Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Kako sad ovo kad je predstavljanje za vikend?
    Dolazi na četvrtu
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • licno misljenje da od milera nema nista, jer se provlaci kroz maxsport,hotsport i tako te portale, oni bas nista ne mogu da ubodu 😂

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        jebi ga ja sad tek video
        izaslo mi na twiteru pa sa, procitao tek sad kad si napsiao obratio sam paznju na datum
        Šta ´ebiga a moja trošna srčka
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • +10000000000003266587556
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Zna li se zasto Bamberg hoce da se otarasi Kvinsija?

            Comment


            • Ne znam zasto bi se Bamberg odricao Quinceya i zasto bi ga stavljali na trojku? Oni na 4 imaju Luku i Harrisa, na 5 Radosevica i Rubita. Mozda zele da dovedu nekoga umesto njega?
              Kako god, ako iko ima losiji roster od Zvezde u evroligi trenutno, to su oni.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Dolazi li koji igrač? Zna li se šta. Da ne listam 1000 str

                Comment


                • Ne se znaje, Zare igra!
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Zato sto zabar nije zadovoljan sa njim a ni Kvinsi sa njim...
                    Kontakti postoje, Misko to lagano zavrsava, pitanje je sta ce nasi odluciti...

                    Comment


                    • Daj ljudi da se ne zajebavamo. Ako postoji i 1% sanse da se Miler potpise uraditi to odmah. Pa pola onog Milera sto je igrao kod nas(a on moze jos bolje od toga) bi nam podiglo timsku igru za bar 80%. Covek bi nam pokrpio sve rupe koje trenutno imamo skok, ucestvovanje na strani pomoci, kreacija, zastita obruca, izmisljanje poena kada zatvore Zlocestija....

                      P.S.
                      Mada kad malo bolje razmislim iako je imao 7,5 skokova u proseku, protiv Fenera je imao samo 2 skoka. Da mi to ipak zaobidjemo....ako ne igra dobro protiv Fenera nije on za nas.

                      P.P.S.
                      Ne zaboravite da je i prvi put kad je dolazio kod nas isto izlazio iz povrede. Kako inace mislite da mi potpisemo drugacije igraca koji u svakom trenutku vredi vise od milion $???
                      P.P.P.S.
                      Evo Laza ce spakovati Bjelicu sa masnicom ako Bamberg zeli zamenu
                      Ne moraju nista da doplate ;)
                      Last edited by Ivan9; 06-10-17, 07:46.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        Daj ljudi da se ne zajebavamo. Ako postoji i 1% sanse da se Miler potpise uraditi to odmah. Pa pola onog Milera sto je igrao kod nas(a on moze jos bolje od toga) bi nam podiglo timsku igru za bar 80%. Covek bi nam pokrpio sve rupe koje trenutno imamo skok, ucestvovanje na strani pomoci, kreacija, zastita obruca, izmisljanje poena kada zatvore Zlocestija....

                        P.S.
                        Mada kad malo bolje razmislim iako je imao 7,5 skokova u proseku, protiv Fenera je imao samo 2 skoka. Da mi to ipak zaobidjemo....ako ne igra dobro protiv Fenera nije on za nas.

                        P.P.S.
                        Ne zaboravite da je i prvi put kad je dolazio kod nas isto izlazio iz povrede. Kako inace mislite da mi potpisemo drugacije igraca koji u svakom trenutku vredi vise od milion $???
                        P.P.P.S.
                        Evo Laza ce spakovati Bjelicu sa masnicom ako Bamberg zeli zamenu
                        Ne moraju nista da doplate ;)
                        I Apica i Bjelcu i Keselja. Pa valjda je bolje da Bambergu da dobije cak 3 igraca[emoji23]

                        Comment


                        • Pa to
                          Da im jedan proigra opet bi bili u plusu u odnosu na Milera.
                          Samo da se ne sete i da nabave neki gradski splav...

                          Comment


                          • Bjelkan bi mogao bas dobro da redja police po marketima u Bambergu. Ima visinu, a i tehniku

                            Comment


                            • Last cut je za kojih 7 dana, valjda se i to gleda.
                              Ja sam covek fin i suptilan.

                              Comment


                              • Ne znam koliko je realno ovo za Milera, ali bi njegov dolazak bio veoma značajan upgrade za ovaj tim. To je čovjek koji donosi instant kvalitet što je i pokazao prije dvije sezone, kada je od Zvezde koja je bila potpuno bezidejna napravio TOP 8 ekipu. Sa Ročestijem na pleju, Feldinom, Dangom i Lazom iz drugog plana, podrškom u vidu Pera i Lesora ispod koša, ova ekipa bi imala šansi da bude na pragu onoga što je prošlogodišnja uradila u EL.

                                Ako je istina ovo za odnos Trinkijerija i Milera, to se vjerovatno da pojasniti Trinkijerijovom željom za kontrolisanim napadom, što kod Milera ne pali. Toga je bio svjestan čak i Radonja, koji je bio diktator za sve igrače, ali je osjetio da sa Milerom više dobija ukoliko ga pusti da "podivlja" uz blagu korekciju. Uostalom, to je radio i sa Markusom pa mu se isplatilo u oba slučaja. Ukoliko dovedemo Milera i ukoliko je blizu nivoa od prije dvije godine, to je vrhunsko pojačanje. Ne treba uzimati u obzir prošlu sezonu u divljem Makabiju gdje se nije znalo ko pije, a ko plaća.

                                Treba samo zamisliti sliku pune Arene, 20 000 ljudi koji navijaju, dok Miler i Lesor lete po terenu...

                                Meni ovo ne izgleda loše

                                Comment

                                Working...
                                X