Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konačnooo,Dobrodošlica Matijasu,da pokidaš u svetom dresu

    Comment


    • Kosarka ide odredjenim smerom i to je nemoguce obrnuti. Mi smo imali srecu da je Radonja znao dobro da iskoristi teske i visoke centre i da smo nasli sjajne igrace u Bobiju, Majku i Kuzu, ali generalno, podrzavam sto dovodimo centra u skladu sa time sta radi ostatak Evrope. To je bilo neminovno da se desi, i nema razloga da od Coach Ala pravimo Dejovog klona. Dugorocno, sve je manje klasicnih petica i sve vise ovih Hajns/Danston tipova, pa sto pre pocnemo da razmisljamo na taj nacin, to bolje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Sa tobom se isto tako slazu i skauti 76rs i selektor jedne od najjacih reprezetntacija Evrope! Oh wait!
        Igra li u Nba? Poziv za trikolore dobio proforme samo broj da popuni za treninge . . . Oh wait! DRVO!
        Videcete ubrzo

        Comment


        • Molim Bogisu da upozori ove trolere.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ica relax. Ta drva dominiraju na pozicija centra u Evropi vec godinama. Judo, Dunston, Hajns, Birch itd sve sama drva, sve startni centri najboljih ekipa Evrope.

            Comment


            • Svako na forumu ima pravo na mišljenje, nadam se da će biti sposobnih da se "pospu pepelom" kada Lesort porobi.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Ma sve je to ok. Samo kazem da mi se cini da to nikad nije bila nasa filozofija i da su nam klasicne petice bile kompetitivna prednost. Nekad su te undersized petice iskljucivo tu zato sto iz amerike ne mozes dovesti peticu vec cetvorku koju ce ti igrati na pet. Video sam na nekom klupu sa SL da je uzeo jedan sut. Mozda ima prostora da se to usavrsi. Druga upitna stvar je njegov kosarkaski IQ koji ovde nisu mnogo hvalili.
                U svakom slucaju nadam se da ce opravdati poverenje i da ce biti dobar koliko ga hvalite.
                Cirbes i Stimac nisu nista dominantniji od Lesorta, Bjelice i Jovanovica pa smo i tu sezonu nekako izgurali, sa sve Kvinsijem i Lukom na cetvorci. Imacemo mi i te periode s uguzivanjem, igrom ledjima i promasivanjem zicera kad Bjelkan bude na parketu.

                Ovaj tim po mom misljenju nece imati instant kvalitet za Evroligu koga god da dovedemo za pleja ali mi se dopada nacin na koji klub razmislja i sta hoce da postigne. Dovedeni su na duze ugovore uglavnom perspektivni igraci zeljni dokazivanja iznad kojih jos uvek postoji upitnik ali je na njima samima da taj upitnik izbrisu. Necemo biti ni toliko neiskusni kao sto se misli, sam klub je vec visegodisnji evroligas i zna kako taj sistem funkcionise i kakvi su zahtevi od tog takmicenja, a tu su Lazic, Dangubic, Bjelica i Feldein koji su vec sada iskusni evroligaski igraci (Bjelica mu dodje kao neki evroligaski Aspiriniks). Sacuvali smo i nesto kesha za cetvorku ako stvari krenu nizbrdo. Sad treba baciti svu pamet na to da se iskopa plej koji ce dobro leci na ovaj roster i imacemo letecu brigadu. U svakom slucaju, ako Alimpijevic dostigne nivo hemije koji je imao poslednji Radonjicev tim bice uzivanje gledati ovu ekipu na terenu i jedva cekam da sezona pocne da gledam ovu decu kako lete po parketu.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Mislim da ce ovo biti odlicno pojacanje za Zvezdu. Dobrodosao Matijas.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jos jedna stvar oko Lesora. On mora puno da radi kako bi upotpunio svoju igru. Sve elemente ima da bude jedan od najboljih visokih u Evropi, ali prioritet mora biti na popravljanju tehnike. Cini se da ima motoriku, samo se nije najbolje radilo sa njim. Sad je sansa da neke stvari usavrsi, centru u ABA su generalno tehnicki potkovani, i moci ce puno toga i da vidi i da proba. Fizicki ce sigurno biti najdominantniji igrac na Jadranu, u to ne sumnjajte.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Svako na forumu ima pravo na mišljenje, nadam se da će biti sposobnih da se "pospu pepelom" kada Lesort porobi.
                      Naravno, al ne mora istu priču da ponavlja 836 puta, nismo retardirani.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Igra li u Nba? Poziv za trikolore dobio proforme samo broj da popuni za treninge . . . Oh wait! DRVO!
                        Videcete ubrzo
                        Uopste mi nije jasno ovakvo razmisljanje... Mi smo u situaciji da dovedemo ili igraca koji ume da igra, ali nije fizicki dominantan, ili igraca kao Lessort, koji je fizicki zver, ali nema tehniku. Igraci koji imaju i jedno i drugo igraju u NBA, i kostaju vise nego nas ceo budzet.

                        Comment


                        • Dobrodosao. Konacno jedan igrac na poziciji crnca

                          Comment


                          • Originally posted by Chupa View Post
                            Ica relax. Ta drva dominiraju na pozicija centra u Evropi vec godinama. Judo, Dunston, Hajns, Birch itd sve sama drva, sve startni centri najboljih ekipa Evrope.
                            Dečko ti spominješ Juda najboljeg centra Evrope uz Hajnsa ,Dunstona nazivas drvetom? To su dokazani El igrači . . . Moje misljenje je da je Lesort DRVO i voleo bi da me demantuje. . . A dušebriznici sto prizivaju Bogija da opominje da pitam: Da li je ovo sekta pa svi mislimo i pričamo isto?

                            Comment


                            • Lessort bi mogao da nastavi niz odlicnih Zvezdinih centara. Welcome.

                              Da vidimo jos sta ce biti na kecu, pa da se da prognoza za ono sto nam sledi.

                              Sad videh jos i ovaj video sa Dobricem, Dangubicem i Keseljom. Ovaj zadnji mi je vrlo antipatican tip, ali mislim da ce da otkine sezonu u stilu Simonovica prosle godine.

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Igra li u Nba? Poziv za trikolore dobio proforme samo broj da popuni za treninge . . . Oh wait! DRVO!
                                Videcete ubrzo
                                Samo mi ako možeš pojasni ovo "Igra li u NBA?", misliš kao svi koji ne igraju u NBA su beskorisni? Ili misliš kao nije dobio ugovor u 76ersima koji visokih igrača imaju za izvoz? Obrazloži.

                                Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X