Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znaci mnogo? Kolko znam na F4 sve najskuplji timovi. Nesto mi se cini bliska povezanost.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      To da Milko ima 350.000 je teska budalastina
      Feldin 350
      Milko 270
      Laza 180
      Danga 160
      Jankovic 120
      Jovanovic 120
      Dobric 80
      Radicevic 140
      Lesort 170
      Otprilike su ove cifre
      Tesko da su ovoliko niske cifre, bilo bi dobro da jesu jer onda imamo stvarno jeftin tim, i ima sigurno prostora za jos 2 kvalitetna igraca.

      Comment


      • Originally posted by Chupa View Post
        Ne znaci mnogo? Kolko znam na F4 sve najskuplji timovi. Nesto mi se cini bliska povezanost.
        Mi svakako nismo u toj kategoriji...a sve te ucesnike smo mlatili...kako ti je to povezano?
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Timovi koji su najvise ulozili su imali i najbolji uspeh, tako mi je povezano

          Comment


          • Lazo , nema ti ovde Simanića ( a nije zanemarljiv), tako da sa njim,plus Keselj+ ovi iz FMPa plus plej, to je to , ovo su manje vise realne cifre.
            Last edited by Clash; 11-08-17, 15:35.

            Comment


            • Originally posted by Chupa View Post
              Milko 270
              Laza 180
              Danga 160

              Ovo mi je sve prenisko. Mislim Branka trazio Obradovic u Rusiju i mi mu damo 180k? Nesto mi tu ne stima.
              Izjavio je kako zeli da mu djeca odrastaju u Srbiji. Mislim da je to kljucni razlog.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Danga u četvrtoj godini ugovora 160??? Laza samo 180??? Ok ..nije to moja poenta.Samo želim da podsetim da je po rečima N.Č prošlpsenzonski tim koštao oko 3.5 miliona sa stručnim štabom .Kako je isplaćivan ,dobro znamo. Malo realnosti kod "dovođenja " novih igrača nije na odmet

                Comment


                • Matias Lesort je prvi Francuski košarkaš u dresu Crvene zvezde.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Sve vas nejebalo ala štancujete ove stranice. Ne mogu ni dijagonalno da stignem da pročitam. Bogi briši bar pola postova svaki sat vremena inače ću da dobijem otkaz i na poslu i kod žene
                    This is the beginning of your day
                    Life is more intricate than it seems
                    Always be yourself along the way
                    Living through the spirit of your dreams

                    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                    Comment


                    • Originally posted by Chupa View Post
                      Timovi koji su najvise ulozili su imali i najbolji uspeh, tako mi je povezano
                      Opet te pitam kakve to veze ima sa nama i kako to opovrgava moju tezu da ne znaci mnogo...mesas babe i zabe...mi smo pobedjivali sve te sa 10 puta vecim ulaganjima, znaci da je moguce i da pare ne igraju, nego ekipe..mi ne mozemo niti cemo moci u bliskoj buducnosti da se poredimo sa tim igrackama raznih milionera ili drzave...Inace su nam najveci promasaji upravo bile te "skuplje" investicije...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Nego sve razmisljam da je ostao i Bolden, pa Filin duo sve bi prstalo od trcanja, banana, kucanja. MiCke zveri i na 4 i na 5, gde bi nam kraj bio.

                        Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Opet te pitam kakve to veze ima sa nama i kako to opovrgava moju tezu da ne znaci mnogo...mesas babe i zabe...mi smo pobedjivali sve te sa 10 puta vecim ulaganjima, znaci da je moguce i da pare ne igraju, nego ekipe..mi ne mozemo niti cemo moci u bliskoj buducnosti da se poredimo sa tim igrackama raznih milionera ili drzave...Inace su nam najveci promasaji upravo bile te "skuplje" investicije...
                        Ne bih dalje o tome, po meni ulaganja u ekipu direktno su povezana sa uspehom na terenu, ne bas 100% naravno, ali u proseku da. A to da cemo opet skidati skalpove najskupljima to se slazem. Ali reci dal je ekipa jeftina ili skupa ne znaci mnogo po meni jednostavno nije tacno.
                        Last edited by Chupa; 11-08-17, 15:58. Reason: da ne sirim dalje

                        Comment


                        • Originally posted by Knipex® View Post
                          Sve vas nejebalo ala štancujete ove stranice. Ne mogu ni dijagonalno da stignem da pročitam. Bogi briši bar pola postova svaki sat vremena inače ću da dobijem otkaz i na poslu i kod žene
                          Radi se i pise se punom parom masina se upalila i sada nema stajanja
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Milko je prošle sezone imao ~$320k-350k, ove ili isto toliko ili $400k. To je rekao Čović na skupštini, nema šta da se raspravlja.

                            Comment


                            • Originally posted by Chupa View Post
                              Nego sve razmisljam da je ostao i Bolden, pa Filin duo sve bi prstalo od trcanja, banana, kucanja. MiCke zveri i na 4 i na 5, gde bi nam kraj bio.
                              To mi je danas isto proslo kroz glavu. Bas steta sto necemo videti kombinaciju na delu.
                              Ja sam covek fin i suptilan.

                              Comment


                              • Daj pleja.
                                Odma

                                Comment

                                Working...
                                X