Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Siroti smo to stoji,kuz i djenka su el igrači
    Koliko se ja secam je Kuz isto bio nazivan drvetom nakon epizode u PAO, a Djenka je bio kvazi Evrokup igrac i zgazena pogacica kada se vracao. Malo vise vere i manje kamikaze pristupa nikad ne skodi.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Pored svih kvaliteta i potencijala koji poseduje, karaktera koji je jako bitan, dužine ugovora i plate (ako je tačno, 130-150k)
      mi smo dobili premiju ... sve nogom u duuu ... dugačka je to priča.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Kuz i djenka nisu ulazili u svojim ekipama na kraju sezone. Daleko od dokazanih EL igraca kad smo ih mi doveli. Tako vazi gotovo za sva nasa pojacanja poslednjih godina uz po koji izuzetak. A naravno postoji jos uvek opcija da dovedemo nekog EL igraca na poziciji 1 ili 4. Jednog smo vec doveli Feldina.

        Comment


        • Ako je tacno da ce igrati za oko 150.000, i ako se zbog toga otvori mogucnost da se kupi kvalitetna 4., onda je ovo jedan od najboljih poteza u istoriji kluba...

          Comment


          • Za Feldina svaka čast

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              da dovedemo dva el igrača a prodamo ih 5 !

              Covke likes this.

              Comment


              • Jebote ne može čovek da ode i odmori malo duže, odmah sranje napravite

                Ajde da ne upozoravam, nismo deca.. Radujte se, konačno potpisasmo i tu dugo čekanu zver na centru.

                Dobrodošlica Matijase!

                Comment


                • Za te pare dovesti ovakvog igraca je premija!!! A sto se tice toga da lik nema sut i tehniku, pa kad bi jos to imao on bi medju top 10 pikova i odavno pikao basket za NBA ekipe.

                  Comment


                  • Konacno i zvanicno. Dobro dosao, nadam se da ces ispuniti nase ciganske zelje a to su pipanje vrha table, zakucavanja, energija, banane i slicno!

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Jebote ne može čovek da ode i odmori malo duže, odmah sranje napravite

                      Ajde da ne upozoravam, nismo deca.. Radujte se, konačno potpisasmo i tu dugo čekanu zver na centru.

                      Dobrodošlica Matijase!

                      Gde bi ti da ides? Kakav crni odmor?? Ti si posle onog otvaranja duzan da cucis ovde 24/7 dok ne sklopimo roster, pa makar to trajalo do januara. :P
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Siroti smo to stoji,kuz i djenka su el igrači
                        Kuzmic i Dzenkins su van Zvezde iskusili Evroligu utiskivanjem sopstvenog dupeta u klupe za rezervne igrace u Atini i Milanu. Jovic, Simonovic, Guduric i Mitrovic za sada nemaju jedan sekund Evrolige van Zvezdinog dresa a dvojica od njih ga nece imati ni sledece godine. Sam Bjelica ima vise evroligaskih sezona nego oni svi skupa da se saberu. Sta uopste znaci za nekog reci da je evroligaski igrac? Rebic maltene ima vise registrovanih evroligaskih utakmica nego Stefan Markovic koji je izmislio kosarku za njega po svakom bogovetnom osnovu.

                        Kapiram da ljudi dozive kao licnu uvredu to sto klub ne dovede igraca kojeg su oni izmastali u glavi nego nekog drugog, pa onda pisu svasta na racun tog dovedenog igraca ali ne vidim cemu takvo razmisljanje i takvo pisanje. I za Kuzmica su ljudi pisali da je drvo kad je dolazio a eno ga posle jedne sezone u Realu. Lako je napisati za bilo kojeg igraca da je ovo ili ono ali to jednostavno nije argument, nije sve sto se napise ni misljenje ni argument.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          Kapiram da ljudi dozive kao licnu uvredu to sto klub ne dovede igraca kojeg su oni izmastali u glavi nego nekog drugog, pa onda pisu svasta na racun tog dovedenog igraca ali ne vidim cemu takvo razmisljanje i takvo pisanje.
                          Morao sam samo ovaj deo da izdvojim ... e, u tom grmu leži zec
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Nebojsa View Post
                            Kosarka ide odredjenim smerom i to je nemoguce obrnuti. Mi smo imali srecu da je Radonja znao dobro da iskoristi teske i visoke centre i da smo nasli sjajne igrace u Bobiju, Majku i Kuzu, ali generalno, podrzavam sto dovodimo centra u skladu sa time sta radi ostatak Evrope. To je bilo neminovno da se desi, i nema razloga da od Coach Ala pravimo Dejovog klona. Dugorocno, sve je manje klasicnih petica i sve vise ovih Hajns/Danston tipova, pa sto pre pocnemo da razmisljamo na taj nacin, to bolje.
                            Razmislja se o takvim peticamo zato sto nema onih pravih, koji znaju da zidaju, da daju povratnu loptu,koji prave visak samim prusustvom u reketu, ovako je lakse da igras sa nekim nizim, koji moze da preuzme. spolja i vrtis pik.

                            Comment


                            • Kao da se zaboravlja da imamo još dva igrača na toj poziciji, cenim da će Bjelica biti prva opcija, makar u početku.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Vrlo sam zadovoljan centrom. Nek nam je on dobrodošao!

                                Comment

                                Working...
                                X