Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by the soul assassins View Post
    Fener placa deo Perinog ugovora iz poslednje godine.

    Turci daju 940k, mi ostalih 60.

    Bravo za upravu, ali je to moglo i bolje.
    Ko zna, mozda smo mi zamolili Turke da nam daju Peru, a da mi odustanemo od tog miliona za Gudurica. Sretni mi, sretni oni, sretan Pero...

    Comment


    • Ja ne mogu da verujem da neko poredi Antica i Dzonsa. Stvarno izgubim volju da napisem komentar nakon nekih upisa. Trabunjate o skoku a lani pod kosem imali Kuzmica, Bjelicu i Mitrovica. Sem Kuzmica ko je tu skakac? Antic ce da bude top pojacanje, sa Lesorom ce da dominira pod kosem.
      Petorka Rocesti, Feldin, Dangubic, Antic, Lesor je bombona. Dobra napadacki dobra i defanzivno, moze se vrteti pik sa Lesorom, svi sem njega prete u sutu za 3 sto francuzu otvara prostor pod kosem. No bitno je kenjati o Perinom skoku. Covjek igrao dba fajnol fora u zadnje dvije godine sa solidnom minutazom, u prvoj skoro 20 minuta na terenu. Velikih strucnjaka odje ima.

      Comment


      • Niko ne spori da nam igrac tipa Kevin Jones vise odgovara, ali ocigledno da mi za takvog nemamo para jer bi ga doveli. Mada nama Anticeva plata ne znaci mnogo, tako da ako se ima para dovedce se jos jedan igrac, ako se nema, ne bi dosao i da nismo doveli Antica.

        Comment


        • https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...39363276783617

          Izgleda da ipak drzimo palceve da jos neko dolazi
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            Ja ne mogu da verujem da neko poredi Antica i Dzonsa. Stvarno izgubim volju da napisem komentar nakon nekih upisa. Trabunjate o skoku a lani pod kosem imali Kuzmica, Bjelicu i Mitrovica. Sem Kuzmica ko je tu skakac? Antic ce da bude top pojacanje, sa Lesorom ce da dominira pod kosem.
            Petorka Rocesti, Feldin, Dangubic, Antic, Lesor je bombona. Dobra napadacki dobra i defanzivno, moze se vrteti pik sa Lesorom, svi sem njega prete u sutu za 3 sto francuzu otvara prostor pod kosem. No bitno je kenjati o Perinom skoku. Covjek igrao dba fajnol fora u zadnje dvije godine sa solidnom minutazom, u prvoj skoro 20 minuta na terenu. Velikih strucnjaka odje ima.
            Ako mi kazes jednu utakmicu u kojoj je Pera dominirao POD KOSEM, zadnjih 5 godina, evo ja cu da te stavim u signature kao boga ove igre.

            Comment


            • Svaki tim ima nedostatke, i oni sa 30-40 mil. jbg, treba ceniti to što imaš, možda nikad nećeš imati to što bi želeo.
              Struka je odabrala, naše je da navijamo ...
              Attached Files
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                Ja ne mogu da verujem da neko poredi Antica i Dzonsa. Stvarno izgubim volju da napisem komentar nakon nekih upisa. Trabunjate o skoku a lani pod kosem imali Kuzmica, Bjelicu i Mitrovica. Sem Kuzmica ko je tu skakac? Antic ce da bude top pojacanje, sa Lesorom ce da dominira pod kosem.
                Petorka Rocesti, Feldin, Dangubic, Antic, Lesor je bombona. Dobra napadacki dobra i defanzivno, moze se vrteti pik sa Lesorom, svi sem njega prete u sutu za 3 sto francuzu otvara prostor pod kosem. No bitno je kenjati o Perinom skoku. Covjek igrao dba fajnol fora u zadnje dvije godine sa solidnom minutazom, u prvoj skoro 20 minuta na terenu. Velikih strucnjaka odje ima.
                Izvini sto ti rusimo sneska.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Ako mi kazes jednu utakmicu u kojoj je Pera dominirao POD KOSEM, zadnjih 5 godina, evo ja cu da te stavim u signature kao boga ove igre.
                  makedonija - srbija EP 2013.

                  Comment




                  • Dva dobra druga, dva prijatelja..

                    Comment


                    • Originally posted by Nebojsa View Post
                      https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...39363276783617

                      Izgleda da ipak drzimo palceve da jos neko dolazi
                      A da se ne lozimo vise ta tri polja su FMP igraci

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Ako mi kazes jednu utakmicu u kojoj je Pera dominirao POD KOSEM, zadnjih 5 godina, evo ja cu da te stavim u signature kao boga ove igre.
                        https://www.youtube.com/watch?v=cqeSJPvSk4Q

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post


                          Dva dobra druga, dva prijatelja..
                          Јадни ми кад другови заиграју на терену заједно.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ako mi kazes jednu utakmicu u kojoj je Pera dominirao POD KOSEM, zadnjih 5 godina, evo ja cu da te stavim u signature kao boga ove igre.
                            Brate ne vredi...

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              A da se ne lozimo vise ta tri polja su FMP igraci
                              Oni se ne racunaju u puzle, i naravno da ovde nije isti broj igraca koji ce doci, vec ukupno 15. Bice onih iz FMPa, ali siguran sam da ce doci bar jos jedan visoki, stvarno mislim da ovi nadi nisu skrenuli sa uma.

                              Spoiler
                              Doduse, sve su mrtvi belci, nista crno i skocno
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by djuras View Post
                                makedonija - srbija EP 2013.
                                Dobro tu je na ivici time frame-a koji sam postavio, doduse u repki. U repki je i Kalnietis top 5 plej zadnjih 10 godina

                                Comment

                                Working...
                                X