Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rece covek evropskom

    Comment


    • Originally posted by Clash View Post
      FK CZ
      Ceniš da Toza Mijailović radi i neki skauting u slobodno vreme?

      On topic, možda je malo wishfull thinking, ali poprilično sam spokojan oko Muslija, cenim da nema ništa od toga.

      Comment


      • Speaking of Musli...Gde je, sta radi Miro Bilan?

        Comment


        • Ajmo neku alternativu Recimo Julian Gamble, nekada igrao na Miami univerzitetu. Igrao je u Belgiji prvo gde je bio zver apsolutna a prosle godine je imao i odlicnu sezonu u Bundesligi sa Bonom. Odlicne fizikalije znaci covek uopste ne deluje kao petica kako se krece i koordinaciju koju ima, dobar skakac, moze da spusti loptu na i s njom cak da igra. Zna da doda, ima razne poteze u postu. Defanzivac takodje solidan. Ima midrange. Bio bi jeftina opcija koja nikako ne moze da bude promasaj, jer je koristan igrac na terenu moze svasta.

          208cm 115kg, PF/C (lazna petica)
          Last edited by MannyCalavera; 07-08-17, 21:39.

          Comment


          • Moram priznati da sam ocekivao jos jedno pojacanje do sad, cisto jer pocinju pripreme. A Musli bi kod nas imao sigurno dobre brojke, sad kako bi to izgledalo i koliko bi bili zadovoljni je upitno. Pogotvo sto je covek sumnjive glave.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ajmo neku alternativu Recimo Julian Gamble, nekada igrao na Miami univerzitetu. Igrao je u Belgiji prvo gde je bio zver apsolutna a prosle godine je imao i odlicnu sezonu u Bundesligi sa Bonom. Odlicne fizikalije znaci covek uopste ne deluje kao petica kako se krece i koordinaciju koju ima, dobar skakac, moze da spusti loptu na i s njom cak da igra. Zna da doda, ima razne poteze u postu. Defanzivac takodje solidan. Ima midrange. Bio bi jeftina opcija koja nikako ne moze da bude promasaj, jer je koristan igrac na terenu moze svasta.

              208cm 115kg, PF/C (lazna petica)
              Pa šta ovom fali pa je tu gde jeste? Mislim lik sve ume kao što si rekao.

              Comment


              • Zna li neko kakva je situacija sa onim vlaznim snom o prelasku Bjelice u Mornar? Jesu li oni popunili roster na petici? Licne preferencije na stranu, oslobadjanje tereta njegove plate bi bilo ozbiljno pojacanje, jer bi nam u budzetu ostavilo lufta za malo skuplje pojacanje, na kecu ili na petici.
                Last edited by Dookie; 07-08-17, 21:49.

                Comment


                • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                  Pa šta ovom fali pa je tu gde jeste? Mislim lik sve ume kao što si rekao.
                  Pa pazi to je igrac koji je udario u plafon, ne moze da napreduje. Nece on u EL moci da divlja bas toliko, uz to nece biti nikada elite Defanzivac kao lazna petica. Drugo on ocigledno hoce da bude prva opcija u svakom timu, sto u EL ili kod nas ne bi dobio sigurno. Imao je i neko sranje u Francuskoj pre par godina sa vutrom. Lik je ono kulijana, mozda nema taj neki intenzitet i takmicarski duh. Ima tu gomila stvari. Samo kazem da u slabijim ligama igraci ne mora znaci da nisu dobri i da nemaju talenta, ali nije svakom put lak do kvalitetnog angazmana.

                  EDIT: Da imao je i dve sjebane koledz sezone zbog povreda. Tako da ima i to, ali je bio zdrav zadnje 3-4 godine...
                  Last edited by MannyCalavera; 07-08-17, 21:51.

                  Comment


                  • Originally posted by Clash View Post
                    FK CZ
                    Ja sam čuo da je prošle godine FK pronašao neke nou lajfere koji igraju Football Manager 10+ godina po par sati dnevno.

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Pa pazi to je igrac koji je udario u plafon, ne moze da napreduje. Nece on u EL moci da divlja bas toliko, uz to nece biti nikada elite Defanzivac kao lazna petica. Drugo on ocigledno hoce da bude prva opcija u svakom timu, sto u EL ili kod nas ne bi dobio sigurno. Imao je i neko sranje u Francuskoj pre par godina sa vutrom. Lik je ono kulijana, mozda nema taj neki intenzitet i takmicarski duh. Ima tu gomila stvari. Samo kazem da u slabijim ligama igraci ne mora znaci da nisu dobri i da nemaju talenta, ali nije svakom put lak do kvalitetnog angazmana.

                      EDIT: Da imao je i dve sjebane koledz sezone zbog povreda. Tako da ima i to, ali je bio zdrav zadnje 3-4 godine...
                      Aha, a verovatno je stvar karaktera onda. Vidim da je lik agilan, da ume i da povede loptu i da igra licem ka košu, i atleta je, može i da šutira. Posebno bi mogao u Evroligi zbog deficita centara. E sada ako on nije motivisan, to je druga priča.

                      Comment


                      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                        Aha, a verovatno je stvar karaktera onda. Vidim da je lik agilan, da ume i da povede loptu i da igra licem ka košu, i atleta je, može i da šutira. Posebno bi mogao u Evroligi zbog deficita centara. E sada ako on nije motivisan, to je druga priča.
                        Ne kazem ja da je to 100%, ali je verovatno i s godinama to bolje bilo. Znam da te prve sezone u Francuskoj je imao probleme. Pazi posle je sabio u Belgiji, i presao u Bundesligu. Covek je ocigledno sazreo donekle i tamo igrao dobro. Kazem opet to je neka jeftinija opcija koja bi opet bila top 5-6 import recimo u ABA ligi ali bi mogla u Evroligi da odradjuje posao u nekoj manjoj roli i deo nekog tima. Ima dobar skillset, to stoji.

                        Comment


                        • Originally posted by Gandalff View Post
                          Ne ume.. Upravo mu je to jedna od slabijih strana.. Bezopasan je van reketa..
                          Inache, ako moze, pakuj Lessorta..
                          A Musli tu caruje...

                          Lakše je zamisliti Feldina, Dangubu i Lesorta kako u atraktivnoj kontri
                          tako i u spuštanju roletne ...ništa dalje.

                          Comment


                          • Meni je recimo zao sto nismo ni probali da uzmemo Qvale-a, koji je potpisao za Lok. Kuban. Recimo i to bi bila dobra opcija. Igrac sa iskustvom i stalno je napredovao.

                            Comment


                            • Kakav crni Musli,pa moja strina ima vecu misicnu masu od njega,plus mu je kosarkaski IQ manji od broja patika.Da ne pominjem ciji je ostrasceni navijac.

                              Ako Bog da i ako uprava ima pameti,zasijace crni americki "dijamant" pod nasim obrucem.On moze da zakuca sa Muslijem na ledjima i da pride ponese konstrukciju kuci.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Ajmo neku alternativu Recimo Julian Gamble, nekada igrao na Miami univerzitetu. Igrao je u Belgiji prvo gde je bio zver apsolutna a prosle godine je imao i odlicnu sezonu u Bundesligi sa Bonom. Odlicne fizikalije znaci covek uopste ne deluje kao petica kako se krece i koordinaciju koju ima, dobar skakac, moze da spusti loptu na i s njom cak da igra. Zna da doda, ima razne poteze u postu. Defanzivac takodje solidan. Ima midrange. Bio bi jeftina opcija koja nikako ne moze da bude promasaj, jer je koristan igrac na terenu moze svasta.

                                208cm 115kg, PF/C (lazna petica)
                                Uh, jedan od mojih vlaznih snova. Gledam Nemce povremeno i zapao mi je za oko, njemu je i trener Pedja Krunić, čovek sa ovih prostora bio prošle sezone i znam da je baš nahvalio rad sa njim. Lepe brojke, baš i nekako je onako atraktivan igrač, ali mislim da još ima ugovor sa Bonom.

                                Comment

                                Working...
                                X