Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo gde je zapelo, prvi minut video zapisa ...

    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Neslane sale sa povredama igraca nisu dozvoljene.
      Sala je vise bila na konto toga da je ranije spominjano da dovodimo Ljulja nego na njegovu povredu. Naravno Ljulju zelim da se sto pre oporavi i zaigra pa da se opet hvalimo kako ga je Laza stavio u dzep kad ih pobedimo. [emoji6]

      Comment


      • Lesort izgleda potpisao, trebalo bi u toku dana da bude i zvanicno.

        Comment


        • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
          Ok, mozda u mladjim kategorijama, ali meni kod njega smeta sto u seniorskoj konkurenciji bukvalno samo stoji na trojci, ceka loptu, i iste sekunde kada je dobije on sutira. Evo bas sad citam o njemu na DraftExpress, bukvalno ljudi doslovce pisu ono sto ja mislim.
          -Has long had a projectable frame, but really hasn't done much with it
          -Doesn't have much ability to create high percentage shots for himself. Wants to get to his pull-up mid-range jumper every time
          -Can play above the rim, but shies away from contact at the basket
          -Doesn't have a great feel for the game. Struggles to see the floor effectively. Average passer at best

          Ima tu jos stvari koje su oni naveli, ali ove su meni upecatljive. I nigde ni spominju odbranu, i tu se 100% slazem sa njima, mislim da se to mnogo lakse moze regulisati nego problemi u napadu.
          Ja mislim da su ovi problemi posledica toga,sto je on u mladjim kategorijama uzimao loptu i igrao uglavnom sam protiv svih.Imao je dozvolu da poteze kad oce i to je radio vrlo dobro.Razvio se kao ISO strijelac,ali nije razvio previse osjecaja za timsku igru, Ali to sve moze da se ispravi, boljom selekcijom suteva.Ne znam,meni je vrlo talentovan momak, i mislim da moze mnogo bolje od onoga sto je igrao prosle godine.

          Comment


          • Tačno je da Boriša i Rakićević nisu savrseni igraci, alijei tacno da su sigurno zasluzili makar sansu da pokazu sta znaju i isto je tacno da kod Radonjica u Zvezdi Jokić u prvoj sezoni ne bi dobio sansu koliku je dobio u Denveru niti bi Doncic dobio sansu kakvu je dobio u Realu. Mozda nisu Borisa I Rakicevic isto sto i Jokic i Doncic, ali nije ni Zvezda isto sto i Denver i Real.

            Comment


            • Originally posted by Hogar View Post
              Izgleda ni u Francuskoj ne rade faksovi, nikako ovaj da potpiše. Ovo je neka zavera faks-mašina i to medjunarodna.
              Nije do faksa nego u Zvezdi radi "stara škola" i zovu centralu umesto da bodu pozivni broj za Fra...
              Last edited by nebitan; 10-08-17, 13:02.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ajde potpisuj tog Lessorta vise pa da rucamo.

                Comment


                • Cirbi brat



                  Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Lesort u rep. Francuske zbog povrede Lovernja.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Lesort u rep. Francuske zbog povrede Lovernja.
                      Sranje.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Sad kad jos odustanemo od njega sto nece proci pripreme s nama..
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Evo resenija
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Koliko sam ja shvatio on je tu samo i čisto kao rezerva tokom priprema, Lovernj je lakše povrijeđen i brzo se vraća na treninge, kaže Eurohoops da će čak putovati u Litvaniju na prijateljski meč. Ne bi se Lesort trebao dugo zadržati tamo.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Milos Cojbasic pojacao juniorsku ekipu Zvezde.
                              Igra na poziciji centra
                              Dosao iz Zemuna.
                              Kazu da se radi o jednom od najtalentovanih centara u tom godistu.
                              Znas li jos nesto o tom decku posto znam da je dosta juniora pojacalo FMP (Uskokovic, Momirov itd...)?

                              Comment


                              • Originally posted by zvezdamijesve View Post
                                Znas li jos nesto o tom decku posto znam da je dosta juniora pojacalo FMP (Uskokovic, Momirov itd...)?
                                Ne znam zaista

                                Comment

                                Working...
                                X