Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vraca nam se Mekel?

    Comment


    • Munford OUT
      Rajs IN
      Kalnietis IN
      Ajmoooo)))))

      Comment


      • Ovo što je napisao Šarac je za čistu desetku i nema se šta dodati. Mi raspravljamo o igračima koji su se provukli kao mete ili koji su se nama dopali. Sve je ok i normalno dok se ne počne sa zadrtim stavom, ja sam najpametniji znam bolje, a ostali lupaju. Ja sam pikirao tog igrača i samo on valja. Šta zna Alimpije, Čović, šta je znao Radonjić. Samo malo poštovanja i normalniji razgovori i naravno da dovedemo dobrog pleja.

        Comment


        • Originally posted by Chupa View Post
          Vraca nam se Mekel?
          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

          Comment


          • Originally posted by kum žoržo View Post
            Dobro jutro.

            Pazljivo pratite Eurobasket, a i nema kasnih utakmica....
            Prepelić ili Vojvoda, trećeg ne prihvatam

            Comment


            • bice lesor odlican igrac.. al za jedno 2-3 godine..
              pojesca taj nama zivaca samo tako, sve sto mu ne bude islo na metar od kosa, bice izgubljena lopta...

              ps. nisam gledao #samokazem lol
              FILIPE ODLAZI!!!

              Comment


              • Originally posted by kum žoržo View Post
                Dobro jutro.

                Pazljivo pratite Eurobasket, a i nema kasnih utakmica....
                Markanen?
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by kum žoržo View Post
                  Dobro jutro.

                  Pazljivo pratite Eurobasket, a i nema kasnih utakmica....
                  Lipovij?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • I ja imam info da je sad odjednom veza Zvezda-Rajs! Koliko tu istine ima, pojma nemam. Kao želi da igra, želi da se odrekne visoke plate, e sad za koliki minimalac bi on igrao kod nas, nisam pametan. Sve mi to nevjerovatno zvuči. Kad bi on došao pa to bi bila bomba nad bombama, što bi Ivica Iliev rekao njega bi vrijedilo čekati i do 28. septembra
                    Last edited by mikara92; 04-09-17, 12:46.

                    Comment


                    • Evo na EP razara svaku tekmu, hvataju se protivnici za glavu, ne zna se da li je bolji u napadu ili odbrani. Čudi me da ga Lejkersi ne dovedu. Da ga sačakamo do januara?

                      http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/Tyrese-Rice
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Evo na EP razara svaku tekmu, hvataju se protivnici za glavu, ne zna se da li je bolji u napadu ili odbrani. Čudi me da ga Lejkersi ne dovedu. Da ga sačakamo do januara?

                        http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/Tyrese-Rice
                        Sto b`rekli Slovenci: Da ga pocakamo, ba?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nocas nakon odgledane utakmice jedini igrac koji mi se bas svideo je Brussino, ovo ostalo boranija.Manford prosecan igrac, nista vise od toga, u G-ligi ima puno takvih igraca koje mozemo odma da potpisemo, obican sivonje samo kos gledaju.Sto se tice Rajsa mislim da bi bio pun pogodak.U Barsi je imao mozda i najgoru sezonu, dok bi kod nas bi bio lideri i to bi mu bila odskocna daska za mozda jos jedan dobar ugovor, samo ne znam koliko mozemo da mu spustimo cenu, i koliko je realan za nas.

                          Comment


                          • Da se ponovim. Ako Riža dodje vodim vas sve na klopu kod Ming Li Fua!

                            Comment


                            • Kojeg datuma je utakmica sa Borcem?

                              Comment


                              • Rajsa hvatamo na porodični koncept. Igraće za kikiriki pirinač.
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X