PnR igrac (maltene pola napada mu je bilo iz PnRa) i moze iz izolacije da trpa na hiljadu nacina. Snasao bi se i u sporijem ritmu. Defanzivac je dobar, ne neko chudo ali retko ko ce da ga maltretira. Ima shut spolja takodje i iz dribbling i iz spot upa.

                              Ako dovedemo Rudd-a recimo, koji moze sa loptom da igra i cak da igra PnR, onda moze plej da bude neki ovakav combo takodje. Takodje dobro je igrao u Letnjoj ligi kad su dali sansu.

                              Last edited by MannyCalavera; 08-08-17, 09:36.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Pisete k`o da vas po postu placaju
                                Nego, danas je Lakiju rodjendan. Srecan rodjendan Laki i jos puno "nerviranja" oko pojacanja KKCZ
                                Originally posted by kronostime View Post
                                Imam ja kuci neku divljac, no ne znam smes li u tim godinama na ovu vrucinu
                                Jest pa da podivljam

                                PS

                                Zna se iz čije je to kuhinje...
                                Last edited by Laki21; 08-08-17, 09:34.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X