Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Dečko ti spominješ Juda najboljeg centra Evrope uz Hajnsa ,Dunstona nazivas drvetom? To su dokazani El igrači . . . Moje misljenje je da je Lesort DRVO i voleo bi da me demantuje. . . A dušebriznici sto prizivaju Bogija da opominje da pitam: Da li je ovo sekta pa svi mislimo i pričamo isto?
    Hmmm, na muci se poznaju juna...ehm, moderatorci...

    Comment


    • Dobrodošao, Mathias! Nadam se da su koševi u Pioniru i Areni dovoljno fleksibilni
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Dečko ti spominješ Juda najboljeg centra Evrope uz Hajnsa ,Dunstona nazivas drvetom? To su dokazani El igrači . . . Moje misljenje je da je Lesort DRVO i voleo bi da me demantuje. . . A dušebriznici sto prizivaju Bogija da opominje da pitam: Da li je ovo sekta pa svi mislimo i pričamo isto?
        Kao sto vidis, niko ti ne brise nista, ali malo kulturnije se ponasaj prema drugim clanovima foruma. I mozes slobodno i da razvijes svoju poentu da je Lesor DRVO, a ne samo da ponavljas papagajski i da ne doprinosis kvalitetu diskusije. Shvati kao krajnje dobronamerni savet.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Konacno Crnac na poziciji crnca,nisam previse upucen u kvalitete istog ali mi se svidje sto u klubu se nisu zaleteli za ispusenim mustiklama samo da bi doveli zvucno ime.

          Comment


          • Dobro nam došao Mathias, i da nam izlomiš par tabli u sezoni, onako bez ustezanja...

            ...kupićemo nove i lepše.

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Dečko ti spominješ Juda najboljeg centra Evrope uz Hajnsa ,Dunstona nazivas drvetom? To su dokazani El igrači . . . Moje misljenje je da je Lesort DRVO i voleo bi da me demantuje. . . A dušebriznici sto prizivaju Bogija da opominje da pitam: Da li je ovo sekta pa svi mislimo i pričamo isto?
              Moja poenta je da su oni sa 21 godina bili manje kosarkaski vesti od Lessorta, osim Juda. On veoma lako moze da postane taj tip igraca, gde moze da bude najbolji defanzivac Evrope i solidna napadacka opcija sa pristojnim repertoarom uz izuzetnu atletiku. I zasto ne bih pominjao Hajnsa covek je fantasticna petica za evropske standarde. Mi ne mozemo da dovodimo dokazane EL igrace to valjda znas, mozemo samo da dovodimo one koji ce to kod nas tek da postanu.

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Dečko ti spominješ Juda najboljeg centra Evrope uz Hajnsa ,Dunstona nazivas drvetom? To su dokazani El igrači . . . Moje misljenje je da je Lesort DRVO i voleo bi da me demantuje. . . A dušebriznici sto prizivaju Bogija da opominje da pitam: Da li je ovo sekta pa svi mislimo i pričamo isto?
                Prizivam jer si 100x ponovio da je drvo, a tvoju tvrdnju nisi obrazlozio. Udostoji nas barem tog i molim te ne budi bezobrazan prema drugim forumasima.

                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ako ne možemo da dovedemo dva el igrača a prodamo ih 5 onda je to tuga ! Naravno da mi ne brišete postove,fino i argumentovano iznosim misljenje,ne vredjajući ni jednog člana

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Ako ne možemo da dovedemo dva el igrača a prodamo ih 5 onda je to tuga ! Naravno da mi ne brišete postove,fino i argumentovano iznosim misljenje,ne vredjajući ni jednog člana

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Ako ne možemo da dovedemo dva el igrača a prodamo ih 5 onda je to tuga ! Naravno da mi ne brišete postove,fino i argumentovano iznosim misljenje,ne vredjajući ni jednog člana
                        Pa ni tih 5 nisu bili EL igraci dok to nisu postali u Zvezdi. A ne mozemo da dovodimo gotove i dokazane igrace jer nemamo pare za takvo planinarenje. NBA je digao plate i u razvojnim timovima, EL ekipe su povukle i placaju bolje, a mi kako se snadjemo, a rekao bih da se izuzetno snalazimo.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Ako ne možemo da dovedemo dva el igrača a prodamo ih 5 onda je to tuga ! Naravno da mi ne brišete postove,fino i argumentovano iznosim misljenje,ne vredjajući ni jednog člana
                          Koliko je tih dokazanih evroligasa bilo na pocetku prosle sezone? Koliko su ljudi razmazeni i misle da pare rastu na drvecu...tacno vam treba jedno malo podsecanje projekta "evropske Zvezde" i pustosi koji je taj projekat ostavio...Nikad necemo nauciti...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Ako ne možemo da dovedemo dva el igrača a prodamo ih 5 onda je to tuga ! Naravno da mi ne brišete postove,fino i argumentovano iznosim misljenje,ne vredjajući ni jednog člana
                            A inace, svi koji su sada u EL rodili su se tamo. Nismo bogati i moramo da funkcionisemo odgovorno i trzisno. Ovaj potpis je korak u tom smeru, mnogo vise nego da smo potpisali Bilana ili Parahukog, koje si predlagao.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Siroti smo to stoji,kuz i djenka su el igrači

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Siroti smo to stoji,kuz i djenka su el igrači
                                I zamisli da ti ja sad nadjem dva igraca sa kraja klupe kakvi su bili Djenka i Kuz...nisu ljudi po 5 minuta igrali...ti bi bio zadovoljan? Samo zato sto su bili clanovi EL ekipe...malo je to suplja prica...mi nikada nismo niti cemo moci da dovodimo igrace koji su imali neku ozbiljnu ulogu u EL..Feldin je cak najblizi tome...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X