Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Kad bi moglo sve ponovo...da razjurimo ove sto smo doveli pa opet u prelazni rok...nama sezona nije interesantna, bes kosarku daj pojacanja...
    Da, i ja se nesto mislim da razjurimo ovo sto je doslo (ajd, nek' Feldeine pored starosedelaca ostane), clean cut pre Bogoljubove penetracije u klub, pa da krenemo u kupovinu kako Bog zapoveda. Onako bahato, jer nam se tako moze...

    Comment


    • Ako čika Bogoljub ulazi u klub rastjerati onda sem Feldina sva pojačanja i dovesti brutalne igrače, da se sprdamo sa Željkovim Fenerom i Itudisovim Moskovljanima nemoj da bude što Bogoljube ranije ne dođe

      Comment


      • Originally posted by Hogar View Post
        Zašto se mora žuriti, šta onda sa reprezentativcima u svim EL ekipama kad će se oni uigrati. Nije baš da smo i u situaciji da ponudimo odmah 700-800 000 pa igrača dovedemo bez pregovora. Ovako mora da se izabere od onih što su preostali, da se obori cena, da se isposluju razni detalji ugovora.I klub i svaki igrač traže svoje uslove. Kao da ne bi svi bili srećni da smo bogatiji i da smo odmah doveli vrhunskog pleja i četvorku.
        Plej mora sto prije jer ce nam on biti osnova cijelog tima i od njegove uigranosti nam zavisi produktivnost ostatka tima. Cetvorku je najbolje poslije last cuta. Pazi, vecina reprezentativnih plejmejkera su uglavnom starosjedioci u svojim evropskim ekipama, dok ovi u NBA sezonu pocinju kasnije i prosto igraci tamo su dosta sposobniji u igri 1 na 1.

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Neka Bogoljub da para(ako išta da) da pokrijemo putovanja, iznajmljivanje dvorana, i još ponešto bilo bi puna kapa.

          Comment


          • Bogiju bilo žao kada je video zlopaćenje naših igrača po aerodromskim udobnim klupama, pa odlučio da bude sponnzor......čarter letova.
            To bi bilo i najbolje sponzorstvo od strane jednog bizmismena prema našem klubu još od ulaganja Miškovića jr. u fk...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Cigani ludaci nasli novu zanimaciju u gluvo doba prelaznog roka. Ismejavaju BOG-oljuba

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Bogiju bilo žao kada je video zlopaćenje naših igrača po aerodromskim udobnim klupama, pa odlučio da bude sponnzor......čarter letova.
                To bi bilo i najbolje sponzorstvo od strane jednog bizmismena prema našem klubu još od ulaganja Miškovića jr. u fk...
                bolje je da kupi jedan avion i pokloni ga KK ja mislim da bi sebe istog momenta svstao u besmrtnike ali ozbiljno.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  bolje je da kupi jedan avion i pokloni ga KK ja mislim da bi sebe istog momenta svstao u besmrtnike ali ozbiljno.
                  To bi bilo za sve pohvale! Pojačanje na poziciji visokoletača.

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    bolje je da kupi jedan avion i pokloni ga KK ja mislim da bi sebe istog momenta svstao u besmrtnike ali ozbiljno.
                    Sta bismo radili s njim sve i da nam ga kupi? Jedino da osnujemo turisticku agenciju kad se ne igraju utakmice ili da ga odmah prodamo pa od tih para da iznajmljujemo cartere. Odrzavanje, servisiranje, skladistenje aviona, gorivo, iznajmljivanje posade i milion drugih sitnih troskova, izasao bi nam taj avion na nos za godinu dana.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Piše SrbijaDanas da smo zainteresovani za Dzonsa....

                      SAMOKAŽEM

                      Comment


                      • Dragi Čovke pa što ne ode na odmor krajem juna, sad si našao piti kafu sa čika Bogoljubom kad je kraj prelaznog roka, ma bježi. Da su pili kafu u junu sad bi Vonamejker razigravao ekipu a Kvinsi Miler i Cirbes bi edukovali mlađe kako da ih Pionir zavoli

                        Comment


                        • Originally posted by Tesla/24 View Post
                          Piše SrbijaDanas da smo zainteresovani za Dzonsa....

                          SAMOKAŽEM
                          Mogao si slobodno da napises da je objavio X kako smo zainteresovani za Y, isti smisao bi imala recenica.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Mogao si slobodno da napises da je objavio X kako smo zainteresovani za Y, isti smisao bi imala recenica.
                            Objavio je X da smo zainteresovani za Y.

                            Comment


                            • Originally posted by Tesla/24 View Post
                              Piše SrbijaDanas da smo zainteresovani za Dzonsa....

                              SAMOKAŽEM
                              Pa šta ima slađe nego kad uzmeš bivšeg miljenika komšinice

                              Comment


                              • Originally posted by Tesla/24 View Post
                                Objavio je X da smo zainteresovani za Y.
                                Eto vidis kao lepo zvuci. Kao majmune nas pecaju tim vestima, cenim da jedno 80% takvih tekstova nastane tako sto neki "novinar" sedne ujutru ispred kompjutera i napise prvo ime koje mu padne na pamet. Toliko tog smeca ima da se niko vise ne trudi cak ni da demantuje, niti iko vise ozbiljno shvata te tekstove. Ali ce, naravno, pusti navijacki prst da klikne na svaku takvu izmisljotinu. Sto je, jel'te, poenta pisanja takvih "vesti".
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X