Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au Karic Festa u najavi. Ozbiljan potez ako dodje do realizacije. Napred Zvezdo!

    Comment


    • http://www.sportskacentrala.com/2017...-salje-ponudu/
      komentar:
      Povraca mi se od obojice.
      Ona siromasna Zvezda mi je bila 100 puta draza.
      jbg ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Jedan Cook da spere gorak ukus.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ne znam, nekako mi gadljivo da u klubu za koji navijam se nalaze takvi likovi. Nije racionalno znam, ali takav mi je prvi osecaj.
          Ma daj, Covic nam predsednik i vedri i oblaci u klubu, a gadljiv si na potencijalno ulaganje Karica.

          Comment


          • Pa eto, stvar je jasna, sezonu dve ce ulagati Karic a onda kada dodje vreme za privatizaciju kupice klub, Covic ce ostati kao menadzment. I to je to.

            Comment


            • Najviše bih volio da možemo sami da se finansiramo ali ne može. Realno nama je Idea hrvatske lopine Todorića bila sponzor pa se nešto nismo bunili.

              Comment


              • Nova emisija na KKCZTV

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Sta uopste znaci sami da se finansiramo? Zar ne treba uopste sponzore da imamo?

                  Comment


                  • Ovo sa Karicem je pravi prelazni rok Ama prica se o privatizaciji, pa izvolte ne treba se uopste plasiti toga. Kad vec imas igrace koji imaju lovu i hoce da udju. Jer tu se onda otvara i A licenca kao stvar koja postaje realna.

                    Comment


                    • BOMBA U CRVENOJ ZVEZDI : Bogoljub Karic ubacuje meleone u osiromasenu kasicu KK Crvene Zvezde (FOTO+VIDEO)
                      200 Komentara
                      Kvin Kuk novi plej Crvene Zvezde.
                      Koga briga!

                      Comment


                      • Paroljub Kvarić je bas poznat sto voli da rasipa milione inače...
                        Pravi Baja Patak glavom i bradom.

                        Comment


                        • Jao forum se više zapalio večeras nego kada je Lessort konačno potpisao

                          Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Daj tog malog Karica za pleja!!

                            Comment


                            • Slučajno se sreli u nekom kafiću u Budvi, i tako ...dešava se to. onako, bez pozadine.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by Achtung! View Post
                                Do kad će se pozivati na ovu otrcanu tezu " Ja samo izražavam mišljenje"? Nije ovo tvoj sajt ili privatna prćija pa da si zaštićen nekim amandmanom za sve gluposti koje napišeš.
                                Nego za početak se koncentriši na elementarnu kulturu.
                                Ovde sve može samo svoje mišljenje da se izrazi ne. Ovde možeš da pišeš samo ako većina tako misli. Ako ne, onda će da pljuju po tebi. Pišem sve samo ne gluposti. Danas 20 strana bilo čestitka. Kontam da je sa razlogom pravljen poseban topik gde će se pisati o stvarima koje nisu vezane za Zvezdu, za sport. Ako već postoje neka pravila, zašto bi bilo ikakvih izuzetaka. Čitkije je kada se udje ovde da odmah vidiš nešto vezano za temu a ne da lutaš 20 strana da bi našao. Pišem sve samo ne gluposti.

                                Comment

                                Working...
                                X