Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Godinama smo imali i kilavog Luku na 4ci, Radenovica.. Na centru Stimca, Bjelicu. Slazem se da su Kuz, Cirbes i Kvinsi izuzeci. Ovo znaci da ce se juriti 4ka koja je puna atletike u sebi. Mislim, ocigledno je da sam medju retkima koji odobrava ovaj potez

    Jedino mi se ne svidja njegova cena koja nije mala, i plasim se tog odnosa sa saigracima i kako ce se uklopiti.

    Comment


    • Jedan radnik pobjednik će mi pomoći da provarim ovaj doručak.

      Comment


      • tek bi bilo suludo davati neke velike pare za nusli. svi pricaju o njegovoj dobroj sezoni a malaga hoce da ga se ratosilja!

        Comment


        • Originally posted by Maverick88 View Post
          Muslija smo mi hteli i prosle godine koliko se secam,bilo je razgovora i pre par nedelja jos ali je on tada cekao jace EL ponude tj Barsa Efes isl,i trazio je dosta para,tako da nije ovo nista novo
          Bilo je priče, zatim se okrenuli Milutinovu i Kuzu i na kraju Kuz, Milko i Tompson...nadam se da su i sada samo priče. Nije on loš centar, ali mi nekako nikada nije delovao nešto preterano (da ga ne uvredim) inteligentno ni u Partizanu dok je bio, nekako mi je uvek bio nedorečen i prelaz iz juniorske na seniorsku košarku mu je očito bio traumatičan...tek je u Španiji nešto odigrao a i to stavljanje na "stendby" od strane nekih klubova koji su bili zainteresovani za njega pokazuje da nije to materijal koji treba preplatiti.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Godinama smo imali i kilavog Luku na 4ci, Radenovica.. Na centru Stimca, Bjelicu. Slazem se da su Kuz, Cirbes i Kvinsi izuzeci. Ovo znaci da ce se juriti 4ka koja je puna atletike u sebi. Mislim, ocigledno je da sam medju retkima koji odobrava ovaj potez

            Jedino mi se ne svidja njegova cena koja nije mala, i plasim se tog odnosa sa saigracima i kako ce se uklopiti.
            Luika, Raden i Bjelica su igraci s visokim kosarakim IQ-em, Stime je sve svoje nedostatke nadoknadjivao borbenoscu na terenu i odnosom prema saigracima van terena. Musli nema ni jedno ni drugo. Ovo bi bio katastrofalan potpis i za teren i za svlacionicu, nije mi jasno gde je Covicu mozak.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Jedino mi se ne svidja njegova cena koja nije mala, i plasim se tog odnosa sa saigracima i kako ce se uklopiti.
              Pa ima li boljeg razloga da okrnemo glavu od ove opcije? Al cini mi se da je zavrsen posao, dace bog da fax opet zakaze.

              Comment


              • Nadam se da se nece dogovriti sa Muslijem.Propustiti Lesorta zbog njega je suludo.
                Tacno je da je Musli dosta iskusniji od Lesorta,ali bi mi ta centarska linija toliko mlitavo delovala...
                U Lesortu bi konacno dobili toliko iscekivanu micku zver koju vredi istrpeti...
                Obestecenje za njega je smesno,a sigurno bi imao dosta manju platu od ovog.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Pa ima li boljeg razloga da okrnemo glavu od ove opcije? Al cini mi se da je zavrsen posao, dace bog da fax opet zakaze.
                  Ova ce centrala jednom da pogresi...

                  Comment


                  • Hoce li mi "najvatreniji" oprostiti ruznu proslost?

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      [img]http://i.imgur.com/M7vhsTC.gif[/img] Ostavi malo kokica...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Nek neko popravi fax
                        Last edited by ; 07-08-17, 19:54.

                        Comment


                        • Feldeine na prvom treningu...

                          20170807_213333.jpg

                          Comment


                          • Ne diraj faks mašinu!

                            Comment


                            • Je l done deal?


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Mene najvise zanima kako ce izgledati svlacionica po pitanju odnosa medju igracima. Dobra atmosfera je bila 50% Radonjicevih ekipa. Dejo kao i veliki treneri sa ovih prostora dosta paznje pridaju upravo tom segmentu
                                pri sklapanju timova.

                                Comment

                                Working...
                                X