Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    275k ali pod uslovom da provede u nba maksimalnih 45 dana. na 10-day u zavisnosti od iskustva moze zabosti i preko 100 soma. Sa jednim timom moze maksimum da potpise dva 10-day ugovora
    Da, to je to ... potom skoknu do Portorika, Venecuele, Filipina ... odigraju par meseci i popune budžet. nakupi se lepa kinta.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • 275k max minus 40% porez je prilicno mizerno po meni al ajde. Mislim da bar tome mozemo finansijski da pariramo.

      Comment


      • Ljudi malo olako shvataju taj porez. U americi jeste porez ogroman ako ces da ti lova stoji. Ako kupis, kola, kucu, stan vec imas odbitak. Ako ulozis u biznis jos vise. Tako da to i ne bude bas 40-50% kao sto ljudi misle.

        Mi treba da gadjamo one igrace koji su prosle godine ostali u d ligi i reskirali. Kellyu i jeffersonu prosle godine nije palo na pamet da dodju u evropu. Izgubili su godinu i sad vise nece da reskiraju
        Last edited by NateHuffman; 08-09-17, 15:01.

        Comment


        • Originally posted by Wook View Post
          Za Munforda citam da je na radaru par NBA klubova, tako da nista od decka. Dobice sansu da se izbori da udje na neki roster, ako ne razvojna i cekanje sanse.
          Ako je tako odlicno, mislim da mozemo bolje od njega, i mislim da nije tip igraca za nas trenutni roster, sto sam i vise puta objasnjavao i analizirao.

          Comment


          • Izgleda da smo blizu dogovora sa Rocestijem.

            Comment


            • Kakav bre sad Rocesti, zar opet mrtvi belac ?!!

              Comment


              • Zar Covke nije izricito rekao Rocesti NE dolazi? Covek sta god kaze suprotno garantovano.

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Izgleda da smo blizu dogovora sa Rocestijem.
                  Kakav sada Rocesti? Otkud on,kada je jednom i Covic naglasio da ne dolazi...

                  Comment


                  • Ako je Ročesti opet došao u razmatranje znači ništa od Morisa. Njemu sam se baš nadao.

                    Comment


                    • Rajs, Manford, Moris, Ročesti, Grejndžer, Kuper, Vilijams-Gos, Kalnijetis, Lukas, Pulen...
                      Nazire li se kraj?
                      Ni Klivlend nam parirati ne može Alimpije strpljivo bira šerifa koji će nas pokušati odvesti na F4
                      Last edited by mikara92; 08-09-17, 17:30.

                      Comment


                      • Ne znam nista, samo sam video poruku kad sam dosao sa basketa.Sad videh da je Airball napisao da je on bio prvi pik i pre vise od mesec dana.Svakako odlican igrac.

                        Comment


                        • Izgleda ipak Rebić.

                          Comment


                          • Može Mekel.

                            Comment


                            • Dobro ajde vracaj Vuka.

                              Comment


                              • Bojan Popovic?

                                Comment

                                Working...
                                X