Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plej iskljucivo iz Evrope ili koji je igrao Evropsku kosarku.
    Tako kazu.

    Comment


    • To je logicno, ne mogu igrati sve djeca sa koledza ili iz fiba lige.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Plej iskljucivo iz Evrope ili koji je igrao Evropsku kosarku.
        Tako kazu.
        Ovo ne obecava, bar po meni.

        Comment


        • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
          Ovo ne obecava, bar po meni.
          Zasto?

          Comment


          • Neke od ideja (osim Drapera, Jacksona, Grangera, Van Rossoma, Ricea i ostalih koje sam naveo)..?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Ma Pullen dolazi, nema ko treći.

              Nzm da l je Ročesti negde otišao, a ako nije nek mu je daleka lepa kuća, daleko je on od svog zenita.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Zasto?
                Zato sto nemamo para za ozbiljnog afirmisanog igraca, tako da ocekujem nekog pleja druge klase, tipa Mekel. Nadam se da gresim, ali meni tako deluje.

                Comment


                • Samo da izbjegnemo Drapera.

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • To je meni debilizam iskreno govoreći. Zašto bi morao isključivo plej iz Evrope? Šta fali dovesti Kuka ili Morisa iz Amerike direktno ako se otvori situacija?

                    Comment


                    • Drejper,Grejndzer,Pulen, Rajs,Rocesti, DJ Cooper, Kalnietis mi padaju na pamet da su slobodni.
                      Neki od ne znaci i dostupni.
                      Jel ima jos neko?

                      Comment


                      • Mislim da ćemo se opredeliti na igrača koji prevashodno donosi poene. Od nabrojanih to su mi nekako Rajs i Pulen.

                        Rajs je misaona imenica da budemo iskreni, dakle Pulen, nemoj da lomite moždane vijuge za dž....samo ako je tačan info da isključivo dolazi plej sa evropskim iskustvom.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          To je meni debilizam iskreno govoreći. Zašto bi morao isključivo plej iz Evrope? Šta fali dovesti Kuka ili Morisa iz Amerike direktno ako se otvori situacija?
                          Verovatno se plase adaptacije, moguce greske. Bem li ga
                          I kako Cook ne zabode ugovor u NBA kad vec dve sezone dominira u Razvojnoj i vrlo dobro igra u predsezoni?

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Verovatno se plase adaptacije, moguce greske. Bem li ga
                            I kako Cook ne zabode ugovor u NBA kad vec dve sezone dominira u Razvojnoj i vrlo dobro igra u predsezoni?
                            Navedoh ga samo kao primeri.. Ima i dobrih drugih igraca iz Amerike koji bi nam svakako značili a bez angažmana su

                            Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Drejper,Grejndzer,Pulen, Rajs,Rocesti, DJ Cooper, Kalnietis mi padaju na pamet da su slobodni.
                            Neki od ne znaci i dostupni.
                            Jel ima jos neko?
                            Boldovani su sigurni preskupi.

                            Od ostalih, Pulen je sigurno nešto što nam sada nije potrebno. Kalnietis sumnjam da poseduje kvalitet za nas, jedino D.J Cooper.. Mada, postoji upitnik kod karaktera kod njega

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Navedoh ga samo kao primeri.. Ima i dobrih drugih igraca iz Amerike koji bi nam svakako značili a bez angažmana su


                              Boldovani su sigurni preskupi.

                              Od ostalih, Pulen je sigurno nešto što nam sada nije potrebno. Kalnietis sumnjam da poseduje kvalitet za nas, jedino D.J Cooper.. Mada, postoji upitnik kod karaktera kod njega
                              A da se vratimo na NWG? [emoji41][emoji41][emoji41]

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ja sam bio ubedjen da ce Cook u NBA.
                                Odlican igrac.

                                Comment

                                Working...
                                X