Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Ako mi kazes jednu utakmicu u kojoj je Pera dominirao POD KOSEM, zadnjih 5 godina, evo ja cu da te stavim u signature kao boga ove igre.
    Fora je da kao sto rece, skok je i lani bio problem. Bili smo na zacelju EL sto se skoka tice. E pa ja tebe pitam, jel mislis da ce Lesor, Antic, Bjelica, Jovanovic i Jankovic da budu losiji u skoku od Kuzme, Bjelice, Mitra i Simona? Ja mislim da ce biti bolji, pogotovo u defanzivnom skoku. Pero dobro gradi pod kosem, ocekujem da popravimo defanzivni skok a ofanzivni verujem da Lesor moze biti na nivou Kuzmica.

    Comment


    • Ročesti bi u Beograd trebalo da stigne u utrorak. On će leteti iz Los Anđelesa za Istanbul, a u Beograd bi trebalo da sleti oko 19.30.

      Comment


      • Ako dovedemo dzonsa onda smo jebeno jaki! Ja se nadam. Onda antic ima tezinu nevidjenih razmera.

        Comment


        • Originally posted by Srdjan88 View Post
          Fora je da kao sto rece, skok je i lani bio problem. Bili smo na zacelju EL sto se skoka tice. E pa ja tebe pitam, jel mislis da ce Lesor, Antic, Bjelica, Jovanovic i Jankovic da budu losiji u skoku od Kuzme, Bjelice, Mitra i Simona? Ja mislim da ce biti bolji, pogotovo u defanzivnom skoku. Pero dobro gradi pod kosem, ocekujem da popravimo defanzivni skok a ofanzivni verujem da Lesor moze biti na nivou Kuzmica.
          Fora je sto smo mi lani igrali na manje poseda nego sada. Ako se ponovi takav procenat uzimanja skoka, primacemo po 80 u proseku, a necemo toliko davati.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Радичевић, Добрић, Кешељ, Милко и Перо је веома критична петорка. Рецимо Волтерс, Гудурић, Дангубић, Милко и Дион је мени доста боља. Видећемо на шта ће све ово личити.

            Задовољан сам неким играчима прелазним роком, али ми ипак када боље размислим делује да нисмо доводили плански толико и да нисмо имали јасну концепцију шта тачно желимо. То је оно што се с Радоњићем није дешавало.

            Comment


            • Originally posted by Srdjan88 View Post
              Fora je da kao sto rece, skok je i lani bio problem. Bili smo na zacelju EL sto se skoka tice. E pa ja tebe pitam, jel mislis da ce Lesor, Antic, Bjelica, Jovanovic i Jankovic da budu losiji u skoku od Kuzme, Bjelice, Mitra i Simona? Ja mislim da ce biti bolji, pogotovo u defanzivnom skoku. Pero dobro gradi pod kosem, ocekujem da popravimo defanzivni skok a ofanzivni verujem da Lesor moze biti na nivou Kuzmica.
              Da mislim. Bjelica je ocajan skakac, a godinu je stariji. Pera verovatno najgori skakac na svojoj poziciji u EL. Mitrovic je za Jankovica Rodman u skoku. Simonovic je takodje bolji skakac i od Dangubica i od Dobrica ko god stane na 3, a bogami i od Jankovica.

              Ja kazem da je skok bio ogroman problem prosle godine i jedan od najvecih krivaca zasto nismo igrali top 8, a ne samo prica oko povrede Jovica. Ima ove ekipa prednosti u odnosu na proslogodisnju ali u skoku cemo biti jos veci kanal sa ovom postavom...

              Comment


              • Ovi transferi kao sto su Keselj i Pero, deluju kao da se neko namiruje preko zvezde...nekog kosarkaskog smisla bas i nemaju.

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Ročesti bi u Beograd trebalo da stigne u utrorak. On će leteti iz Los Anđelesa za Istanbul, a u Beograd bi trebalo da sleti oko 19.30.
                  Zar nije bio najavljen za ponedeljak? Hmm, mogli bi da ga opalimo po dzepu i pre nego sto dodje. To + donacije i eto nama jos jednog pojacanja.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Радичевић, Добрић, Кешељ, Милко и Перо је веома критична петорка. Рецимо Волтерс, Гудурић, Дангубић, Милко и Дион је мени доста боља. Видећемо на шта ће све ово личити.

                    Задовољан сам неким играчима прелазним роком, али ми ипак када боље размислим делује да нисмо доводили плански толико и да нисмо имали јасну концепцију шта тачно желимо. То је оно што се с Радоњићем није дешавало.
                    Drugi deo posta je poenta celog prelaznog roka.

                    Comment


                    • Skok je bio problem, jeste problem, i bice problem, zato sto da bi ti u EL mogao da se nosis sa njihovim igracima pod kosem ti treba 2-3 miliona.

                      Comment


                      • Originally posted by Srdjan88 View Post
                        Fora je da kao sto rece, skok je i lani bio problem. Bili smo na zacelju EL sto se skoka tice. E pa ja tebe pitam, jel mislis da ce Lesor, Antic, Bjelica, Jovanovic i Jankovic da budu losiji u skoku od Kuzme, Bjelice, Mitra i Simona? Ja mislim da ce biti bolji, pogotovo u defanzivnom skoku. Pero dobro gradi pod kosem, ocekujem da popravimo defanzivni skok a ofanzivni verujem da Lesor moze biti na nivou Kuzmica.
                        Kuzmic ima te jake noge, snazan stav i kupi sve kad se zagradi. Lesort je samo skocan i nizi od kuzme. Skroz su razliciti. Treba lesortu ihaha da bi dosao na nivo kuza. Bjelica je tu idalje, slazem se za simona i mitra da su lose gradili kos, od jankovica ne znam sta da ocekujem, ali kad pogledam ovako-kuz je bio zver i neko ko je zakljucavao reket.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Ovi neki transferi kao sto su Keselj i Pero, deluju kao da se neko namiruje preko zvezde...nekog kosarkaskog smisla bas i nemaju.
                          Ne verujem da je (samo) to. Ima tu i onog cistog podilazenja navijacima, i neki put me uplasi kako Covic dobrp zna na sta se ljudi ovde loze. Od bespotrebnog nadgornjavanja sa Partizanom do ovih pojacanja na poziciji šipke.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Радичевић, Добрић, Кешељ, Милко и Перо је веома критична петорка. Рецимо Волтерс, Гудурић, Дангубић, Милко и Дион је мени доста боља. Видећемо на шта ће све ово личити.

                            Задовољан сам неким играчима прелазним роком, али ми ипак када боље размислим делује да нисмо доводили плански толико и да нисмо имали јасну концепцију шта тачно желимо. То је оно што се с Радоњићем није дешавало.
                            Potpisujem. Kako je u julu izgledalo, ovo izgleda kao premija. Ne bismo trebali da pitamo gde smo bili 2011.g. nego gde smo bili pre dva meseca. S tog stanovista, odlicno smo prosli. Ali, niko ne treba da me uverava da se ovakav razvoj dogadjaja planirao. Dobro smo prosli, vrlo dobro...

                            Comment


                            • Keselj je cist visak. Ali ako je on bio cena da bi se poguralo za Lesorta i Feldina, onda se isplati itekako.

                              Comment


                              • Ja nemam problem sa tim da priznam da sam kosarkaski laik, posebno za neke ljude ovde koji to daleko studioznije i duze prate i kojima je to mozda i profesija...Prosto se vodim nekom analogijom sa fudbala, posto se tim sportom bavim vec vise od 20 godina...klizeci start, duel, pozrtvovanost su stvari koje su posledica motivacije, tog nekog osecaja pripadnosti ekipi, timskog duha u mnogo vecoj meri od atleticizma ili snage, ako uzmemo u obzir da su svi profi sportisti fizicki spremni u dovoljnoj meri da izdrze napor jedne utakmice...prosto tako gledam i skok u kosarci, verovatno gresim ali je to samo my 50 cents...nista vise...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X