Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ihh kakve cice tamo propustas

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Cestitke Bogiju i RWD nek su zivi zdravi i kurati

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ihh kakve cice tamo propustas

        tt sa A5 u inat Mi6
        hahahahaha ja sam zaljubljen u dve zene u Sofi Marso i Moniku Beluci
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          hahahahaha ja sam zaljubljen u dve zene u Sofi Marso i Moniku Beluci
          švalerašu1
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Laki prosle godine zapoceo a Bogi i RWD ove godine nastavili sa najlepsim prelaznim rokom! Zivi i zdravi bili
            Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              Slabo idem na instagram tj nikako
              Dok ne zazvoni na vrata - nije pojacanje.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ovaj gif moze svaki dan celo leto da se kaci. Naopaki legenda steta sto nije stigao u seobi.

                Comment


                • Originally posted by Chupa View Post
                  Ovaj gif moze svaki dan celo leto da se kaci. Naopaki legenda steta sto nije stigao u seobi.
                  Vrbujte ga
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Vrbujte ga
                    ja sam pokusao ali je covek ozlojedjen i kaze da nece nigde da pise
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      ja sam pokusao ali je covek ozlojedjen i kaze da nece nigde da pise
                      Nek` dodje u Ustanak, da mu promenim misljenje
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • 2 insajdera dobila prinove hmmmm. Za koju godinu, to ce biti 4 insajdera ... majko moja, nema nam pomoci

                        Nek su oni nama zivi i zdravi i da budu cistih pelena jer prelazni je rok i nema se vremena za

                        Comment


                        • Originally posted by Daba View Post
                          hahahahaha ja sam zaljubljen u dve zene u Sofi Marso i Moniku Beluci
                          Hehe ljubav je ljubav, to je jedno..ovo onako, malo da se oci napare ....vidi sta sve ima po tom belom svetu...kakvi su trendovi itakoto...
                          Ovo ja samo malo tako dok cekam ta pusta pojacanja

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nacuo da nema nista od Nigela Gosa,i da bi Drejper mogao da nas pojaca u naredna par dana...ima li istine,a insajderi?

                            Comment


                            • Da li će Feldin igrati za reprezentaciju http://www.fiba.basketball/americup/...=event_round_1
                              igra se 25.08 - 03.09 ... kod Amera na spisku ima "potencijalnih" pojačanja koja se ponjinju.
                              The 16 players slated to take part in the USA training camp include: Billy Baron (Eskisehir Basket, Turkey); Rod Benson (Wonju Dongbu Promy, South Korea); Alec Brown (Windy City Bulls); Larry Drew II (Sioux Falls Skyforce); Reggie Hearn (Reno Bighorns); Darrun Hilliard (Detroit Pistons); Jonathan Holmes (Canton Charge); Ra’Shad James (Cedevita Zagreb, Croatia); Kendall Marshall (Reno Bighorns); Darius Morris (Rio Grande Valley Vipers); Xavier Munford (Greensboro Swarm); Marshall Plumlee (New York Knicks); Jameel Warney (Texas Legends); C.J. Williams (Texas Legends); Reggie Williams (Oklahoma City Blue); and Derek Willis (Grand Rapids Drive).
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Hehe ljubav je ljubav, to je jedno..ovo onako, malo da se oci napare ....vidi sta sve ima po tom belom svetu...kakvi su trendovi itakoto...
                                Ovo ja samo malo tako dok cekam ta pusta pojacanja

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Ovo ti bas nije trebalo da napises.
                                Mir, bando pokvarena i nevaspitana.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X