Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A da se prebacite na temu KKP? Fali ljudima kvalitetnih upisa...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Biće njima Gos više nego odličan za ABA i Eurokup. Kad ga je Bobinator napadao na početku nimalo se nisam slagao. Nedavno su ponavljali polufinala i finale pa sam ga više pratio. Jednostavno one njegova odlična igra protiv recimo Laze, Jovketa, Djenke ne bi prošla ni blizu. Stalno se nekako previše uvlačio pa je morao šutirati iz teških pozicija. Još je bio ubedljivo najstariji. Dobar igrač ali za EL nivo nije.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Hecer nije el igrac, Volters je bolje resenje od njega. Takodje, nije tacno da je davao po 20 koseva, to na pocetku, kasnije je to drasticno opalo. Toliko su davali i igraci tipa Capin i Stiven Markovic kod Mute koji jesu solidni igraci, ali nisu za el nivo.

        Ne verujem da se raspravlja ovde o Gossu, a o Kuzmicu nije moglo jer je nas bivsi igrac.
        Hecer je u Aba ligi imao prosek od 16 poena, ali nije to poenta poenta je da je Gos jos bolji a potcenjuje se ovde kao neka ga. Mislim da ako pogresimo u vezi pleja debelo cemo da zalimo za Gosom, i mislim da je trebalo da mu damo tu cenu koju su trazili, ali sta je tu je.

        Comment


        • Goss je postao kosarkas Partizana i to je sada njihova stvar, ajde mi da se okrenemo nasim momcima
          siguran sam da nasi nece omanuti povodom pleja jer ne bi sigurno cekali ovoliko.
          Pri tom im tu mnogo jos stvari koje ce nase jos vise sada mobilisati i naterati na jos bolje.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Razlog nedolaska Manforda je jedan drugi igrač (razume se dosta ozbiljniji) koga lomimo neko vreme ali bezuspešno. Dogovor postoji sa Ksavijerom i verovatnije je da će njegov potpis biti objavljen nakon ovog turnira. Inače večeras prva tekma u 23:00h.

            To je po mojim informacijama razlog, a ne dolazak na pripreme.
            Last edited by Боги; 28-08-17, 15:22.

            Comment


            • Ma meni se Dabo svidja ovaj sadasnji sastav nije u tome stvar i cesto ih vidjam i znam da je atmosfera odlicna i dobri su momci. Samo ne volim kad se tako olako predamo u borbi za nekog igraca koga znam da smo hteli i jos ode kod njih, tako smo i sa Djurdjevicem proslo leto prosli i znamo kako se zavrsilo, kod nas sve deluje ma nema veze neka idu. Ali dobro cekamo sad nas izbor.

              Comment


              • Kad se sve zavrsi Bogi..nemoj slucajno da pises koji je to bio "ozbiljniji"...Ima cele godine da slusamo "naricanje" sto ga ne dovedosmo...bolje da zivimo u neznanju...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  Goss je postao kosarkas Partizana i to je sada njihova stvar, ajde mi da se okrenemo nasim momcima
                  siguran sam da nasi nece omanuti povodom pleja jer ne bi sigurno cekali ovoliko.
                  Pri tom im tu mnogo jos stvari koje ce nase jos vise sada mobilisati i naterati na jos bolje.
                  Lipovij, AJ, itd. Imamo mi nazalost istoriju dugog cekanja pa dobijanja...manjeg goluba. ;)
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Ma meni se Dabo svidja ovaj sadasnji sastav nije u tome stvar i cesto ih vidjam i znam da je atmosfera odlicna i dobri su momci. Samo ne volim kad se tako olako predamo u borbi za nekog igraca koga znam da smo hteli i jos ode kod njih, tako smo i sa Djurdjevicem proslo leto prosli i znamo kako se zavrsilo, kod nas sve deluje ma nema veze neka idu. Ali dobro cekamo sad nas izbor.
                    Djurdjevic je nesto drugo tu je najvise zasrao lazni cas Šćepan mali.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Radanov i Rakićević ostaju u Zvezde i dogodine, Lazarević i verovatno Simanić (ali tek kasnije) će u FMP, a između Davidovca i Apića će biti procena ko će biti taj 15. igrač u rosteru.

                      Četvorku očekujemo oko čuvenog last cuta

                      Prekosutra prva utakmica u Pioniru protiv Vršca

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Radanov i Rakićević ostaju u Zvezde i dogodine, Lazarević i verovatno Simanić (ali tek kasnije) će u FMP, a između Davidovca i Apića će biti procena ko će biti taj 15. Igrač u rosteru.

                        Četvorku očekujemo oko čuvenog last cuta
                        Plej? Nije da je vazna pozicija u timu, nego samo pitam... za druga.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                          Lipovij, AJ, itd. Imamo mi nazalost istoriju dugog cekanja pa dobijanja...manjeg goluba. ;)
                          Lipovij znas i sam kad je doveden i zasto da se ne lazemo. Sto se tice A.J. Price sta da radimo nemamo plateznu moc pa moramo da cekamo
                          ovo opet je drugacije Gros smo mogli da potpisemo procenjeno je da moze da se angazuje bolji.
                          Vidis i Bogi je napisao da su jurili nekoga i lomili, jebi ga nismo Makabi, Barcelona, Fener, Real to smo sto smo i
                          dobro je da uopste i postojimo u kakvoj zemlji zivimo.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Pa napisah gore izbija oči

                            Comment


                            • Ma daj bre dovedi Ratkovicu, moze Alimpijevic kao Night King da pretvara bivse grobare u vojsku

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Radanov i Rakićević ostaju u Zvezde i dogodine, Lazarević i verovatno Simanić (ali tek kasnije) će u FMP, a između Davidovca i Apića će biti procena ko će biti taj 15. igrač u rosteru.

                                Četvorku očekujemo oko čuvenog last cuta

                                Prekosutra prva utakmica u Pioniru protiv Vršca
                                Bold 1 odlicna stvar pogotovu zbog Radanova
                                Bold 2 ja bih pre Davidovca ostavio
                                Biold 3 daj brate ceo raspored svih pripremnih nemojmi tu na kasicicu dajes.

                                i vise budi ovfe nemoj samo da mi po twiteru saras.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X