Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srdjan88 View Post
    Antic u Arlanti za 18 min imao 4.2 skoka. Dzons u Klivlendu za 10 min 2.4. Na forumu Dzonsu skakacka masina, Antic lelemud kome je mrsko pomeriti dupe
    Sa 25 i 32, tri godine u kosakraskom smislu znace razlicite stvari. Onaj prvi udje u najbolje godine, onaj drugi na kraj karijere. Your point?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Srdjan88 View Post
      Antic u Arlanti za 18 min imao 4.2 skoka. Dzons u Klivlendu za 10 min 2.4. Na forumu Dzonsu skakacka masina, Antic lelemud kome je mrsko pomeriti dupe
      U svoj prajmu Antic je klasa za Jonesa, ALi mi sada imamo Antica jednom nogom vec u penziji, i Jonesa u svom prajmu.

      Comment


      • Originally posted by Srdjan88 View Post
        Na forumu Dzonsu skakacka masina
        ajde to i nekako, imao je solidne skakacke brojke
        nego postade covek preko noci i rim protector i pnr defanzivni specijalista

        Comment


        • Originally posted by Srdjan88 View Post

          No dobro, necu vise.
          Nemoj.

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            Nemoj.
            +99999999999
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Profi analiza jedne naše stranice za Jankovića: " Taj decko ( Janković ) ne zna po zemlji da hoda , nije trenutno za KLS ligu , ni po telu ni po psihi, ni po tehnicko-taktickom znanju. THE END.

              Comment


              • Originally posted by djuras View Post
                ti bese onaj sto je pitao za david stocktona, sin tamo nekog bivseg kosarkasa?
                Auuu druzeeee

                Comment


                • ,, el, ovaj Rakičević sin onog prgavog iz Zvezde?...ali uopšte nije na ćaleta..."
                  Last edited by Wingwalker; 11-09-17, 22:35.

                  Comment


                  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                    Profi analiza jedne naše stranice za Jankovića: " Taj decko ( Janković ) ne zna po zemlji da hoda , nije trenutno za KLS ligu , ni po telu ni po psihi, ni po tehnicko-taktickom znanju. THE END.
                    Daj link...meni se cini da je momak super.

                    Comment


                    • Sezona 15/16, Antic u Feneru 21 min, 8 poena, 4.3 sk. Za 3 37%. To je u EL. U timu koji je otisao na F4. Shvatate li razliku izmedju Fenera i Lokomotive iz prosle sezone? Pa Kuzmic je manje igrao u Panati a Pero je u sezoni 15/16 imao bitnu ulogu, i igrali su fajnal for.

                      Comment


                      • Kolko ja znam prosla sezona je bila 16/17.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          12 dobrih igraca ne cine dobru ekipu. To sto imas 12 igraca od kojih nijedan nije kanal, ne znaci da ti tim kao takav nece biti kanal. Da se razumemo, ne mislim da ce Zvezda biti kanal ali smo ekipa koja ima itekako rupa u nekim aspektima igre.

                          Kontrola skoka na obe strane ce biti problematicna. Druga postava nema maltene nikakav suterski potencijal (osim ako se ne desi neko cudo i Keselj se vrati u 2010). PnR odbrana ce biti veoma problematicna kad nije na terenu Lessort. Ima jos stvari koje nisu dobre i problematicne.
                          Ovo za suterski potencijal i nije bas u potpunosti tacno. Mislim da Radicevic nije nista losiji suter od Woltersa, zatim na dvojci smo prosle godine imali, kao rezerve Gudurica i Lazica (racunam da je Djenka bio noseci na toj poziciji), ove godine su rezerve Feldinu isti taj Lazic i Dobric, ispada da je napravljena rokada Guduric - Dobric. Ovde mogu i da prihvatim. Na trojci smo imali Dangubica, koji je pocinjao utakmice i recimo Simona kao rezervu, iako je vecinu vremena provodio a poziciji 4. Ovde je umesto Simona tu Keselj. Svakako proslogodisnji Simon, bez obzira na to kako ce Keselj odigrati, jer ono sto je Simon igrao prosle sezone je bilo tako retko, da ne verujem da cemo skoro opet gledati. Videcemo kako ce Alimpijevic u reketu kombinovati, ali mi mirise da ce Bjelica i Jankovic igrati na cetvorci, a Pero i Lesort na petici. E sad i Bjelica i Jankovic umeju da odapnu i moze se reci da imaju solidan sut, sto se za Mitrovica ne moze reci, a sa Perom na petici mi dobijamo sut i sa te pozicije, mada je i Bjelica umeo da sutira i prosle godine.
                          Na stranu sto necemo gledati bas takvu podelu, vec miks onih koji pocinju i onih koji ih menjaju. Sa odlicnim suterima, sto Feldin i Rocesti jesu, plus sto mislim da je Dangin sut pre povrede prosle godine bio izuzetno pouzdan. Dobric isto ume da podesi pracku, Lazic gotovo da ne promasuje kada je sam u uglu. Mislim da cemo biti potentni u sutu. Pre svega na poziciji pleja, gde smo prosle godine bili prilicno tanki, jer i Jovic i Wolters nisu vrsni suteri.

                          Comment


                          • Originally posted by crni_redstar View Post
                            Daj link...meni se cini da je momak super.
                            Hajde bez nasilnog reklamiranja raznih FB stranica ovde.
                            Last edited by Nebojsa; 11-09-17, 22:36.

                            Comment


                            • Odoh da spavam...Kakvi ste bre namcori ne moze covek ni da se poraduje kad stigne novi igrac...odmah mu nadjete 100 mana i duplo vise zamena... laku noc
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                                Sezona 15/16, Antic u Feneru 21 min, 8 poena, 4.3 sk. Za 3 37%. To je u EL. U timu koji je otisao na F4. Shvatate li razliku izmedju Fenera i Lokomotive iz prosle sezone? Pa Kuzmic je manje igrao u Panati a Pero je u sezoni 15/16 imao bitnu ulogu, i igrali su fajnal for.
                                Aj sad izvadi Sofovu statistiku, koliko je tek on dominirao i gde je sve igrao...

                                Comment

                                Working...
                                X