Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jel meze ovaj James Young otpisan u Baksima nije cetvorka al je kazu suter strast boza.
    Last edited by ajkisloba; 08-10-17, 10:53.

    Comment


    • Odlican, ali nam ne treba sad

      Comment


      • Kada biste na ovaj tim mogli da dovedete jednog igraca i kada bi bili ponudjeni Jenkins, Simonovic i Kuzmic, koga biste izabrali?
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Kada biste na ovaj tim mogli da dovedete jednog igraca i kada bi bili ponudjeni Jenkins, Simonovic i Kuzmic, koga biste izabrali?
          Kuzmic

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Kada biste na ovaj tim mogli da dovedete jednog igraca i kada bi bili ponudjeni Jenkins, Simonovic i Kuzmic, koga biste izabrali?
            Nijednog.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Kuzmic definitivno :-)
              Videcemo od tih igraca Kuzmic se za sada najlosije pokazao...

              Comment


              • Ma Kuzmic i da ostane bez ugovora na kraju ove sezone,u zvezdu se nece vracati.
                To je rekao i Covic na onoj konferenciji,ako se secate. Da mu nece drugi put ozivljavati karijeru.
                Inace Kuzma protiv Saragose u pobedi Reala 10p 5sk i 3bl...
                Last edited by Jimi22; 08-10-17, 15:36.

                Comment


                • Pricamo hipoteticki, jos jedan bek koji ume da probije, strec cetvorka ili petica koja je bila medju najboljim skakacima evrolige. Mislim da nemamo ni jedno ni drugo ni trece trenutno, pa zato pitam.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Da nije doslo do tih neplaniranih transfera (Gudura i Kuzmic) i uz jednu Mileroliku cetvorku,smeo bih se usuditi da kazem da bi imali jos jaci tim nego prosle sezone.

                    Comment


                    • Svake godine da nam ne odu najbolji igraci i da dovedemo igrace koji su dosli kao zamene za najbolje pored njih bili bi bolja ekipa. Nije neka nauka.

                      Comment


                      • Originally posted by Stefi View Post
                        Kuzmic definitivno :-)
                        Videcemo od tih igraca Kuzmic se za sada najlosije pokazao...
                        Sta je sve Covic izjavio
                        Koliko znam od je izjavio da od Rocestija nema nista...

                        Comment


                        • naravno, marsal se nije dugo zadrzao u baksima. pisem jer je bio pominjan kao eventualno pojacanje

                          Comment


                          • kakva je ovo tisina ovde 😂

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Kada biste na ovaj tim mogli da dovedete jednog igraca i kada bi bili ponudjeni Jenkins, Simonovic i Kuzmic, koga biste izabrali?
                              Kuzmić, mada ako moze Samujels, mozda bi smanjio cifru zbog Evrolige , bar na 300 hiljada. Bez zezanja ako postoji šansa treba ga uzeti, ovako samo pojačavaš rivala em mi još uvek imamo tu rupu.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Kuzmić, mada ako moze Samujels, mozda bi smanjio cifru zbog Evrolige , bar na 300 hiljada. Bez zezanja ako postoji šansa treba ga uzeti, ovako samo pojačavaš rivala em mi još uvek imamo tu rupu.
                                Na koji tacno nacin "pojacavate" rivala? Nije mi bas najjasnije, poslednji put kada sam proveravao bio je slobodan igrac.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X