Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim mnogima smetaju Antićeve godine. Samo da napomenem, Felipe Rejes je sa 35 godina izabran u najbolju petorku Evrolige!

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Od Pere dobijas jednu trojku po tekmi sa tim njegovim sutom za 3, jer uzece 3 suta i nabosce jednu recimo. Sta ces za to vreme da izgubis je pitanje. Pera da juri Printezisa, Singletona, Voronsevica, Melija itd. I to sam samo nabrojao klasicne cetvorke, sta je sa hibridima SF/PF tipa Derrick Brown, Honeycutt Bice ko Benny Hilla da gledamo

      Mora Pera na 5 da bude sa kakvom god rollom bude bio.
      Pa ni Bjelica nije u cvijetu mladosti a nikako mi se ne svidja kad igra na 4
      Ako bi morao da biram, prije bi izabrao bi Antica za tih 15-20 min.

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Vec vidim raspravu sledece godine ako Teodosic odluci da se vrati i zavrsi karijeru u Zvezdi. Uzas, ne mogu da verujem, dovode igraca na poziciji sipke, odbrane nidje, ispusena lula, umesto da smo doveli onog Pena iz Barselone, vidi ga kakav je atleta ki upisan mi dovodimo ovog kilavog bradonju koji pusi k'o Turcin, Covicu pederu i neznalico, cepam sezonsku, jebem ti tak'u kosarku, sad kad nas svi naguze preko ovog mrcenog Teodosica koji stolicu ne moze da sacuva, bla, bla,...

        Slabo nama ide ovaj sport, mozda ne bi bilo lose da se rasformiramo kao klub. Ionako nam je dobro krenulo u fudbalu pa da se ljudi ne pate s tim nekim nebitnim sportovima.
        Svaka cast.Koliko je Pero sad los vidim po tome sto navijaci Fenera placu po drustvenim mrezama sto odlazi, toliko neki ljudi kod nas placu zato sto dolazi.Treba da nam inponuje sto jedno takvo svetsko i evropsko ime zeli da zavrsi svoju prebogatu karijeru u Zvezdi.Ubedjen sam da ce Pero imati dobru sezonu, donece preveliko iskustvo i bice mentor ovim mladim igracima, Lessortu, Jankovic, Jovanovic, mozda i Bjelici.
        Last edited by Manda77; 11-09-17, 23:25.

        Comment


        • Originally posted by Nebojsa View Post
          Ne treba sacekati prvi mec, vec prvih deset meceva, ali neke stvari su prosto stvar logike, ma koliko neki glumili da logika ovde ne vazi i odlazili na svoj happy place gde se sve savrseno uklopilo i Pero je MVP Evrolige.
          A jel ti bilo logično pred početak prošle sezone da imamo 15 pobeda u EL?

          Comment


          • Originally posted by Pejko View Post
            Ono kad dodjes da procitas pozitivne reakcije,a umesto toga vidis nezahvalne ljude,sledece godine bi voleo Samardziskog da nam dovedu,kolko smo mi nezahvalni,pa to je strasno.

            Bio je već.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ama ljudi nemojte zamenjivati teze. Pero dobrodosso- fsli nam cetvorka kraj price.

              Comment


              • Dobrodoslica Peri, izuzetno ce znaciti za ove nase mlade talentovane igrace. Iskusan je, ima jos dosta toga da ponudi igracki.
                Nije bas da nam donosi nesto novo u igri, ali svakako ce znaciti i ja sam zadovoljan.

                Citajuci unazad stranice bio sam ubedjen da @Srdjan88 troluje.
                Nemoguce da stvarno mislis da je na ovaj nas sadasnji tim bolje dovesti Antica nego Dzonsa..

                Na onoj grupnoj slici, gde nam fali jos jedan igrac, mislim da je u pitanju tamnoputi igrac pored Lessorta.
                Ne znam kako vama izgleda, ili sam ja istripovao nesto.

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  po meni, ako stvarno imaju jos jednog igraca u planu...jedino sto ima smisla jeste 3/4 atleta sa dobrim sutem za 3
                  neki kalina type , ili bar simonovic

                  a keselj pravo u kafic
                  Jedino ima smisla da dovedu kombo beka, koji ce da menja Feldina i plejmejkere.
                  Last edited by many men; 11-09-17, 23:37.

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Svaka cast.Koliko je Pero sad los vidim po tome sto navijaci Fenera placu po drustvenim mrezama sto odlazi, toliko neki ljudi kod nas placu zato sto dolazi.Treba da nam inponuje sto jedno takvo svetsko i evropsko ime zeli da zavrsi svoju prebogatu karijeru u Zvezdi.Ubedjen sam da ce Pero imati dobru sezonu, donece preveliko iskustvo i bice mentor ovim mladim igracima, Lessortu, Jankovic, Jovanovic, mozda i Bjelici.
                    Svetsko i evropsko ime... Cemu toliko lozenje jbt. Potcenjujete Zvezdu kao klub tim klinackim lozenjem. Delujete kao oni klinci sto misle da u Nba igraju vanzemaljci.

                    Ovo me podseca na to kad je Ajzea Ostin potpisao pa se ljudi lozili da ce biti mvp evrolige za koju godinu, ili kad je Sofo potpisao pa opet lozenje bilo. I Rakocevic se vratio u Zvezdu pa znamo kako se zavrsilo, nemojte od Antica da pravite O'Nila.

                    Comment


                    • Pre mislim da ce biti u pitanju neka laka skocna 3-4, zaista nam to fali trenutno u nasem timu.

                      Comment


                      • Originally posted by mikara92 View Post
                        Vidim mnogima smetaju Antićeve godine. Samo da napomenem, Felipe Rejes je sa 35 godina izabran u najbolju petorku Evrolige!
                        Felipe Reyes je i duplo bolji kosarkas od Pere Ima i to.

                        Uz sve to prosle godine je bio tezak kanal, jednostavno to su godine gde je taj pad izuzetno ostar i desi se nekom u 33, nekom u 35, nekom u 37. Uostalom pricamo o retkim stvarima tipa Bourousis iz Laborala pre 2 godine, Reyes pre par i sl. Desi se to tu i tamo, ali je daleko od neceg uobicajenog, zato je ludo pricati o tome mogao je Reyes, sto da ne i Pero

                        Comment


                        • E sad može Džons, al Perry
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Ima li nekih informacija da možda dovodimo još nekog igrača ili samo želja?

                            Comment


                            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                              Ima li nekih informacija da možda dovodimo još nekog igrača ili samo želja?
                              Pominje se amerikanac, niko ne zna ime i da razotkrijem sve tajne, nije na unutrašnjim pozicijima. Ne pitajte me ništa, ni meni nije jasno

                              Comment


                              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                                Ima li nekih informacija da možda dovodimo još nekog igrača ili samo želja?
                                Koliko ja znam trebalo bi, ali vidis da se nista ne zna sa ovom nasom upravom.Danas jedno, sutra drugo.

                                Comment

                                Working...
                                X