Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na koju foru da dovedemo Wilbekina? On za sezonu ne bi potpisao ispod 700-800k, a za dugogodišnji ugovor bi tražio i više po sezoni. Radi se o kompletnom igraču koji je izgradio ime i posle odlične sezone neće igrati za siću.
    Last edited by Storm; 12-08-17, 10:59.

    Comment


    • Midrange mu je bolji, spolja bas i ne. Mada on ima toliko pozitivnih stvari u svom arsenalu da se da oprostiti taj sut. Izvrstan defanzivac, fenomenalan ulaz iz svih uglova, malo turnovera, odlicno vrti pick i razigrava. Pazi imao je on sezone i gde preko 40% puca spolja ali realno nema konstantan shut. Ja bih mu to oprostio jer sve ostalo sto donosi je veliki plus za ekipu, uz to je mega pozitivac i dobar lider za svlacionicu.

      Comment


      • jbg i prosle godine se znalo da ce naci zamenu za jovica biti vraski tesko. da je vasa ostao prosle godine, mislim da bi ove taj problem bio resen. cak mici-radicevic mi deluje bas kao kompatibilna kombinacija. mislim da je kljucno naci igraca koji dobro vrti pik a ko je taj igrac blage veze nemam. nadam se da znaju u klubu

        @manny

        plasim se da bismo u tom slucaju imali dva slicna pleja, obojca dobri defanzivci koji nose dosta energije ali problematicnog suta. licno preferimam kombinaciju dva po karakteristikama razlicita pleja
        Last edited by NateHuffman; 12-08-17, 11:06.

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          jbg i prosle godine se znalo da ce naci zamenu za jovica biti vraski tesko. da je vasa ostao prosle godine, mislim da bi ove taj problem bio resen. cak mici-radicevic mi deluje bas kao kompatibilna kombinacija. mislim da je kljucno naci igraca koji dobro vrti pik a ko je taj igrac blage veze nemam. nadam se da znaju u klubu

          @manny

          plasim se da bismo u tom slucaju imali dva slicna pleja, obojca dobri defanzivci koji nose dosta energije ali problematicnog suta. licno preferimam kombinaciju dva po karakteristikama razlicita pleja
          Ima tu istine, sam sto je trenutno Craft neuporedivo bolji igrac od Radicevica. U generali najgora opcija je prvo dovesti rezervnog pleja kao mi. Kad znas ko ti je startni plej, onda zamenu trazis komplementarnu

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Kako možemo tražiti pass-first pleja i odbijati Pullena zato što to nije, a onda predlagati Wilbekina?

            Ali nekoliko baš super imena ima u vašim postovima, svakako ste mi umokrili maštu sada.
            Je l' Zisis ima ugovr negdje?
            Zizis je pod ugovorom sa Bambergom do 2019.
            This is the beginning of your day
            Life is more intricate than it seems
            Always be yourself along the way
            Living through the spirit of your dreams

            https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

            Comment


            • Scottie Wilbekin moze da mu prodamo pricu o porodicnom konceptu navijackoj atmosferi i naravno na foru dodjemo ti na kraju sezone to je sistem izgleda naseg predsenika vrhovnog boga i coveka koji se u sve mesa kao dijamant margarin.

              Comment


              • Kakav Vilbekin, malo realnosti ljudi. Nama na pleju treba dobar (ne fantastičan) skorer i vrlodobar asistent. Niko sem Simona prošle sezone nije imao dvocifren broj poena, što podrazumijeva da je bitna hemija i bolje 7 igrača sa prosjekom od 8p nego jedan Kit Lengford koji je ujedno i igrač i klub. Smiješni su mi ovi što žale za Micićem a 95% navijača prošle godine je htjelo da mu vidi leđa! Nama treba bolji igrač od njega, jedno je igrati u Tofašu, a sasvim drugi nivo igranje u Zvezdi pred najboljim navijačima Evrope, gdje je pritisak ogroman.
                Last edited by mikara92; 12-08-17, 11:20.

                Comment


                • Slazem se nama treba bolji igrac od Vase ali ima jedan mali kec a to je da nesme da trazi platu.

                  Comment


                  • Miciću želim sve najbolje u Žalgirisu. Na evroligaškoj sceni on se još nije dokazao. Naša glavna ofanzivna violina će biti Feldin. Ljudi došao nam je igrač direktno iz Panatinaikosa, lik koji se sprdao u Španiji. Brutalnije pojačanje nismo doveli u zadnjih ko zna koliko godina. Pored svega toga nađe se neko da priča o njegovim manama. Šta bi vi? Glavnog bek šutera Bostona ili Klivlenda? Treba da budemo srećni što možemo priuštiti jednog Feldina.

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      Scottie Wilbekin moze da mu prodamo pricu o porodicnom konceptu navijackoj atmosferi i naravno na foru dodjemo ti na kraju sezone to je sistem izgleda naseg predsenika vrhovnog boga i coveka koji se u sve mesa kao dijamant margarin.
                      Bez Sofije Rajovic tesko to moze da prodje...

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Nude nam ga, kao i na desetine drugih igraca..

                        Nismo u ozbiljnijim pregovorima za sad ni sa jednim plejmejkerom.
                        Cekamo li i tu last cut kao i na poziciji 4?

                        Comment


                        • Last kat se plejmejkerom ne moze da se ceka. Plejce se vrlo brzo rijesiti.

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post

                            Edit: Što se Pullena tiče, obe ruke dižem za. Prvo iz razloga jer je paklen igrač, gledam ga kako trpa trojke i ide na ulaz, nezaustavljiv. Drugo, pa Bilan u paru sa njim nije izgledao kao drvo, naprotiv. Ljudi ne shvataju koju smo mi sreću protiv Cedevite imali u Pioniru. Pullen nas je mešao i probijao kako je hteo. Mi smo imali jači tim i jači kolektiv, a da je na mestu onog mučenog White-a bio bolji malo stranac, kukala bi nam majka. Treće, iskustvo me je naučilo da kada se po našim forumima krene ponavljati neprestano da je neki "loš fit" za nas pored neskrivenog kvaliteta, onda znam da je to upravo igrač koji nam treba. A ja mislim da bi Pullen ovde porobio. Ne sumnjam da bi Čović dogovorio stvari koje se tiču "svlačionice" i pre potpisivanja ugovora, a ovde je, ako ja dobro procenjujem, pitanje igračeve cene.
                            Pullena, ako ima formu iz Cedevitinih dana, OBAVEZNO potpisati ako se ima para za to. Zajebavamo se mi na vrlo visokom nivou sa nasom sudbinom, ako takvog igraca (opet kazem, u onakvoj formi) ne zelimo da potpisemo. Covek ima sut, ima prodor i nije operisan od asistencija i PnR igre. Sta hocemo jos? Nema se para, covek hoce da dodje (koliko sam pratio) i sigurno hoce da se dokaze na EL nivou posle slabijih sozona u Rusiji. Mozemo mi da sanjamo i Ricea i Delaneya i Grangera i ostalo drustvo. Ostace to snovi. Potpisao bih Pullena i na samo jednu sezonu ako vec ne moze na duze.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              On bi nam legao vrhunski. Imas li predstavu koliki je taj znak pitanja i da li nam je dostupan. Mozda neko ima info dal je i on u onoj listi igraca koji nam se nude.
                              Pre Pullena mozda samo ovaj. Ali, ta varijanta pada verovatno u vodu zbog kinte.

                              Edit: Govorim o Willbekinu.
                              Last edited by drakon1; 12-08-17, 12:02.

                              Comment


                              • Meni je malo ova nasa prica da su svi skupi smesna. Pa ako su ti skupi ne vrhunski nego dobri igrac onda ne treba ni da ihras EL. Nama najskuplji igrac ima 350 hiljada sto je smesno. Generalno ovo je jedan jeftin tim sa dobrim potencijalom. Ali da li je to doviljno za EL? Partizan je Loa pre sedam, osam godina platio 550 hiljada. Ne moze se bas sve pazariti jeftino. Ako za neku poziciju ne treba zaliti pare to je play. Samo da se ne pogresi kao parrizan sa law-om

                                Comment

                                Working...
                                X