Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    Dobro smo procenili da nam ne trebaju gos i rajt. Al smo zato pogodili sa radicevicem i j&j. Tako i sa koltom! Ja njega ne pamtim kao nekog preozbiljnog igraca, a i ne vidim kako ce pero u ovim godinama na 4
    Mozemo mi da zelimo Rajta koliko hocemo ali nismo u mogucnosti da mu platimo ni trecinu zarade u Bambergu.
    Pise se da je ukupan transfer preko 600.000 evra od cega je plata Rajta 400.000.
    Kako to da platimo.
    Nije procenjeno da nam Goss ne treba vec da nam treba iskusniji plej i doveden je Rocesti.
    Da je dosao Goss, Rocesti ne bi dosao. Nisam siguran koliko smo pogresili.
    Goss-Radicevic ili Rocesti Radicevic.
    Svak bi isabrao kao i mi.

    Comment


    • O kom Rajtu vi ljudi pišete?
      O onom što je u Bambergu dobio love o čemu mi trenutno možemo da maštamo?
      Bamber dao Igokei obeštećenje 100K,dao agenciji 100K i njemu valjda 400K evra.
      Izvinjavam se ako sam omanuo za neku desetinu hiljada evra.

      Dajte bre ljudi nemojte da se zajebavamo.Hajmo sad da polivamo klub govnima što je imao
      rajta u avliji a on pobegao u Nemačku.Ne razumem kako nekima nije jasno,i ovaj trenutni roster
      je po finansijama i projektovanom budzetu zategnut.Nismo i nemamo love da platimo onoliko
      koliko je Bamberg dao ta Rajta i tačka.

      Što se tiče Iversona i njegovog dovođenja,takav tip igrača nam fali.Fali nam igrač u farbi,koji će
      dati doprinos na obe strane terena i upravo ono što nam fali trenutno.Unutrašnja igra napred,def. skok,solidna odbrana
      iako nije neki elitni defanzivac.Možemo da imamo i 7 visokih,ako ti škripi moras da radis doselekciju
      ako imaš sa čim.Pero tad može i da odmara u ABA ligi i da navija.

      Jbg,nije bilo planirano da odu Gudura i Kuzma,i kad pogledas sadašnji roster,baš takva dva profila igrača fale ovom timu.
      Znalo se od početka gde bi mogao biti problem,ali eto čekalo se da se vidi kako se razvija tim,igra kako idu rezultati.
      Pa šta su ovi svi debili u klubu,pa ne vide probleme i gde smo tanki a mi smo ovde pametni?

      I ta priča,Iverson nas odbio jer bas ne voli Beograd nije tačna.Druge su stvari bile u pitanju
      pa nije stavio paraf onu veče kad je Ristović palio i gasio grejalice po twiteru.
      Last edited by Talični Tom; 28-10-17, 11:59.
      sigpic
      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

      Comment


      • Pa da je tu skauting prica, vidis ga na prvi mec, skontas kako lik dere I onda das neku lovu Igokei I zavrsis Wrighta za realnih 250k...Vredi sigurno tih para, za Milera smo dali mnogo vise prosli put ;)

        Normlano I'm sma cuo da mediji pisu o tome, bilo je jasno da smo cao. Ovo su glupe price odakle nama 600k Kad mu of te love ode na porez nece dobiti mnogo vise nego ovde a imali smo ga ispred nosa. Stvarno ljudi pisu svasta..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pa da je tu skauting prica, vidis ga na prvi mec, skontas kako lik dere I onda das neku lovu Igokei I zavrsis Wrighta za realnih 250k...Vredi sigurno tih para, za Milera smo dali mnogo vise prosli put ;)

          Normlano I'm sma cuo da mediji pisu o tome, bilo je jasno da smo cao. Ovo su glupe price odakle nama 600k Kad mu of te love ode na porez nece dobiti mnogo vise nego ovde a imali smo ga ispred nosa. Stvarno ljudi pisu svasta..
          A ovde nema poreza????????

          Comment


          • Originally posted by Talični Tom View Post
            O kom Rajtu vi ljudi pišete?
            O onom što je u Bambergu dobio love o čemu mi trenutno možemo da maštamo?
            Bamber dao Igokei obeštećenje 100K,dao agenciji 100K i njemu valjda 400K evra.
            Izvinjavam se ako sam omanuo za neku desetinu hiljada evra.

            Dajte bre ljudi nemojte da se zajebavamo.Hajmo sad da polivamo klub govnima što je imao
            rajta u avliji a on pobegao u Nemačku.Ne razumem kako nekima nije jasno,i ovaj trenutni roster
            je po finansijama i projektovanom budzetu zategnut.Nismo i nemamo love da platimo onoliko
            koliko je Bamberg dao ta Rajta i tačka.

            Što se tiče Iversona i njegovog dovođenja,takav tip igrača nam fali.Fali nam igrač u farbi,koji će
            dati doprinos na obe strane terena i upravo ono što nam fali trenutno.Unutrašnja igra napred,def. skok,solidna odbrana
            iako nije neki elitni defanzivac.Možemo da imamo i 7 visokih,ako ti škripi moras da radis doselekciju
            ako imaš sa čim.Pero tad može i da odmara u ABA ligi i da navija.

            Jbg,nije bilo planirano da odu Gudura i Kuzma,i kad pogledas sadašnji roster,baš takva dva profila igrača fale ovom timu.
            Znalo se od početka gde bi mogao biti problem,ali eto čekalo se da se vidi kako se razvija tim,igra kako idu rezultati.
            Pa šta su ovi svi debili u klubu,pa ne vide probleme i gde smo tanki a mi smo ovde pametni?

            I ta priča,Iverson nas odbio jer bas ne voli Beograd nije tačna.Druge su stvari bile u pitanju
            pa nije stavio paraf onu veče kad je Ristović palio i gasio grejalice po twiteru.
            cekaj da vidim da li sam razumeo dobro:
            dakle nemamo 400k za rajta koji nam krpi krater u selekciji, ali zato imamo koliko...350 za iversona koji ce ti 4. centar u zbiru?
            ili iverson dolazi da igra iz ljubavi za sveti dres?

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ovo su glupe price odakle nama 600k Kad mu of te love ode na porez nece dobiti mnogo vise nego ovde a imali smo ga ispred nosa. Stvarno ljudi pisu svasta..
              vise od posta

              Comment


              • Originally posted by djuras View Post
                cekaj da vidim da li sam razumeo dobro:
                dakle nemamo 400k za rajta koji nam krpi krater u selekciji, ali zato imamo koliko...350 za iversona koji ce ti 4. centar u zbiru?
                ili iverson dolazi da igra iz ljubavi za sveti dres?
                Da, jako zanimljivo.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Pa mislim da mi dajemo I ispod ruke nesto. Kod nemaca toga prosto nema. Nemacki su porezi znatno vise, ovde se tako mulja da me ne bi cudilo I da ne placemo ;)

                  Opet kazem sve je u tajmingu bilo, mada nasi kazu da nisu bili ni zainteresovaniako je to tacno onda ne znam.

                  Stekao bih utisak po nekim upisima da mi zivimo u nekoj Danskoj, da je sve regularno I normalno...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    A ovde nema poreza????????
                    Ti kao advokat placas porez?
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by djuras View Post
                      cekaj da vidim da li sam razumeo dobro:
                      dakle nemamo 400k za rajta koji nam krpi krater u selekciji, ali zato imamo koliko...350 za iversona koji ce ti 4. centar u zbiru?
                      ili iverson dolazi da igra iz ljubavi za sveti dres?


                      Ne kosta Rajt 400k nego 600 k jer je 200 k otislo na obestecenje Igokea plus managerska agencija.

                      Iverson je trazio 350 k da se pojavi 15 avgusta u drugoj nedelji priprema.Odabran je i stan na vracaru, broj avio karata do amerike i nazad za zenu, do najsitniji detalja je bilo sve dogovoreno, i to jos u Julu, pre nego sto se uopste i uslo u pricu sa Lesortom. Paljene su grejalice to vece zbog Iversona a ne zbog JJ tandema, oni koji se secaju Davorov twita sa slikom fascikle da on jos uvek sedi i radi u kancelariji. Do 3 nocu je sedeo i cekao potpis da bi na kraju bilo sve otkazano jer je zena ubedila muza da pokusa kroz letnju ligu se izbori za Nba ugovor.

                      Tako da njegova cena od 1 ili 15 novembra ne moze biti ista kao u julu.

                      Zbir plata igraca na 5 ce tesko biti u rangu plate nekih petica u El tako da ne treba kukati na tu stavku cak i ako bi stavili i Perinu platu u taj zbir.

                      Drugi je padez sto vecina ovde bi po jos jednog Nba igraca na svakoj poziciji jer od viska glava ne boli a opsta je mantra da nijedan igrac iz prve petorke ni do Svetog Nikole nece izdrzati, samo se pitam gde su oni igrali kosarku u dosadasnjim karijerima kada im se desava raspad u decembru.

                      Apropo Gosa, Gos je bio ponudjen u paketu sa Lesortom ( jer su obojica bili u Wasermanu tada) i to posle potpisa Radicevica, procena strucnog staba tada a verovatno moze i ovde da se udje u arhivu da svi ovi koji sada bale na Gosa da su pisali da je to hazarderski potez prepustiti mesto prvog playa El ekipi nekom pocetniku sa koledza. Takva je procena i strucnog staba bila da on ne moze izneti ulogu prvog playa. Vreme ce pokazati ko je bio u pravu a drugi je par cipela da li je realno da su tada mogli da ne dovedu Radicevica, a da potpisu Gossa i kasnije Rochestija.

                      Comment


                      • Ko je nama NBA igrac, Pero of 35g?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ne kosta Rajt 400k nego 600 k jer je 200 k otislo na obestecenje Igokea plus managerska agencija.

                          Iverson je trazio 350 k da se pojavi 15 avgusta u drugoj nedelji priprema.Odabran je i stan na vracaru, broj avio karata do amerike i nazad za zenu, do najsitniji detalja je bilo sve dogovoreno, i to jos u Julu, pre nego sto se uopste i uslo u pricu sa Lesortom. Paljene su grejalice to vece zbog Iversona a ne zbog JJ tandema, oni koji se secaju Davorov twita sa slikom fascikle da on jos uvek sedi i radi u kancelariji. Do 3 nocu je sedeo i cekao potpis da bi na kraju bilo sve otkazano jer je zena ubedila muza da pokusa kroz letnju ligu se izbori za Nba ugovor.

                          Tako da njegova cena od 1 ili 15 novembra ne moze biti ista kao u julu.

                          Zbir plata igraca na 5 ce tesko biti u rangu plate nekih petica u El tako da ne treba kukati na tu stavku cak i ako bi stavili i Perinu platu u taj zbir.

                          Drugi je padez sto vecina ovde bi po jos jednog Nba igraca na svakoj poziciji jer od viska glava ne boli a opsta je mantra da nijedan igrac iz prve petorke ni do Svetog Nikole nece izdrzati, samo se pitam gde su oni igrali kosarku u dosadasnjim karijerima kada im se desava raspad u decembru.

                          Apropo Gosa, Gos je bio ponudjen u paketu sa Lesortom ( jer su obojica bili u Wasermanu tada) i to posle potpisa Radicevica, procena strucnog staba tada a verovatno moze i ovde da se udje u arhivu da svi ovi koji sada bale na Gosa da su pisali da je to hazarderski potez prepustiti mesto prvog playa El ekipi nekom pocetniku sa koledza. Takva je procena i strucnog staba bila da on ne moze izneti ulogu prvog playa. Vreme ce pokazati ko je bio u pravu a drugi je par cipela da li je realno da su tada mogli da ne dovedu Radicevica, a da potpisu Gossa i kasnije Rochestija.
                          ma za rajta sam karikirao malo na konto toga sto nam je skupo da pokrpimo rupu u selekciji, a nije nam skupo da dovedemo 4. centra
                          a tu je i ona glupost sa porezom

                          za gos/radicevic/rocesti se apsolutno slazem
                          i sam bih uradio isto da sam bio u poziciji da biram
                          ali stoji i da nam je radicevic za sad jedan od 2 najveca problema


                          poenta: ako vec krajem oktobra dovodis centra br. 4, a pritom ostavljas krater na 4 i 1/2...to znaci da si negde debelo omanuo u selekciji
                          Last edited by djuras; 28-10-17, 13:12.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ti kao advokat placas porez? [emoji3]
                            Naravno. Sta je tu cudno?
                            Imas pausalce i one koji predju odredjen iznos zarade kada ulaze u PDV.

                            Comment


                            • Originally posted by djuras View Post
                              cekaj da vidim da li sam razumeo dobro:
                              dakle nemamo 400k za rajta koji nam krpi krater u selekciji, ali zato imamo koliko...350 za iversona koji ce ti 4. centar u zbiru?
                              ili iverson dolazi da igra iz ljubavi za sveti dres?
                              Rajtu je plata 400.000
                              Obestecenje Igokei 100.000
                              Provizija menadzerskoj agenciji 100.000
                              To je ukupno 600.000
                              Tako se bar pise.

                              Comment


                              • Ne dovodi se centar br. 4, nema potrebe da ponavljate to 100 puta jer nije istina. Mi trenutno pravog upotrebljivog centra nemamo. Tu imamo ogromnu rupu i fale nam poeni sa te pozicije, a takođe imamo lošu odbranu na toj poziciji.

                                Lessort jeste centar ali skraćeni, nije bog zna kakav defanzivac, a kao napadač je još lošiji. Perspektivan je i biće dobar ako se sa njim bude dobro radilo. On na primer nema neke osnovne centarske pokrete. Evo recimo juče, Samuels primi loptu, okrene se i horogom kao kap postigne koš. Lessort iz horoga gađa semafor iznad table.

                                Jovanović je energičan, radan, vidi se želja, ali kao i Lessort ima nekih WTF momenata. Pogađa neke šuteve od kojih ne očekuješ da pogodi, a promaši nešto što je teže promašiti.

                                Pero i Milko nisu centri, iako mogu da pokriju tu poziciju. Sve u svemu, mi bi smo dolaskom prave petice imali jednu polivalentnu unutrašnju liniju, sposobnu da se prilagodi svakom mogućem protivniku, a ne kao sada da nas rade na istu foru i koriste rupetinu.

                                Comment

                                Working...
                                X