Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto ne igra kod Trinkieria nema neke veze sa nama...100 trenera, 100 razmisljanja. Imamo primer Djenke koji je u Milanu kod Repese bio cesto van 12, pa dodje kod nas i ponovo iskida sezonu. Od znacaja je naravno i to sto je Miller kod nas vec prosao taj proces adaptacije i sl. Sto se zdravlja tice cim je Bamberg potpisao ugovor na 2 god sa njim jasno je da su kolena u stanju za EL kosarku. E sada sa kosarkaskih aspekata mozda bi i mogli naci nekoga ko bi bolje "legao" ovoj ekipi ali Miller bi svakako bio pojacanje u svakom vidu, o onom Milleru pre 2 sezone da i ne govorimo . Ponovo i da je sve realno (ne znam koliko jeste ili nije) da izadje iz ugovora veliko je pitanje gazdinog aminovanje. Svi znamo kolika njegova sujeta zna da bude, a znajuci nacin odlaska Millera i sve ostalo posle nekako najrealniji scenario njegovog povratka bi mi bio da znacajno mu budu smanjena primanja ( a videli smo koliko je i Miller slab na $). Cak mislim da je neko bas i ovde pisao da je jos letos nam Miller se nudio/nudjen ali su iz kluba dali negativan odgovor.
    Svakako mislim da bi povratak Millera bio odlicna stvar, bilo ko da malo popravi situaciju u reketu ali da se ja pitam mozda bih ipak ovog puta preskocio Djenka scenario i pokusao sa nekim drugim resenje npr. Ndour (ako su bile tacne info za platu)

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      Sta kazu kako je sale zadovljan cirbesom?
      sta ima sale da se izjasnjava, cim ga makabi nije zadrzao jasno je da raspad od igraca

      Comment


      • Pa ako je imao povredu, ne znaci da je zaboravio skakati. A Zvezda evropski etabiliranog kakav je Miler ne moze dovesti onog momenta kada je u punoj snazi. Prosto se moramo kockati i nadati se najboljem.

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Bozo Djumic nam je sigurica.
          Kolena su mu ok.

          Comment


          • Nije bezveze ovo Lazino razmišljanje i sigurno većina pomisli isto što i on. Ali opet gde da odbiješ Kvinsi Milera, čovek je majstor i kad ga ne ide.

            Comment


            • Originally posted by Johnny Rotten View Post
              Znaci, adios Jankovic?

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
              Realno, dečko je višak.

              Što se Kvinsija tiče, sasvim sam siguran da je Luka našima preneo tačno kako stoje stvari, tako da ako bude realizacije nećemo dovoditi invalida već igrača spremnog da igra.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Kvinsi bi trebalo da potpise za vikend[emoji23]
                Zna li neko koliko je primao u Bambergu.
                Last edited by Laza Kacanski; 06-10-17, 07:55.

                Comment


                • Nije Gerd iz 1974, nije Diter iz 1976, a NBA mu je dosadio pa za koji dan pocinje da zivi u Beogradu, I prvo ce posetiti Kalemegdan!

                  TWit koji je Misko Raznatovic postavio da vam uhvati mustuluk.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by djuras View Post
                    ako je zdrav i ovi hoce da ga puste neka nam ga misko zapakuje u roku od odmah
                    Originally posted by Daba View Post
                    Nije Gerd iz 1974, nije Diter iz 1976, a NBA mu je dosadio pa za koji dan pocinje da zivi u Beogradu, I prvo ce posetiti Kalemegdan!
                    To je Miškov tvit kd je dolazio prvi put

                    Comment


                    • Šta reći, veliko dobrodošao!!!Ako je došao.
                      Last edited by Hogar; 05-10-17, 23:08.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        To je Miškov tvit kd je dolazio prvi put
                        jebi ga ja sad tek video
                        izaslo mi na twiteru pa sa, procitao tek sad kad si napsiao obratio sam paznju na datum
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Comment


                          • 'ladan tuš

                            Comment


                            • Kako sad ovo kad je predstavljanje za vikend?

                              Comment


                              • Sta ti Lazo pricas

                                Comment

                                Working...
                                X