Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Kako lazes. Pre 4 dana si napisao da saljes/saljemo Feldina sa sve masnicom ako ima bilo koga ko je zainteresovan.
    Dobio si odgovor od mene da gledas kriket. Znam da se secas.
    Ne pravi se da ne dobacujes.
    Ma batali ga bre. Botina klasicna...

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ma batali ga bre. Botina klasicna...
      Ja bih radije da pokazem svima da laze, cilj mi je da smanjim postojanje ovakvih ljudi po forumu. Borba protiv vetrenjaca

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Ja bih radije da pokazem svima da laze, cilj mi je da smanjim postojanje ovakvih ljudi po forumu. Borba protiv vetrenjaca
        Pa gde ces da ga istrebis On je Bjelicin davno izgubljeni brat od strica

        Comment


        • Rajt na debiju sa Bamberg 13 poena 5 skokova.
          Posto se pominjao kao pojacanje ostavih post ovde.

          Comment


          • Rajt u subotu igrao za Igokeu. 6 dana poslije toga lik igrač meča u Evroligi, nestvaran je. Onaj ko misli da ćemo dobiti Brose lako itekako se vara, to je jedna dobra ekipa, istina je da su slabiji pod košem, tu je naša šansa, Lesor bi trebao doći do izražaja na tom meču. Samo da dobijemo Brose, nije bitno s koliko razlike. Osmi smo na tabeli, dobijemo li Brose imamo skor 3-2 što je odlično. Vjerujmo cigani u naše momke!
            Last edited by mikara92; 27-10-17, 21:09.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Kako će izaći potvrda na zvaničnom, ako se ne traži?
              jbg, el moram uvek da crtam..
              igrac se ne trazi.
              a kao sto rekoh, i ako se bude trazio, nece biti nikakvih prethodnih spekulacija, vec bi izaslo kao zvanicna potvrda na zvanicnom sajtu.


              Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Rajt na debiju sa Bamberg 13 poena 5 skokova.
              Posto se pominjao kao pojacanje ostavih post ovde.
              ko ga je pominjao?
              o tome i pricam, nikad nije ni bio opcija.
              FILIPE ODLAZI!!!

              Comment


              • Reče Bogi da je Feldin bio na tankom ledu? I tu sam bio u pravu. . .lako je meni kad znam a vama lako kad imate od koga da naučite

                Comment


                • Wright je sada igrač Bamberga,nema kukanja i jadikovanja,neka ga Danguba oduči od košarke!

                  Comment


                  • Originally posted by Amon RA View Post
                    jbg, el moram uvek da crtam..
                    igrac se ne trazi.
                    a kao sto rekoh, i ako se bude trazio, nece biti nikakvih prethodnih spekulacija, vec bi izaslo kao zvanicna potvrda na zvanicnom sajtu.
                    Ček malo, sutra objave da je neko potpisao, šta to znači, da se nije tražio, pa se onda tražio ako se bude tražio ili se nije tražio ali se ipak pronašao ili...
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Reče Bogi da je Feldin bio na tankom ledu? I tu sam bio u pravu. . .lako je meni kad znam a vama lako kad imate od koga da naučite
                      Bogi nikoga nije terao. Ti si do sada to uradio sa 3 ili 4 igraca, plus trener.
                      Bogi je preneo informaciju da je na tankom ledu, a ti si kao pravi navijac pruzio podrsku igracima i nisi ih terao iz kluba. How yes no.
                      Opet se ponavljam, koji krasni ovakve persone obitavaju na forumu nije nikom jasno.

                      Comment


                      • Originally posted by Vlax View Post
                        Samo sto da je Gos dolazio ne bi dosao kao drugi nego prvi plej. Dakle to ne da nije promasaj nego je pravi potez dovodjenje Rocestija.
                        +6 (asistencija u proseku ).
                        Brojke su vrlo brutalne:

                        14/21 za 3, 20 poena, 6 asistencija, 24 PIR u ABA ligi.
                        16.8 poena, 6 asistencija, 2.3 skoka, 1.9 izgubljenih lopti, 18.8 prosecan PIR u evroligi.

                        To sve brutalnije izgleda uzivo, na terenu, za sada je Roch pravi vodja, ekstra motivisan i najbolji kada je najvaznije. Ne zaboravimo njegov pad i udarac u glavu u Kaunasu.
                        Da nam je tu Goss umesto njega, imali bi 0/4 jer teorije nema da bi mogli u neizvesnim zavrsnicama da se oslonimo na bilo koga. A na vise godina zaboravite, potpisao je i Kuzmic na 3 godine, pa smo dobili nekih 300k. Smesno za takvu razliku u klasi.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Kruzi prica da je Zagorac izmedju 500 i 600 hiljada cena koju Misko trazi ako je istina neka hvala..

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Kruzi prica da je Zagorac izmedju 500 i 600 hiljada cena koju Misko trazi ako je istina neka hvala..
                            a bamberg platio wright-a, 600k...pa krv ti jebem, kako ce taj zagorac da propadne ko zeton ako nastavi ovako da se precenjuje...ne bih to voleo naravno, ali sine bitno ti je da igras,mlad si, razvijas se, treba da se dokaze da moze da igra nba, posto ocigledno sada to nije uradio...A misko zalupio cenu, pogotovo sto su sada vec rosteri popunjeni...

                            Comment


                            • Originally posted by ivica14 View Post
                              a bamberg platio wright-a, 600k...pa krv ti jebem, kako ce taj zagorac da propadne ko zeton ako nastavi ovako da se precenjuje...ne bih to voleo naravno, ali sine bitno ti je da igras,mlad si, razvijas se, treba da se dokaze da moze da igra nba, posto ocigledno sada to nije uradio...A misko zalupio cenu, pogotovo sto su sada vec rosteri popunjeni...
                              Pa kontam da mu je cilj da krene da se bavi evropskom karijerom da nece da se vraca tamo, ako zeli onda bolje da igra razvojnu, bice interesantno ako ipak zavrsi u Partizanu objasnjenje oko cene al to opet nije nas problem. Guramo sa ovim sta imamo ako vec nema para i to je to, na polusezoni ako se Radicevic ne vrati kosarci prebaciti Radanova i to je to.

                              Comment


                              • Ima rezona, sutnes boljeg igraca koji se nije nesto pokazao da bi umesto njega stavio losijeg.

                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X